
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Szybkie pytanie o bluetooth i karty pamieci?
Kupilem sobie karte 512MB do telefonu i mam czytnik bluetooth polaczony z kompem... teraz laczy mi sie program Samsung z telefonem widze wszystkie pliki, elegancko ale jak mam nagrac sobie film na ta karte pamieci? Nie widze jej w programie!
KOLEGA MI POMOGL, po prostu telefon poszerzyl pamiec telefonu o 512MB w kazdym katalogu mam wpisane karta pamieci, wiec JUZ OK.