GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bet and Win - jak wpłacić kase??

03.08.2006
14:41
[1]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Bet and Win - jak wpłacić kase??

Chce zaczac grać przez net w bet and win. Najlepiej pasowałoby mi zapłacić przelewem bankowym tylko jak to zrobić?? Gdzie mam wpisać takie takie cos jak kod IBAN i SWIFT?? Po za tym ile czasu bea szły pieniadze jak wpłace w oddziale banku PKO??

03.08.2006
14:43
[2]

Łyczek [ Legend ]

kowal już nie ma BetandWin :D jest bwin ;)

kasa z przelewu idzie maks 7 dni, jak nie wpłynie to musisz reklamować (ja tak robiłem 2 razy i kase odzyskałem;) )

Tak wygląda przelew bankowy:

nazwa odbiorcy: bwin.com Int.Ent. AG
nazwa odbiorcy cd. Börsegasse 11, 1010 Wien
nr rachunku odbiorcy: 38106000760000321000099606
nazwa zleceniodawcy: twoje imię i nazwisko
nazwa zleceniodawcy: adres, kod pocztowy, miejscowość
tytuł przelewu: tutaj wpisujesz Numer odniesienia (znajdziesz go w Wpłaty/Wypłaty, przelew bankowy)

IBAN i SWIFT nie trzeba wpisywać. Życzę wysokich wygranych...

03.08.2006
15:02
[3]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

thx ;) mam nadzieje ze kasa troszke szybciej dojdzie niż 7 dni :] i ze nie bede musiał reklamować :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.