GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przeróbka filmu - Jak?

03.08.2006
14:07
smile
[1]

Sidhe [ Konsul ]

Przeróbka filmu - Jak?

Witam !

No właśnie jak w topicu. Jak przerobić zwykły plik avi na rmvb? Co najważniejsze czym?

03.08.2006
14:07
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Easy RealMedia Producer

I mały opis co i jak nie wiedizałem, że mozna tyle napisać. Ja po prostu wskazywałem film, dawałem start i gotowe a tu cały opis powstał :P )

03.08.2006
14:30
[3]

Sidhe [ Konsul ]

nie ma innych programów?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.