
tommy_1234 [ Pretorianin ]
Wasza ulubiona piosenka
moja ulubiona piosenka to The Drill-The Drill
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Moja to "jednaaaa rodzinaaaa juniorów wy......laj stąd" :D
Johy [ Trance Listener ]
Śmieszne jak zobaczyłem ten watek właśnie pogrywało mi.... The Drill a moja ulubiona to:
Skyscraper - The Hymn 2006
Lysack [ Latino Lover ]
Enigma - Return to innocence...
za muzykę, słowa i przede wszystkim teledysk:)