GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka to melodia?? ! próbki piosenek!

03.08.2006
17:14
smile
[1]

moniushco [ Generaďż˝ ]

Jaka to melodia?? ! próbki piosenek!

witam ...znów mam do was standardowe pytanie ale dzis juz nikt nic nie musi wyjaśniać :D mam próbki piosenek.
Dzięki zgórki za pomoc

03.08.2006
17:25
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

1. Bon Jovi - Livin on a Prayer.

03.08.2006
17:27
[3]

Okruch [ Liverpool FC ]

2. DES'REE - You Gotta Be

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.