GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybkie pytanie o bluetooth i karty pamieci?

03.08.2006
15:35
smile
[1]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Szybkie pytanie o bluetooth i karty pamieci?

Kupilem sobie karte 512MB do telefonu i mam czytnik bluetooth polaczony z kompem... teraz laczy mi sie program Samsung z telefonem widze wszystkie pliki, elegancko ale jak mam nagrac sobie film na ta karte pamieci? Nie widze jej w programie!






KOLEGA MI POMOGL, po prostu telefon poszerzyl pamiec telefonu o 512MB w kazdym katalogu mam wpisane karta pamieci, wiec JUZ OK.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.