GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa gra przez przegladarke-Arkantis

03.08.2006
14:30
smile
[1]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Nowa gra przez przegladarke-Arkantis

Witam.Jestem adminem nowej gry ktorya nazywa sie "Arkantis".Strona www.arkantis.boo.pl.Zapraszam wszystkich dopiero co zaczelismy ale napewno bedziemy sie rozwijac.Prosze sie logowac xD

03.08.2006
14:35
[2]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Nie wierzę, to nie wygląda na Valheru! O Chryste, no to idę się rejestrować : )


Coś wam się link aktywacyjny popsuł.

03.08.2006
14:38
[3]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

QQuel jak obejrzysz sobie tą gre to zdaj relacje.Nie chce zaczynać 3 gry na marne :D

03.08.2006
14:44
smile
[4]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Nie no wszystko jest ok.Link chodzi.Moze zarejstruj sie na hotmailu?Tam odrazu dojdzie

03.08.2006
14:46
[5]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Już się zarejestrowałem.

Zdaję relację - Vallheru z inną oprawą graficzną, za oprawę +, za Vallheru duży -.

03.08.2006
14:52
[6]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Tylko jest problem z resetami...Trzeba bedzie jakos to ustalic kiedy energia dochodzi

03.08.2006
16:16
smile
[7]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Resety sa,zapraszam wszystkich do gry!!

03.08.2006
17:10
smile
[8]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Gra zostala wylaczona.Vallheru to syf na GF teraz robie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.