GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cięcie laya do html ;-)

03.08.2006
13:55
smile
[1]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Cięcie laya do html ;-)

Witam, czy ktoś z tutaj obecnych potrafi pociąć lay psd do html, za niewielką opłatą oczywiście :)? Konkretnie to chodzi o jedną, góra dwie podstrony, tylko pociąć trzeba tak, zeby bylo w miare przejrzyście, zgodnie z tymi nowymi stadardami, css, etc.

03.08.2006
14:18
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

No nie gadajcie, ze nikt.

03.08.2006
16:07
[3]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

^

03.08.2006
16:12
[4]

Coy2K [ Veteran ]

hmm ? a sam nie potrafisz pociąć ? przeciez to Ty bedziesz robił z tego strone html i Ty wiesz najlepiej jak chcesz zeby grafika była wpakowana w tabele... nie rozumiem tylo co cięcie grafiki ma wspolnego z css

03.08.2006
16:17
[5]

halohalohalo [ Konsul ]

sam sobie zaplac

03.08.2006
16:22
[6]

Adam9870 [ ]

Sam najlepiej spróbuj pociąć. Tutaj masz tutka jak do HTML'a pociąć:


a tutaj jak do CSS'a:


Jak będziesz miał jakieś problemy to pisz to myślę, że ktoś pomoże :-)

Ewentualnie jeżeli sam nie chcesz to napisz ile płacisz, i w jaki sposób (przekaz pocztowy, przelew) :D

03.08.2006
18:34
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Przelew, detale na gg 7558022.
Sam nigdy sie w ciecia nie bawilem, nie umiem, nie mam czasu, layout robil grafik, nie ja. On tez nie umie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.