GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywarka DVD - OEM czy BOX?

03.08.2006
16:01
[1]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nagrywarka DVD - OEM czy BOX?

Witam

Zainteresowan yjestem nagrywarką DVD LG GSA-4167B. Ale występuję w wersji BOX i OEM. Między nimi jest różnica kilkudziesięciu złotych. Czym się różnią?

03.08.2006
16:03
[2]

Piotrek.K [ Dervish ]

Box - pudelko, zapewne instrukcja, oprogramowanie
Oem - dostajesz TYLKO nagrywarke... w woreczku ;P


wysiu -->> To mnie kurde w Prolinie oszukali! Banda dysydentow ;). Ale mi tam akurat to do niczego nie bylo potrzebne ;P

03.08.2006
16:03
[3]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

W wersji BOX dostaniesz pełną wersję najczęściej starego Nero, którego i tak nie będziesz używał. Będziesz też miał pudełko, które będziesz mógł osobiści wyrzucić na śmietnik.

03.08.2006
16:04
[4]

wysiu [ ]

"Oem - dostajesz TYLKO nagrywarke... w woreczku ;P"
Oprogramowanie tez zwykle daja.

03.08.2006
16:09
smile
[5]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Czyli rozumiem, że płacę ok 50 zł więcej za pudełko? Więc kupuje OEM.

03.08.2006
16:44
smile
[6]

peners [ SuperNova ]

Ja kupowałem oem to dostałem w woreczku ( ten z bankami :P babelkowa torebka ) nagrywarka + power dvd + nero wersja 6.

03.08.2006
16:46
[7]

gladius [ Subaru addict ]

Lepiej OEM, bo ten soft, który dodają nie jest wiele wart.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.