polak111 [ T42 ]
Poszukuję tapety...
Poszukuję tapety na której była soczysto-zielona trawka a wniej napis Windows XP.
Jak ktoś ją ma to niech wstawi na gola w pełnych wymiarach.

gladius [ Subaru addict ]
Czyli standardowa windowsów xp?
polak111 [ T42 ]
Nie? Ty w ogóle wiesz jakie Windows XP ma standardowe tapety?
Tak i tak już znalazłem.
TyTuSPL [ Love United ]
nie działa...za duży plik

piokos [ Malpa w czerwonym ]