
Loon [ jaki by tu stopien? ]
Cięcie laya do html ;-)
Witam, czy ktoś z tutaj obecnych potrafi pociąć lay psd do html, za niewielką opłatą oczywiście :)? Konkretnie to chodzi o jedną, góra dwie podstrony, tylko pociąć trzeba tak, zeby bylo w miare przejrzyście, zgodnie z tymi nowymi stadardami, css, etc.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
No nie gadajcie, ze nikt.
Loon [ jaki by tu stopien? ]
^
Coy2K [ Veteran ]
hmm ? a sam nie potrafisz pociąć ? przeciez to Ty bedziesz robił z tego strone html i Ty wiesz najlepiej jak chcesz zeby grafika była wpakowana w tabele... nie rozumiem tylo co cięcie grafiki ma wspolnego z css
halohalohalo [ Konsul ]
sam sobie zaplac
Adam9870 [ ]
Sam najlepiej spróbuj pociąć. Tutaj masz tutka jak do HTML'a pociąć:
a tutaj jak do CSS'a:
Jak będziesz miał jakieś problemy to pisz to myślę, że ktoś pomoże :-)
Ewentualnie jeżeli sam nie chcesz to napisz ile płacisz, i w jaki sposób (przekaz pocztowy, przelew) :D

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Przelew, detale na gg 7558022.
Sam nigdy sie w ciecia nie bawilem, nie umiem, nie mam czasu, layout robil grafik, nie ja. On tez nie umie.