
moniushco [ Generaďż˝ ]
Jaka to melodia?? ! próbki piosenek!
witam ...znów mam do was standardowe pytanie ale dzis juz nikt nic nie musi wyjaśniać :D mam próbki piosenek.
Dzięki zgórki za pomoc
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
1. Bon Jovi - Livin on a Prayer.
Okruch [ Liverpool FC ]
2. DES'REE - You Gotta Be