MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Nagrywarka DVD - OEM czy BOX?
Witam
Zainteresowan yjestem nagrywarką DVD LG GSA-4167B. Ale występuję w wersji BOX i OEM. Między nimi jest różnica kilkudziesięciu złotych. Czym się różnią?
Piotrek.K [ Dervish ]
Box - pudelko, zapewne instrukcja, oprogramowanie
Oem - dostajesz TYLKO nagrywarke... w woreczku ;P
wysiu -->> To mnie kurde w Prolinie oszukali! Banda dysydentow ;). Ale mi tam akurat to do niczego nie bylo potrzebne ;P
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
W wersji BOX dostaniesz pełną wersję najczęściej starego Nero, którego i tak nie będziesz używał. Będziesz też miał pudełko, które będziesz mógł osobiści wyrzucić na śmietnik.
wysiu [ ]
"Oem - dostajesz TYLKO nagrywarke... w woreczku ;P"
Oprogramowanie tez zwykle daja.

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Czyli rozumiem, że płacę ok 50 zł więcej za pudełko? Więc kupuje OEM.

peners [ SuperNova ]
Ja kupowałem oem to dostałem w woreczku ( ten z bankami :P babelkowa torebka ) nagrywarka + power dvd + nero wersja 6.
gladius [ Subaru addict ]
Lepiej OEM, bo ten soft, który dodają nie jest wiele wart.