GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CDA 09/2006 zapowiedz

03.08.2006
13:29
[1]

smuggler [ Patrycjusz ]

CDA 09/2006 zapowiedz

Słońce grzeje, ptaszek śpiewa, nas w redakcji pot zalewa... Ale upał, czy nie upał, kolejne - wrześniowe (09/129) CDA punktualnie - 8.08.2006 - trafia do kiosków. Tu od razu informacja, że musicie przyszykować o 1 zł więcej, bo wersja DVD (DVD9) to 15.90, a CD (4CD) kosztuje złotych 15.99. Czemu tak? Bo dołączamy 200 stronicową książeczkę - Tipsomaniak 2006. Naturalnie będzie w niej troszkę o tipsach (nazwa zobowiązuje...) ale większość stron zajmie coś innego. A będzie to KOMPENDIUM GROZY, czyli przegląd 100 najlepszych horrorów na WSZELKIE możliwe platformy, stworzone przez redakcyjnego maniaka tych gier, czyli Eugeniusza Siekierę. Lektura mrożąca pianę w ustach! :)

A co w CDA? A dziękuję, wszyscy zdrowi. Choć może niektórym jednak słoneczko za mocno przygrzało. Bo kto to widział, żeby dołączyć do pisma ŚWIATOWĄ PREMIERĘ (gwarancji nie dajemy ale to b. prawdopodobne) nowiutkiej gry Americana Mc Gee - Bad Day LA? Do tego jeszcze specjalnie spolszczoną (przez niejakiego EGM, któremu też musiało zdrowo przygrzać, sądzac ze schizowatych tekstów). A do tego dołożono samą świeżyznę - samochodówkę z 2005 (Street Racing Syndicate, w sklepach za 60 zł bodaj) oraz grę z wiosny 2006 - Combat Wings, takoż w wersji PL? (To już na DVD). Albo dema Fratera PL (także na CD) i Call of Juarez PL (oba na zasadach exclusive)?

Albo widzieliście, żeby pisać recenzję FPSa (Prey) na 6 stron?! Albo dawać cały stos zapowiedzi? Albo w O Grach Inaczej robić przewodnik po Starym Świecie (Warhammer - gry komputerowe, fabularne, "figurkowe" itd)? Albo robić test najnowszy procków Intela, które - wszystko na to wskazuje - zdeklasują te rodem z AMD?! Cholerne upały, no... co one z ludźmi i pismem robią...

Do tego temat numeru o NFS: Carbon (naturalnie specjalna wizyta u producenta, jako jedyni dziennikarze z Polski), beta testy Dark Messiah oraz Frater... No i naturalnie mnóstwo stałych działów (od Action Redaction po Zapowiedzi). Naprawdę powinno się wam przy lekturze zrobić gorąco - nawet gdyby na zewnątrz były mrozy. A że nie ma, radzimy zaopatrzyć się przewidująco w napoje chłodzące... (ew. jakiś nocniczek też nie zaszkodzi, bo z wrażenia mogą niektórym zwieracze nie wytrzymać...)


Zapamiętajcie tę datę: 8.08.2006.


PS. Okladki dorzuce za jakies pol godziny/godzina, sila wyzsza...


##########SPIS ZAWARTOSCI NUMERU


Kalejdoskop
Gamewalker

###Temat Numeru

Need for Speed Carbon

####Zapowiedzi

LEGO Star Wars II: TOT
Frontlines: Fuel of War
Grotesque
Sword of the Stars
Xpand Rally Xtreme
SW EaW: Forces of Corruption
Alliance: The Silent War
Jade Empire
XIII Century: Death or Glory


###Za pięć dwunasta

Frater
Dark Messiah of M&M


####Recenzje

Prey
Darkstar One
MicroMachines V4
War World: Tactical Combat
OutRun 2006
Devil May Cry 3 SE
Ford Street Racing
Barrow Hill
Ankh
All Star Strip Poker
Loco Mania
Auta
Auta: Przygoda...
Trainz Railway Simulator 2006
Panzer Elite Action
Glory of the Roman Empire
Taito Legends 2
TrackMania Sunrise eXtreme
Quake 4 PL
Sid Meier's Pirates PL
Call of Cthulhu: DCotE PL
TES IV: Oblivion PL


####Kaszanka Zone
Liquidator

###O grach inaczej

KMG
Freeware
Konsole Zone
Unplugged - WoW: Shadow of War
Przewodnik po Starym Świecie
Tipsy

###############################NIE TYLKO GRAMY

Na Luzie
Temat numeru: DVD - wczoraj, dziś i jutro?
czyli wszystko o stacjonarnych odtwarzaczach DVD.
Newsy
Jak to się robi? - Chłodzenie płynem.
Bądź legalny!- rzecz o oprogramowaniu Open Source

###TESTY sprzętu
Wentylatory Scythe Ninja Plus, Titan Amanda i TTC-NK34TZ
Gamepady Media-Tech Praetorian i Praetorian RF
telefon-walkman Sony Ericsson W900i
odtwarzacz Pentagram Vanquish
odtwarzacz Wiwa 1GB + FM
Tuner Genius TVGo A31
procesory Intel Core 2 Duo E6700 i Extreme X6800


#########Inne

Prenumerata
Action Redaction



##########ZAWARTOSC COVER CD###############


####PELNE WERSJE GIER



Bad Day LA PL [DVD/CD] [SWIATOWA PREMIERA?!]
Street Racing Syndicate [DVD/CD]
Combat Wings PL [DVD]


###Bonusy

Action Mag [DVD/CD]
Bonus 1 [DVD/CD]
Bonus 2 [DVD/CD]
Bonus DVD [DVD]
Commandos 2 - spolszczenie [CD]
Cybersport [DVD/CD]
Esensja [DVD/CD]
ESWC [DVD]
FAQ [DVD/CD]
FPP MegaZin [DVD/CD]
GTA Center [DVD/CD]
Speed corner [DVD/CD]
Tawerna RPG [DVD/CD]


###DEMA

Alien Shooter 2 [DVD]
Aveyond [DVD]
Barrow Hill [DVD]
Call of Juarez PL [DVD]
Darkstar One [DVD]
Frater PL [DVD/CD]
JetJumper [DVD]
Loco Mania [DVD]
Master of Defence [DVD]
Micro Machines v4 [DVD]
Settlers II 10th Anniversary [DVD]
Two Worlds Pinball [DVD]


###FREEWARE [DVD]

Lost Legends
Penumbra
Penumbra PL



###PATCHE


Call of Duty 2 v1.3 [DVD]
Championship Manager 2006 update 2 [DVD]
Dawn of War v1.50 [DVD]
Far Cry unofficial patch [DVD]
FEAR v1.06 [DVD]
Heroes of Might & Magic 5 v1.02 PL [DVD/CD]
Keepsake v1.6 [DVD]
Rush for Berlin v1.1 [DVD]
ShipSim 2006 v1.1 [DVD]
ShipSim 2006 v1.11 [DVD]
Sin Episodes nude patch [DVD]
Titan Quest v1.08 [DVD]
VTM Bloodlines unofficial patch 2.3 [DVD]


####TRAILERY

Broken Sword The Angel of Death [DVD]
C&C Tiberium Wars [DVD]
Call of Duty 3 [DVD/CD]
Dawn of War Dark Crusade #1 [DVD]
Dawn of War Dark Crusade #2 [DVD]
Dirty Harry [DVD]
El Matador [DVD/CD]
Enemy Territory Quake Wars [DVD]
Frontlines Fuel of War [DVD]
Gothic 3 [DVD]
Need For Speed Carbon [DVD]
Officers [DVD]
Prezentacja technologii Portal [DVD]
Star Trek Legacy [DVD]
Star Wars: EaW: Forces of Corruption [DVD]
Tabula Rasa [DVD]
You Are Empty [DVD/CD]


###### UŻYTKI [DVD]

3D Mark 06 1.0.2
HardwareOC Prey Benchmark
Nvidia ForceWare 91.31






03.08.2006
13:31
smile
[2]

Deepdelver [ Legend ]

Skandal! Taaaaka podwyżka i znowu lipa. ;)

03.08.2006
13:33
smile
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

I tak kupie.

03.08.2006
13:34
smile
[4]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

NUMER WSPANIAŁY!!!!

Kupię na 100% specjalnie wstane o 9.oo by na rowerku do centrum dojechać i w moim ulubionym salonie prasowym nabyć CDA!!!

Pełniaki, texty i KSIĄŻECZKA!!!(kocham książeczki z CDA) Normalnie odlot!!

Tylko okładkę poproszę!!

03.08.2006
13:36
smile
[5]

Patrol_wcg [ Referent ]

Jak zawsze kupie ... :) Dla tekstow, recek, a&r, itd :)

03.08.2006
13:37
[6]

TyTuSPL [ Love United ]

woah..chętnie zagram we wszystkie pełene wersje z tego numeru, ale niestety będę nad morzem jak wyjdze ten numer CDA i przez następne 4 dni będe tylko podziwiał te cd, ale poczytam CDA przynajmniej :] jeszcze tamtego nie przeczytałem o.0

03.08.2006
13:40
smile
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jak zwykle lipa.

03.08.2006
13:40
[8]

Johy [ Trance Listener ]

Gitas. Numer świetny. Pełnaki po prostu miodzio, a i co poczytac bądzie bo i temat numeru ciekawy a i recenzje, zapowiedzi też fajne. Już się doczekać nie moge.

Ciekawe co na okładkach będzie

03.08.2006
13:42
smile
[9]

MAROLL [ Legend ]

03.08.2006
13:42
smile
[10]

żbike [ Konsul ]

Fiu fiu fiu numer zje**** Bad Day LA PL- respekt dla was za taką premierę napaliłem się na tą gierkę i na dodatek demo Fratera PL zobaczymy co to za giera oby w następnym nr była jako Pełniak he he. A co do reszty to jak zwykle trzyma poziom a ja narzekałem że nie będe miał w co grać na wakacje

03.08.2006
13:45
[11]

Tomas1987 [ Konsul ]

Jak był drugi przeciek to pomyslałem że dadzą dooma 3 a tu cośo wiele lepszego bad day LA

03.08.2006
13:46
smile
[12]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Panie Redaktorze, okładek Pan zapomniał :)

03.08.2006
13:47
[13]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Piokos smuggler pisał że za 30 minut będzie :D

03.08.2006
13:47
[14]

smuggler [ Patrycjusz ]

Pisalem przeca, ze beda za ok. pol godziny, bo DTP ma mase roboty i nie zdazyl na czas zrobic nam jotpegow w sensownej rozdzialce.

03.08.2006
13:48
smile
[15]

cycu2003 [ Legend ]

suuuuper numer, widze ze data wydawania nowych cofa sie i pewnie niedlugo bedziemy mieli o miesiac do przodu numer

03.08.2006
13:49
[16]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

A kupie :) I nie z powodu pelniakow, szczerze mowia o Bad Day LA nigdy nie slyszalem, ale mam nadzieje, ze gra bedzie fajna. To bedzie moj pierwszy numer o dluzszego czasu, jestem ciekaw jakie zmiany zaszly w pismie.

03.08.2006
13:49
smile
[17]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Łee... lipton numer... IMO w zapowiedziach lipa, w recenzjach tyllko Prey fajny, Tipsomaniak z horrorami których nie trawię... i jeszcze podwyżka...

ALE I TAK KUPIE!

03.08.2006
13:51
smile
[18]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

No nie wylecze sie z CDA i po dwumiesięcznej przerwie znowu kupię... mogłem palić, pić, ćpać, ale wpadlem chyba najgorzej - w CDA :|.

Ps. O, po raz pierwszy w zyciu do zakupu pisma przekonala mnie pelna wersja :-).

03.08.2006
13:51
smile
[19]

hctkko [ The Prodigy ]

Jeden z lepszych numerow jakie ostatnio byly (chodzi zarowno o zawartosc pisma jak i dvd)

03.08.2006
13:53
[20]

ssummoner [ ]

Wiedziałem że Bad Day LA prędzej czy później pojawi się w CDA, podobnie było ze Scraplandem. Świetnie.

03.08.2006
13:57
smile
[21]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

OK, nie doczytałem. Moja wina.

To nad czym ubolewam to to, że nie mam co czytać. 5-6 ostatnich numerów kupiłem tylko w celu poczytania co tam w grach siedzi. Płytki wkładałem tylko po to aby obejrzeć trailery. Gdyby nie Bad Day LA (mam sentyment do gier w stylu komiksowym) ten numer bym pominął.

03.08.2006
13:58
smile
[22]

Marcio [ Bleeee ]

03.08.2006
14:01
smile
[23]

robal [ Konsul ]

pewnie kupie ten numer

03.08.2006
14:02
smile
[24]

.:Jj:. [ The Force ]

Kupię dla samego Bad Day L.A. oraz zapowiedzi Lego SW II.


Gdzie okładki?! :)

03.08.2006
14:03
[25]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Cierpliwości , miało być niby za pół godziny , ale cierpliwości...

03.08.2006
14:05
smile
[26]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Pff. Złotówkę trzeba dopłacić? Zdzierstwo! Kradzież w biały dzień! Już nigdy Was nie kupię!


Ech. Kogo ja oszukuję? I tak nikt mi nie uwierzy ;P
Mam tylko nadzieję, że zdążę przed tymi tłumami, bo wszyscy nagle chcą kupić

03.08.2006
14:08
smile
[27]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Jak zwykle, kupię.

03.08.2006
14:11
smile
[28]

CrazyMan [ G-Unit ]

no nieeeeee! znowu musze gdzies te 16zl znalezc :/

03.08.2006
14:11
smile
[29]

.:Jj:. [ The Force ]

Ostatnio chodziłem chyba 2 godziny po mieście żeby dostać wersję DVD :) W końcu dostałem je w żabce pod domem (sic!), a byłem w salonach prasowych itp..

03.08.2006
14:12
smile
[30]

Kompo [ alkopoligamista ]

Tym Bad Day L.A. pozamiataliście. :)

03.08.2006
14:16
smile
[31]

kociamber [ A Is To B As B Is To C ]

jak zwykle lipa ;)

03.08.2006
14:16
[32]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Rzeczywiście słoneczko musiało im ostro przygrzać :)

03.08.2006
14:32
smile
[33]

.:Jj:. [ The Force ]

Może okładki są wstawione? Tylko są gładkie i koloru tła tego forum, i nie widać?

03.08.2006
14:40
smile
[34]

leszo [ I Can't Dance ]

hmm zeby to Bad Day było podobne do State of Emergency .. ;) w koncu pogralbym w jakąs nowa gierke ...

03.08.2006
14:41
smile
[35]

Matt [ I Am The Night ]

Rany, premierowa gra American'a McGee.... chyba po latach znow kupie CDA.
Dobra robota Panowie!

03.08.2006
14:45
[36]

Lucy_ [ Chor��y ]

Znowu do kina nie pójde...

03.08.2006
14:50
smile
[37]

vcarter [ Koszykarz ]

nie pozostaje nic innego jak 8.08 zakupic po ponad 2 latach przerwy najnowszy nr CDA :) (ponad 2 lata temu zakonczylem prenumerate ktora trwala 3 lata ;)

03.08.2006
14:53
smile
[38]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czyli sama ksiazeczka wychodzi zlotowke. Mozna ja kupic oddzielnie? Dam 1,50 zł. Niech strace. :P

03.08.2006
14:54
[39]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

buba --> Sprzedane! Ale płacisz jeszcze koszt wysyłki :P

03.08.2006
14:54
smile
[40]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

buba => sprzedam Ci swoją :).

[edit]
fuck!

03.08.2006
14:57
[41]

Bury Pies [ Konsul ]

Zapowiada się na tyle ciekawie, że po raz pierwszy od ponad roku skuszę się na CDA. Mówię o zawartości płyt, rzecz jasna.

03.08.2006
14:59
smile
[42]

igier01 [ Konsul ]

kupie ze względu na trailery

03.08.2006
15:01
[43]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Narmo --> Dobra, ale Ty placisz za ubezpieczenie przesylki. ;)

03.08.2006
15:02
[44]

peners [ SuperNova ]

Bad Day LA ==> słyszałem że ciekawy tytuł :) być może dla tej gry zakupie pismo w wakacje bo jutro odjeżdżam, tylko gdzie na wsi znajde kiosk zas zjade jakies 15km jak w zeszłym roku za Sudeki.

03.08.2006
15:05
[45]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Zawartosc ok. Dwie pelne wersje, ktore mialy miejsce w dziale recenzji z ostatnich numerow. :) Ciekawie... ;]

03.08.2006
15:10
[46]

smuggler [ Patrycjusz ]

A tu okladki... zaraz beda, bo widze ze cos nie chce sie wkleic :(

03.08.2006
15:13
[47]

smuggler [ Patrycjusz ]

i wersja CD

03.08.2006
15:14
smile
[48]

Yupix [ Pretorianin ]

Oooo, chyba sobie kupie. Dawno już nie kupowałem , a ciekawi mnie co z nowym NFSem.

03.08.2006
15:14
smile
[49]

master53 [ Hans Kloss ]

Wreszcie okładka DVD lepsza od CD chociaż już w poprzednim numerze była lepsza DVD od CD ^^. Numer się zapowiada świetnie więc do kiosku marsz ;)

03.08.2006
15:15
[50]

CrazyMan [ G-Unit ]

kurde....znowu wersja CD ma lepsza okladke :/

ps.
moze na drugi raz zrobimy konkursik na golu, ktora okladka do ktorej wersji?? :)

03.08.2006
15:17
smile
[51]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

DVD - 5/10
CD - 3/10

dla porównania #8/2006 - 9+/10

03.08.2006
15:18
smile
[52]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

juz myslalem, ze na okladce DVD jest harry potter, ufff :| miniaturki potrafia mylic :)


Numer calkiem przyzwoity! Gdyby nie wakacyjny brak kasy to zapewne bym kupil ;)

03.08.2006
15:20
smile
[53]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Nie no wiecie co...chciałem sobie kupić w Saturnie Big Mutha Trucking 2 a tu taka zawartość CDA...trzeba będzie zmienic plany(kupić CDA i BMT 2) i wydać te 4 dyszki...Ale czego sie nie zrobi dla Bad Day LA, książeczki o horrorach i recenzji NFS Carbon ! W czerwcu zaprzestałem kupowania CDA, ponieważ były nie ciekawe pełne wersje i jak tak dalej pójdzie to chyba zaczne kupować znowu po tych dwóch miechach przerwy. Świenty numer, brawo, oby tak dalej!

Kurczaki, liczyłem na NFS-a na okładce:)

03.08.2006
15:20
smile
[54]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Niewiem która lepsza. Obie fajne, ale bez rewelacji. I tak oczywiście DVD kupię!!

03.08.2006
15:25
[55]

Taven [ Wu-Tang Killah ]

Oj rzeczywiście wam przygrzało... i to tak, że wypuściliście niesamowicie równy numer zarówno pod względem tekstowym (przynajmniej sądząc z zapowiedzi) jak i cover CD. No i ta książeczka... Nie dostarczyli wam przypadkiem do redakcji nowej porcji tych słynnych podkładek, bo innego wytłumaczenia takiej porcji atrakcji nie znajduję :)

03.08.2006
15:26
[56]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Coś mi się wydaje, że za miesiąc albo 2 pełniakiem będzie Frater... :P

03.08.2006
15:27
[57]

smuggler [ Patrycjusz ]

Masz racje - wydaje ci sie :)

Frater to raczej na jesien sie pojawi...

03.08.2006
15:38
[58]

Chupacabra [ Senator ]

hmm w sumie fajnie, tyko ze mnie juz nawet na fajki nie stac ni piwko :(

03.08.2006
15:38
smile
[59]

eJay [ Gladiator ]

Szok! Kupuje ten numer, 2 dobre gierki + masa ciekawych zapowidzi i recenzji. A Action Redaction to juz moim zdaniem lipa:)

03.08.2006
15:39
[60]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

smuggler --> A za 2 miesiące to już zima będzie? ;)

03.08.2006
15:40
smile
[61]

stanson [ Szeryf ]

Smaku mi narobiliscie, juz lecialem do kiosku kiedy uswiadomilem sobie, ze to dopiero 08.08 sie ukazuje :( Zapowiada sie swietny numer, oprocz tego, ze jak zawsze z checia przeczytam od deski do deski - bedzie w co pograc :) Super.

03.08.2006
15:56
[62]

stanson [ Szeryf ]

[edit dla ubogich]

smuggler --> nie widze we wstepniaku "Nie daj sie nabrac" Khedrona. Zrezygnowaliscie z tego dzialu? IMO jego artykuly byly rewelacyjne.

03.08.2006
15:58
[63]

Przemo_888 [ Piroman ]

Napewno Kupie.Bo dostaje kieszonkowe dziewiątego.

03.08.2006
15:59
[64]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

stanson --> W ostatnim numrze też nie było, ale myślałem, ze to z braku miejsca (Gadżety Wakacje 2006, wywiad z Larwą i takie tam). Teraz zaczynam się bać, że to na stałe :/

03.08.2006
16:10
smile
[65]

.:Jj:. [ The Force ]

Też się nad tym zastanawiałem, bo bardzo ciekawe rzeczy w nim były, ale to może przejściowe- w końcu są wakację, urlop się ludziom należy :)

03.08.2006
16:17
[66]

smuggler [ Patrycjusz ]

Z NDSN nie zrezygnowalismy. BYlo co prawda zamieszanie ale sie wyjasnilo. Tekstu zas nie ma z innej przyczyny - jego zona dala nam znac, ze Khedron lezy w szpitalu. Szczegolow nie znam. Ale gdy powroci do zdrowia, to nie widze problemu w kontynuowanie wspolpracy.

03.08.2006
16:21
[67]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Dzieki Bogu... nie , że w szpitalu , ale z powodu nie usunięcia tego działu :)

03.08.2006
17:22
[68]

...NathaN... [ The Godfather ]

cin3k7 > Ale czego sie nie zrobi dla Bad Day LA, książeczki o horrorach i recenzji NFS Carbon !

ta, recenzji...

Tym razem nas szczeście okładka DVD dużo lepsza, w wersji CD ten facet po lewej wydaje sie byc na sile dolepiony.

03.08.2006
17:41
smile
[69]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Numer zaj*****.Smuggler przeszliscie samych siebie SRS i BD L.A!!Ludzie!Przeciez te gry razem bylyby warte jakies 160zl.Plus zarabista gazetka i 200stronicowa ksiazeczka...KUPUJE[jak zreszta co miesiac od roku":D]

03.08.2006
17:43
[70]

halski88 [ Pan Prezes ]

cholera, kupie chyba i bedzie jedna pizza mniej....

03.08.2006
18:11
smile
[71]

vcarter [ Koszykarz ]

smuggler -> ciekawi mnie jedna rzecz - skoro Bad LA ma swiatowa premiere to znaczy ze w innych gazetach/pismach/portalach nie bylo jeszcze recenzji - to ciekawi mnie jak beda wygladac recenzje tej gry u konkurencji - heh - czy moze dojda oceny (oprocz ocen za grafike, muzyke, grywalnosc) za dolaczone do gry pismo ? ;-) wiem ze czesc papierowa jest najwazniejsza (jest?) ale juz widze podsumowanie testow u konkurencji:
np. bad LA:
grafika 7/10
dzwiek 8/10
grywalnosc 8/10
+ dolaczony gratis papier toaletowy nie trzyma sie kupy ;D 1/10
pamietam przed laty te wojenki miedzy pismami growymi - nie wiem jak teraz sytuacja wyglada ... pewnie beda zamawiac angielska wersje do testow ;)
ps. btw EGM odpowiedzialny za polonizacje ? wow nie moge sie doczekac 8 sierpnia :))

03.08.2006
18:28
[72]

KogUteX [ cziken ]

No wspominając opis fabuły Bad day LA i biorąc pod uwagę, że to będzie polonizował EGM to NA PEWNO zagram. :D

03.08.2006
18:36
smile
[73]

wacek666 [ ]

sezon ogórkowy w pełni a tu taki dobry numer. napewno kupie mimo podwyzki ceny.

03.08.2006
19:10
[74]

Przemo_888 [ Piroman ]

Już gadałem z gościem z kiosku żeby 8.08 mi zostawił jedno.Ale i tak ide o 6 rano żeby mi nikt nie zabrał.Ja wole wersje DVD bo jedna gra więcej i więcej dodatków:)

03.08.2006
19:38
smile
[75]

Przemo_888 [ Piroman ]

Aaaa... I jeszcze jedno czemu na okładce pisze 16+?? jest tam jakaś strzelanina albo coś typu ekh...ehm... wiecie czego.

03.08.2006
19:42
smile
[76]

marcin94 [ Piesiec ]

A jednak sny się spełniają.....(Śniło mi się że będzie w CDA Bad Day LA)

Numer supcio kupię na 99%!!

03.08.2006
20:20
smile
[77]

FremenButcher [ Konsul ]

Moim zdaniem numer przeciętny choć warty przeczytania ze względu na tipsomaniaka przygotowanego przez Eugeniusza Siekiere vel Smugglera.
Tak tak! Nie wstydzmy sie tego powiedzieć. Smuggler i Eugeniusz Siekiera to jedna osoba.
Na razie nie mam jeszcze na to dowodów, ale pewne fakty to potwierdzają :D.

03.08.2006
20:22
smile
[78]

Przemo_888 [ Piroman ]

Czemu na okładce SRS pisze 16+???Bo może to będzie jeszcze fajniejsze niż myśle;)

Edit----> Na jednym pisze że 7+ a na innym 16+ więc jak nie mam racji to sorry.

03.08.2006
23:41
[79]

Pvt. Creak [ Criav ]

okładki bieda, ale i tak kupię... :D za dużo ciekawych rzeczy, by nie kupić :)

04.08.2006
00:47
smile
[80]

claudespeed18 [ zią ]

Z poczatku bylem zły podwyzka ceny ale jak mus to mus.W koncu i tak numer tego jest wart :)
Temat numeru o NFS Carbon no,no fajnie.Okladki nie powalaja ale DVD i tak lepsza.
BTW Kiedy bedzie recenzja The Fall ?

04.08.2006
00:57
[81]

Mattatyah [ Centurion ]

Smuggler-> kto u was odpowiada na e-maile z reklamacjami ? Kilka dni temu wysłałem maila i nadal nie ma reakcji.

04.08.2006
01:05
[82]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

mam takie pytanie - 8.08 to ten wtorek co dopiero będzie czy ten co był, bo jakoś tak na wakacjach straciłem rachubę.

smugg -> numer jak zwykle cudowny. Nie ma to jak dobre CD-A na gorące wakacje.

PS. Zamiast książeczki moglibyście jakiegoś drinka z parasolką dodać.

04.08.2006
01:19
smile
[83]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

smuggler ---> masz mozliwosc sprawdzic czy gra ruszy na gf2 ?? bo juz chcialem kupic, ale na stronce oficjalnej pisza ze od gf3 w gore. A patrzac na grafike az mi sie nie chce wierzyc zeby na gfie 2 nie ruszylo :/ bo shaderow to tam nie widze ani super zaawansowanej grafiki, raczej cos w stylu XIII ktora ruszala na 400 mhz i tht rivie 2 :)

04.08.2006
08:26
[84]

smuggler [ Patrycjusz ]

vcarter

smuggler -> ciekawi mnie jedna rzecz - skoro Bad LA ma swiatowa premiere to znaczy ze w innych gazetach/pismach/portalach nie bylo jeszcze recenzji - to ciekawi mnie jak beda wygladac recenzje tej gry u konkurencji - heh - czy moze dojda oceny (oprocz ocen za grafike, muzyke, grywalnosc) za dolaczone do gry pismo ? ;-) wiem ze czesc papierowa jest najwazniejsza (jest?) ale juz widze podsumowanie testow u konkurencji:
np. bad LA:
grafika 7/10
dzwiek 8/10
grywalnosc 8/10
+ dolaczony gratis papier toaletowy nie trzyma sie kupy ;D 1/10
pamietam przed laty te wojenki miedzy pismami growymi - nie wiem jak teraz sytuacja wyglada ... pewnie beda zamawiac angielska wersje do testow ;)
ps. btw EGM odpowiedzialny za polonizacje ? wow nie moge sie doczekac 8 sierpnia :))


>>>To jzu nie te czasy... Chyba :).


####Mattyah - Tomek "ghost" matusik. Bierz porpawke, ze nie musi odpowiadac od razu ale jesli apre listow... poslij w takim razie do mnie i do niego. (Ale jesli to reklamacja prenumeraty, to od razu do beaty jankowskiej).

###

na GF2 to Bad Day nie pojdzie, coz zrobic

###PRzemo-888

Bad day to "niegrzeczna" gra - przemoc, klatwy (choc EGM stawal na glowie by rozmaite "fuck your mother" przekladac tak, zeby bylo smiesznie a nie chamsko), narkotyki etc.

04.08.2006
08:42
[85]

mirencjum [ operator kursora ]

Jest dobrze , warto kupić

04.08.2006
08:55
[86]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Czy jest naprawdę dobrze to się dopiero okaże 08.08.2006 :)

04.08.2006
09:00
[87]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

eMMeS --> A zobacz, którego dnia napisałeś posta :)
Forum to też niezły zegarek ;p
Ewentualnie kliknij 2 razy na zegarek na pasku systemowym :P

04.08.2006
09:46
[88]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Ja już się cieszę bo wiem , że w dniu wydania nowego numeru będe miał kasiorke :P

04.08.2006
10:27
smile
[89]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Obie okładki fajne. (Lepsza i tak znów na DVD...) Jak zwykle, będzie co poczytać. :)

04.08.2006
10:36
[90]

Raziel [ Action Boy ]

co to za pelne wersje? pierwszy raz o nich słyszę...

04.08.2006
10:38
[91]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Raziel ---> https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4912
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3161
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6299

04.08.2006
10:44
smile
[92]

Pawelinho [ Pretorianin ]

Nooo postaraliście się chłopaki, po 2 nieudanych według mnie poprzednich numerów ten zapowiada się BOOOOSKOO!!! bravo

04.08.2006
10:47
smile
[93]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Kupię, żeby smuggler miał co jeść:)

Szkoda, że akurat 8.08 oddaje kompa do naprawy...

Już sięnei moge doczekać...

04.08.2006
10:57
[94]

litlat [ Konsul ]

Pytanie: Podwyżka ceny będzie stała czy jednorazowa?
I tak kupie ale z ciekawości pytam;)

04.08.2006
11:39
smile
[95]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Jak zwykle lipa :D
ale kupię :)

04.08.2006
11:42
smile
[96]

Buggi [ Konsul ]

Dla mnie po paru nienajlepszych numerach ten ostatni był dobry. Od grubo ponad roku nie miałem tylu ciekawych artykułów do czytania w CDA. Ale ten numer wydaje się trzymać klasę

04.08.2006
11:45
[97]

Raziel [ Action Boy ]

badyk --> no to jakaś kicha... jedna gra wygląda nawet ok ale reszta do bani;p

04.08.2006
13:15
[98]

polax [ Chor��y ]

zgadzam się wole dołożyć 8 zł i kupić z kolekcji klasyki jakąś gre

04.08.2006
13:20
[99]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Raziel jeszcze jedno nie badyk tylko bladyk :)

04.08.2006
13:23
smile
[100]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Może być

04.08.2006
13:57
smile
[101]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

polax--->przyjedz do Saturna w Silesii City Center w Katowicach i kup gre z kolekcji klasyki za 19.90(przecena):)

A ja i tak wole CDA bo jest co poczytać, a do tego 3 fajne gierki...

04.08.2006
14:23
smile
[102]

keczap [ Chor��y ]

A ty przyjedz do Przasnysza do supersamu osiedlowego i kup sobie mrozone pierogi, do tego Tymbarka jablkowo mietowego, gume do zucia i przyprawe rosolowa. Bedzie taniej i zostanie jeszcze na plytke do skopiowania gry od kumpla.
Chyba ze wolisz jak panisko miec wlasne czasopismo i prawdziwe dodatki. Wybor nalezy do ciebie.

04.08.2006
14:27
smile
[103]

szalony mapio [ Legionista ]

nie potrzebuje tego ! poco mi i zlotuwki nie dam a poco zlutuwa

04.08.2006
14:31
[104]

Lucy_ [ Chor��y ]

Zastanawiam się, jak to jest, że Wy (CD-Action), dodając takie bajery, wogóle czerpiecie z tego zyski. Głośne napady na bank to Wasza sprawa?

04.08.2006
14:59
[105]

smuggler [ Patrycjusz ]

Ekhem, errata, w zapowiedzi troszke mnie ponioslo (bo myslalem juz o kolejnym Temacie Numeru) - sprostowuje wiec, ze ekipa CDA ___NIE___ byla jedyna ekipa z Polski na tej prezentacji. No coz, czasem sie to zdarza :)

Sorki za nieporozumienie.

04.08.2006
15:00
[106]

smuggler [ Patrycjusz ]

Lucy_ - jakie glosne? Tlumiki mamy :)

04.08.2006
15:14
smile
[107]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

keczap--->co właśnie mama dała ci liste zakupów, ktore masz kupić na dzisiejszy obiad?
Smacznego ci nie zycze, poniewaz guma do zucia na obiad nie moze byc smaczna:)

04.08.2006
15:24
[108]

HopkinZ [ Senator ]

Bad Day L.A polonizacja przez Generała + 200 stron spod ręki Siekierki o rany, raj, raj :).

04.08.2006
15:56
[109]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

tylko wyciągne od starszych kase i ide po cda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.08.2006
16:02
[110]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Smuggler - opcja edytuj :D

EDIT: Pawelinho... smuggler napisał 1 post o 14:59 a 2 o 15:00 więc 7 minut nie mineło mógł edytować :D Ale jeśli żartujesz - eh nie chciało mi się mysleć czy to żart był :P

04.08.2006
16:03
smile
[111]

Pawelinho [ Pretorianin ]

bladyk - on nie ma abonamentu

04.08.2006
21:54
smile
[112]

Przemo_888 [ Piroman ]

lol!u mnie będzie niezły najazd na kiosk ale ja se już zamówiłem u kioskarza po znajomości;]Słyszałem że z 25 osób sie pytało i mówił że bierze niezły zapas na ten miesiąc;)

05.08.2006
00:20
[113]

litlat [ Konsul ]

A ja mam kioskarza pierdołe... zawsze jak przyjdzie towar to CDA u niego nie ma. Czasem jedno, dwa w wersji CD. DVD nie ma NIGDY:/ Chyba pomyśle o prenumeracie;)

05.08.2006
00:55
[114]

blazerx [ lateral thinking ]

zeta wiecej?

"oszukali mnie"

nie "pytajcie co sie stao"

05.08.2006
11:08
smile
[115]

polax [ Chor��y ]

Bad Day L.A świeżo po premierze zagrałbym +
Książeczka 200 stron + -
Street Racing Syndicate 14 licencjonowanych samochodów tylko 14 licencjonowanych samochodów!!!!! +--
Combat Wings PL ---------

05.08.2006
11:26
[116]

polax [ Chor��y ]

a jak cię oszukali blazerx

05.08.2006
17:23
smile
[117]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Jeszcz premiery nie było, a już tyle postów... Smuggler, możesz mieć sporo roboty gdy we wtorek wszyscy wyposażą się w CDA i zaczną zadawać pytania. :)

06.08.2006
10:57
smile
[118]

Sznapi [ Parufka ]

Pierwszy raz w smoim życiu kupię CDA ze względu na cover. Chciałem BD LA kupić w sklepie (gdy się ukaże) a tu w nowym CDA jako pełniak i do tego spolonizowaną przez EGM-a. Jeszcze do tego Combat Wings. :O

BTW to światowa premiera: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4912
Chyba że na GOL-u też się mylą. ;)

07.08.2006
08:56
smile
[119]

keczap [ Chor��y ]

A ja juz mam. Prenumerata to jest to. Zaraz siadam i gram ;-)

07.08.2006
13:33
[120]

halski88 [ Pan Prezes ]

keczap jakie wymagania ma Bad Day LA

07.08.2006
14:16
[121]

keczap [ Chor��y ]

procek 1,4 Gigaherza, no i pamieci 256 MB, na karcie mam 32 MB i hula jak halny po Zakopcu <gdzie jutro akurat bede ;-)>

07.08.2006
14:23
[122]

halski88 [ Pan Prezes ]

a ile zajmuje miejsca, bo nie wiem czy porzadek robic na hdd:)

07.08.2006
14:40
smile
[123]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

2GB chyba zajmuje

To już jutro!!! LOL!! Już sie nie mogę doczekać. Będe brnąć przez deszcz by zdobyć nowjusi numerek!!!

07.08.2006
14:46
[124]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Z kumplami zrobilismy napad na ciezarowke CDA, i chuja dostaniecie, mamy wszystkie milion egzemplarzy. Mam nadzieję że rewolucji nie będzie :/

07.08.2006
14:54
smile
[125]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Z kumplami zrobilismy napad na ciezarowke CDA

MaZZeo---> Jedna ciężarówka wszystkich gazet i czasopism nie rozwozi. W którym to mieście zrobiliście?? Będe wiedział czy jest po co jechać w deszcz do centrum XD

07.08.2006
15:11
smile
[126]

Przemo_888 [ Piroman ]

Ja nie mam po co brnąć tylko kroczyć bo mam kiosk 10m od domu

07.08.2006
15:15
smile
[127]

lecram [ Konsul ]

Super numerek !! Napewno kupie !

07.08.2006
15:15
smile
[128]

Raynor [ Big Man ]

Ja mame wyślę po CDA. :D:D

07.08.2006
15:16
smile
[129]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

A ja bede brnął 0,5 km do duzego saloniku prasowego na rowerze. Otwieraja o 8.00...xD

07.08.2006
15:51
smile
[130]

garfield_junior [ ]

Chyba już wiem jaki sobie sprawie prezent na urodziny(które pokrywają się z premierą nowego CDA).

07.08.2006
16:43
smile
[131]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Numer świetny i do tego premiera Bad Day LA, nabrałerm na nią ochoty po recenzji w ostatnim numerze i na pewno zagram. CDA znów zostawia konkurencję daleko w tyle.

07.08.2006
16:51
[132]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Kozi2004--> widać jestes mało poinformowany, jedna ciezarówka przewozi CDA (jeszcze sie miesci papier toaletowy, z resztą łatwo sie pomylić które to które :/), a gdzie ja zakosilismy to nie powiem, bo jeszcze tam pare egzemplarzy lezy, pewnie juz rozjechane.

07.08.2006
22:56
[133]

Przemo_888 [ Piroman ]

Tak to już jutro!ide spać żeby jutro wczesnie rano wstać.

07.08.2006
23:43
smile
[134]

Ragn'or [ mortificator minoris ]

Byc może mi sie wydaje, ale czy miesiac temu nie obiecaliście recenzji nowego Hitmana?
A tu co? No wlaśnie nie ma, nie widze jej na liście...:/
Szkoda, bo bardzo na nia czekałem.

07.08.2006
23:45
[135]

Sznapi [ Parufka ]

ragn'or--->Recenzja nowego Hitmana była tzn. jeszcze przez 15 min. jest w sierpniowym numerze.

07.08.2006
23:51
smile
[136]

Ragn'or [ mortificator minoris ]

Cos dziwnego się chyba ze mną dzieje...O_o
Była w sierpniowym numerze?
To teraz wychodzi już wrześniowy numer?

07.08.2006
23:58
smile
[137]

Sznapi [ Parufka ]

Leć do sklepu. :P

Już jest nowy!!! :)

08.08.2006
09:26
smile
[138]

Przemo_888 [ Piroman ]

JUHU!!!!!Kupiłem zaraz instaluje i zabieram sie za granie.

08.08.2006
09:46
[139]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

A nie powinieneś najpierw sobie poczytać ? :P

08.08.2006
10:18
[140]

Przemo_888 [ Piroman ]

Taikun44----->Kupiłem o 7 rano. I przez 2 godziny czytałem i teraz gram.A te samochody to nic specjalnego:P

08.08.2006
10:25
smile
[141]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Ja kupiłem o 9 rano i godzine czytałem i zaraz zabieram sie za instalowanie i granie

08.08.2006
10:32
[142]

smuggler [ Patrycjusz ]

No to milej lektury i grania :)

08.08.2006
10:44
smile
[143]

Fokus25 [ Pretorianin ]

Ja dopiero jadę do kiosku po nowiutkiego CDA. Yay :P

08.08.2006
11:01
[144]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Widzę, że w tym miesiacu ominę NL. Same mistrzostwa :P

08.08.2006
11:20
smile
[145]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Zainstalowane, zabieram się za Bad Day L.A :)))

08.08.2006
11:33
smile
[146]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Fajny numer, myslalem ze bedzie gorszy. Narazie dopiero łykam zapowiedzi.

08.08.2006
11:35
smile
[147]

CHESTER80 [ get LOST ]

Numer zakupiony! To pierwsze CDA które kupiłem wyłącznie dla pełnych wersji, zawsze wolałem treść niż bajerę ale takie pełne wersje jak te to mistrzostwo! Za Bad Day LA zaraz się wezmę tylko dysk muszę oczyścić, póki co przeczytałem reckę Prey'a i zgadzam się ze wszystkim co tam napisano. I jeszcze pytanko do szefa:

smuggler --> Pomóż. Mój egzemplarz "kompendium grozy" (swoją drogą kapitalna sprawa) ma zniszczoną okładkę (urwana połowa a reszta pomięta). Kiosk w którym kupiłem CDA jest na drugim końcu miasta i nie chce mi się tam jechać. Czy jest możliwość żebym wam wysłał to, a wy mi dacie nowe?

08.08.2006
12:08
[148]

smuggler [ Patrycjusz ]

Nie ma sprawy.

08.08.2006
12:23
smile
[149]

timonki [ Konsul ]

Zaraz się skiknę do kiosku i kupie wersje DVD

08.08.2006
12:34
[150]

Scarface. [ Konsul ]

A ja mam taki problem że keidy próbuje uruchomić płytę wyskakuję taki problem "nei mogłem załadować czcionki" i nei da się włączyć płyty. Prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki;]

08.08.2006
12:37
smile
[151]

timonki [ Konsul ]

Już mam tylko coś wywalę z dysku i instaluje gierki

08.08.2006
12:44
[152]

Arxel [ Legend ]

a u mnie pada;p
sklep mam pod nosem ale niecche mi sie wychodzic z domu..
ale chyba po poludniu sie przejde:P
to bedzie moj pierwszy CDA od bodajze 2lat... wczesniej glownie kuzyn kupowal i zem od niego pozyczal;]

08.08.2006
13:41
[153]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

SIC!. Ogólne to to samo co Default? A Cofnij to Ok (no, chyba ze w oryginale było Back)? To kto w końcu to tłumaczył? Cenega? ;)

08.08.2006
14:20
smile
[154]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

obie okładki fajne ale ja wolę DVD

08.08.2006
14:29
smile
[155]

Peter24 [ Pretorianin ]

to dopiero będzie mój drugi numer ale napewno będę kupował CDA.

08.08.2006
14:31
[156]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Mam ochotę rozsunąć suwak i wyciągnąć na wierzch, ale tak jakoś głupio w robocie.

spoiler start

Oczywiście mam na myśli dobranie się do torby, w której leży zakupiony rano nowy numer CDA. Niestety będę musiał poczekać do 16. Będzie co poczytać wracając do domu autobusem.

spoiler stop

08.08.2006
14:36
[157]

Peter24 [ Pretorianin ]

ja jeszcze pod tym względem jestem noobem więc może mi ktoś powiedzieć co to znaczy to SIC! ??

08.08.2006
14:39
[158]

kiowas [ Legend ]

Thomulus ---> chcesz żeby cię babcie palcami pokazywały, że pisemka dla dzieci czytasz? :)

Ja się zawsze kamufluje bo to obciachowe czytać publicznie CDA ;PP

08.08.2006
14:41
[159]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

kiowas ---------> trudno, zawsze można otworzyć na stronach o hardwarze.

08.08.2006
14:44
smile
[160]

Deepdelver [ Legend ]

Najciekawszy w tym numerze jest.. tipsomaniak. Dobra robota (na trochę więcej niż pierwszy rzut oka), oby jak najwięcej takich pozycji.

Peter24 --> to skrót od łacińskiego "Sicut" czyli "właśnie tak". Dajemy to w tekście w miejscach gdzie chcemy podkreślić, że to nie pomyłka (bo czytelnik mógłby tak pomyśleć).

08.08.2006
15:14
[161]

halski88 [ Pan Prezes ]

ja juz mam słodziutką dvd wersje:)

08.08.2006
15:25
[162]

smuggler [ Patrycjusz ]

peter24

Sic to takie lacisnkie slowko, moze znaczyc wiele, zwykle cos pomiedzy "SZOK!" albo "ROTFL!!!" w zaleznosci od kontekstu. Albo "ale jaja...!" - kumasz? :)

08.08.2006
15:30
smile
[163]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Fajny numer, ale mam małe pytanie smuggler.

Dlaczego od dwóch numerów nie ma NDSN? Czyżby autor działu na urlopie?

Hehe widzę żę w AR pojawiło się troche luda z GOLa (KRIS_007, RObi27, Narmo). Dokładnie w SwS.

08.08.2006
15:33
[164]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

MaZZeo ------> już ktoś chyba zadawał to pytanie. Ponoć autor tego działu jest w szpitalu i dlatego nie ma NDSN.

08.08.2006
15:39
[165]

rafaleon [ Konsul ]

Właśnie przed chwilą byłem w kiosku bo dopiero teraz przestało u mnie padać.Okazało się że kupiłem ostatni egzemplarz.

08.08.2006
15:45
[166]

Deepdelver [ Legend ]

MaZZeo --> były ostre tarcia na linii Khedron-Redakcja. Autor nawet wystosował apel do czytelników by pomogli mu bronić działu. Ciekawe czy NDSN wróci. :)

08.08.2006
15:50
smile
[167]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Deepdelver --> hmm, a skąd to wiadomo? Miałem wszystkie numery i nic o tym nie było. Może to na forum CDA sie działo...

08.08.2006
15:56
smile
[168]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Numer zakupiłem już rano, ale dopiero teraz mam czas, że by to napisać. Numer jest po prostu świetny. Większość zapowiedzi już pochłonołem, kilka kartek Tipsomaniaka przeczytałem i w Bad Day LA już pograłem. Najlepszy numer w tym roku.

08.08.2006
15:59
[169]

Deepdelver [ Legend ]

MaZZeo --> bardzo możliwe, że to było na Forum Actionum. Generalnie zarzut był taki, że to "nowa Góra" postanowiła brzydko (język na poziomie "co za idiota to pisał") wyciąć NDSN. Na ile to prawda - nie wiem. Czytałem tylko apel Khedrona i jakieś ogólnikowe wyjaśnienia Smugga. Generalnie jeśli już przeciekło to do czytelników, to świadczy, że było ostro.

08.08.2006
16:12
[170]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Heh. Nawet nie wiedziałem, że znowu mnie zacytowano :P

08.08.2006
16:20
[171]

smuggler [ Patrycjusz ]

Byly konflikty na lini NDSN-redakcja ale nie takie jak to autor NDSN naswietlil (zreszta bez sensu prac brudy publicznie). Te jednak szybko zalagodzono. Potem autor trafil do szpitala. Stad ta przerwa. Dzis jednak dal znac, ze wyszedl juz - zatem jest spora szansa, ze po przerwie NDSN powroci w nastepnym CDA.

08.08.2006
16:25
smile
[172]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Właśnie przeczytałem, jacy to my studenci jesteśmy bogaci i jak często wymieniamy karty graficzne w kompach XD

08.08.2006
16:29
smile
[173]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Byly konflikty na lini NDSN-redakcja
...
Potem autor trafil do szpitala.


biją redaktorów!

08.08.2006
16:29
[174]

garfield_junior [ ]

ok, za późno :P

08.08.2006
16:31
smile
[175]

Andrew [ Pretorianin ]

To pewnie nie jedna bitka w redakcji. O pizze też się pewnie biją.

08.08.2006
16:38
[176]

DarkestOść [ Centurion ]

Witam, kupilem dzis cda, wpierw troche poczytalem, ale nadszedl czas na sprawdzenie waszego covera. Najpierw standartowo sprawdzilem wszystkie bonusy, a nastepnie chcialem pograc w bad day la, ale na "chceniu" sie chyba skonczy, bo po zainstalowaniu i wlaczeniu gry, po ogladnieciu filmikow i loadingu wyskakuje blad ---->
Wie ktos moze jak temu zaradzic ?

edit:
Moj sprzet to athlon 2400+, 512 mb ram, geforce 4 mx (wymagania spelnia, w readme pisze, ze moze byc nawet geforce 3)

08.08.2006
16:45
[177]

DarkestOść [ Centurion ]

Skonczyl mi sie edit wiec wybaczcie ;p
Po sciagnieciu programu 3-d analyzer i ustawieniu paru opcji (glownie zwiazanych z shaderami) gra na razie dziala wiec problem niewazny.

08.08.2006
16:48
smile
[178]

Deepdelver [ Legend ]

Hehe, sprawdźcie "średnia ocen w necie" przy Bad Day LA. :)

08.08.2006
17:27
smile
[179]

foxx [ lisek ]

To juz nowy numer wyszedl ? Widze ze zaspalem... *leci do sklepu*. ;)

08.08.2006
17:33
smile
[180]

Kompo [ alkopoligamista ]

Już kupiłem, poczytam potem, ale średnia ocen w Internecia Bad Day L.A. rządzi. :)

08.08.2006
18:45
[181]

claudespeed18 [ zią ]

Numer jakos zdobylem, chociaz ciagle pada a na dodatek kopia ulice kolo mnie i same bloto jest....
Gry pewnie pojda w odstawke jak wszystkie inne czekajac w kolejce na zainstalowanie.(Ostatnia gra z CDA w ktora gralem bylo chyba Psi-Ops).

Ogolnie numer bardzo fajny i duzo do czytania, ale jedna rzecz mnie bardzo zdenerwowala. A mianowicie Tipsomaniak gier grozy w ktorym nie ma gier z serii Thief !!!. Co za przeoczenie.Tyle mniej znanych gier a tu brak Thiefa.Tak swietna gra, ktora niezle straszy.Nawet Shade sie dostal a Thief nie...Wysylam bombe do redakcji niech wszyscy ucierpia za czyjas glupote.

Albo za kare dajcie w nastepnym numerze Thief III Deadly Shadows PL :D

08.08.2006
18:54
[182]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

kupię jak każdy od 1-go numeru dla tekstów,a płytek pewnie nawet nie rozpakuję z braku czasu-większość leży nie otwarta od momentu zakupu :)

08.08.2006
19:46
smile
[183]

Boginka [ Sybarytka ]

Zabawne, mam tym razem specyficzną motywację. Nie chodzi o coś do czytania, nie o coś do grania. Mam ochotę sprawdzić jak wygląda polonizacja autorstwa EGMa. To już jakieś zboczenie.

08.08.2006
20:25
[184]

Jerryzzz [ E ]

Ja w to wchodze, nie wiem jeszcze kiedy, ale wchodze :]

08.08.2006
21:12
[185]

Pafcio [ Pretorianin ]

Kurde co jest? Uruchamiam tą ścigałkę Street Racing Syndicate, filmik i menu wszystko ok, potem włączam wyścig i wywala mnie do windy. Ma ktoś podobny problem? (Kupiłem CDA z 4CD)

08.08.2006
21:25
smile
[186]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Boginka => "Murwa kać" będziesz zadowolona :) ->

08.08.2006
22:39
[187]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

I po ptakach. Bad Day L.A. zaliczone na normalu :P

08.08.2006
22:44
[188]

Andrew [ Pretorianin ]

3 paczki L&M-ów vs. CDA.

Hmm

:>

08.08.2006
22:59
smile
[189]

Sznapi [ Parufka ]

Koniec tego czytania. :P Czas na grę. :)

08.08.2006
23:13
smile
[190]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja dopiero jutro koło 11 będe miał, eh farciarze.

08.08.2006
23:15
smile
[191]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

A ja w empiku za CDA nowe zaplacilem 14,90 zl ;]
A numer bardzo fajny, z plyty tez pierwszy raz az tyle rzeczy zainstalowalem.

08.08.2006
23:20
[192]

Child of Pain [ Pretorianin ]

Claude ale to ksiazkeczka o horrorach, a mimo ze Thief moze straszył to horrorem nie jest.

08.08.2006
23:41
smile
[193]

Kompo [ alkopoligamista ]

Biorę się za Bad Day L.A. :)

08.08.2006
23:50
[194]

claudespeed18 [ zią ]

A Shade jest horrorem?A System Shock 2?Thief jest bardzo podobny do SS2 i tam powinien sie znalezdz.A Smuggler nie chce przyznac mi racji bo widzi teraz ten blad :P

08.08.2006
23:52
smile
[195]

Raynor [ Big Man ]

Bad Day L.A. - Gra sympatyczna, miło można się odstresować ale co mnie irytuje to momentami 'polsatowa' polonizacja. Na przykład "Die Motherf*cker!" to "Giń zły człowieku". No jak pragne zdrowia w życiu... :D Przypomina się ten skecz... "F*ck you! - Terefere, F*ck you too - Ty też terefere" :) Może jakiś patch dla dorosłych? :)

09.08.2006
00:29
[196]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

No wlasnie polonizacja okropnie ugrzeczniona ;/
gdy uslyszalem "afroamerykaninie" to az zalowalem ze sie nie wsluchalem w to co postac mowila

ale jak znam zycie to padlo pewnie cos w stylu "nigga"

no tak, teraz spojrzalem
"złej matki synu"
ranyboskie
Fuszere odwalil albo tlumacz, albo ktos kto nakazal takie ugrzecznienia porobic
tym bardziej ze gra jest calkiem niegrzeczna[co slychac w angielskich dialogach i czesto dosc masakrycznych filmikach]- i takie ugrzecznienia okropnia tej grze wychodza...

zawód spory pod tym wzgledem niestety...

Caludespeed- Shade i System Shock 2 to w zalozeniach sa horrory ~~;

Thief w zalozeniach horrorem nei jest, straszy tylko okazjonalnie- jesli kazda gre w ktorej sa epizody straszace nazwac horrorami to nalezalo by tam wrzucic tez [np] Morrowinda- w koncu pierwsze wizyty w grobowcach[zanim sie one opatrzyly] tez do przyjemnych nie nalezaly...
Half Lajfa2 tez nie ma- a straszy? straszy...
...czasem

09.08.2006
09:19
[197]

smuggler [ Patrycjusz ]

pioko

Byly konflikty na lini NDSN-redakcja
...
Potem autor trafil do szpitala.

biją redaktorów!

>>>LOL :)




Kompo [ by AI ]

Już kupiłem, poczytam potem, ale średnia ocen w Internecia Bad Day L.A. rządzi. :)
Artificial - no, Intelligence - yes!
08.08.2006
18:45



claudespeed18

Ogolnie numer bardzo fajny i duzo do czytania, ale jedna rzecz mnie bardzo zdenerwowala. A mianowicie Tipsomaniak gier grozy w ktorym nie ma gier z serii Thief !!!.

>>>Thief NIE jest horrorem. To, że można się w niej bać, nie oznacza że jest to automatycznie horror, a tylko horrory są opisywane.



piokos

Boginka => "Murwa kać" będziesz zadowolona :) ->


>>>EGM starał się zachować urok wypowiedzi nie popadając w trywialne bluzganie :)


claudespeed18

A Shade jest horrorem?A System Shock 2?Thief jest bardzo podobny do SS2 i tam powinien sie znalezdz.A Smuggler nie chce przyznac mi racji bo widzi teraz ten blad :P

>>>Smuggler nie przyzna ci racji, bo jej po prostu nie masz. Są gry zawierające elementy horroru, owszem. Ale nie Thief. Thiefa jak sie uprzesz to zaklasyfikujesz jako THRILLER. Ale nie HORROR. To jakbys sie uparl, ze RPG i RTS to to samo, bo sa w obu statystyki jednostek.


Raynor

Bad Day L.A. - Gra sympatyczna, miło można się odstresować ale co mnie irytuje to momentami 'polsatowa' polonizacja. Na przykład "Die Motherf*cker!" to "Giń zły człowieku". No jak pragne zdrowia w życiu... :D Przypomina się ten skecz... "F*ck you! - Terefere, F*ck you too - Ty też terefere" :) Może jakiś patch dla dorosłych? :)
co przeżyję jeszcze panie gdy na drodze życia przeszkód nie ma końca..

>>>To bylo swiadomie. Ci, co lubia oryginalne klatwy moga je posluchac po angielsku i posmiac sie wlasnie przy zderzeniu z polska wersja. To bylo swiadomie i perfidnie zaplanowane, w konwencji "motyla noga, terefere", ktora ladnie wspolgra z dosc cukierkowata przeciez grafika. :)

09.08.2006
09:34
[198]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

"Są gry zawierające elementy horroru, owszem. Ale nie Thief."
Akurat duchy, zombie i potwory to elementy horroru jak w mordę strzelił. :) Inna sprawa, że w Thiefie stanowią jedynie dodatek i nie powinno się wrzucać tej gry do horrorów.
A może tak dla kompromisu wydać w niedalekiej przyszłości jakieś kompedium sneakerów? :)

09.08.2006
13:22
[199]

Przemo_888 [ Piroman ]

Mam problema z 5 misją w Combat Wings.Macie jakąś taktyke aby tą misje przejść??

09.08.2006
13:50
[200]

smuggler [ Patrycjusz ]

przypomnij o co w niej szlo?

09.08.2006
15:40
[201]

Przemo_888 [ Piroman ]

smuggler---->Mam ochraniać tankowce.gdy nadlatują japońskie bombowce musze je zestrzelić i robie wjazd na nich.daje pierwszego i zawracam bo ci już zdążają polecieć i próbuje strzelać jednego ok drugi ok ale tamte rozwalają i później jeszcze następni dolatują i mi ten ostatni tankowiec rozwalają.

p.s.nie odpisywałem bo grałem w Bad Day LA.:D

09.08.2006
15:44
[202]

BBC BB [ Leg End ]

Wiem, że są podane minimalne wymagania... ale wiecie, jak to jest.
Pójdzie Bad Day LA na Duronie 1.0, 512 ram i gf4mx 440? Gra nie potrzebuje shaderów? Bo nei wiem czy kupić CDA, a jak kupie to tylko dla tej gry :)
Prosze o odpowiedz, smuggler

09.08.2006
15:47
[203]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

BBC => mi ruszyła na A 2500, GF2mx, 1 GB ddr, ale tylko przy użyciu '3d analyzera' chodzi słabo jak się dużo dzieje :)

09.08.2006
15:49
smile
[204]

BBC BB [ Leg End ]

No właśnie, ale masz o wiele lepszy procesor i więcej RAMu... Bardzo chciałbym w to pograć, bo wygląda super, ale nie wiem czy warto wydawać kase :/

09.08.2006
15:58
[205]

smuggler [ Patrycjusz ]

BBC BB - wiesz, jak teraz nie pojdzie to po upgrejdzie bedziesz to mial pod reka :)

09.08.2006
16:02
[206]

BBC BB [ Leg End ]

smuggler - właśnie chodzi o to, że upgrade'u nie planuję, gdyż prawie nie gram na kompie, słuzy mi tylko wieczorami do gadania na gadu i siedzenia na necie... Poza tym nie mam kasy na nowego kompa, ale nie o tym mowa :) Dlatego pytam, czy pójdzie mi teraz :)

09.08.2006
16:51
smile
[207]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Smuggler->Gry swietne nie ma co,lecz...W SRS jazda jest strasznie plastikowa i wg. mnie N4S:U2 jest ciut lepszy.Pozatym zauwazylem literowke:)W opisie dema Fratera jest napisane - "Demo Fratra-...".No ale coz kazdemu moze sie zdarzyc.I mam pytanie:W co obecnie pogrywasz?:]

09.08.2006
16:54
smile
[208]

Kolczes [ I Love Quiet ]

BBC BB - wg. mnie tylko dla tej gry nie oplaca sie rozbudowywac kompa.Jest szczerze dosc srednia, myslalem ze bede mial wieksza swobode.Ale jak juz ulepszysz kompa to przeciez nie tylko dla tej jednej gry:)Mi chodzi nawet, nawet na 1,2GhZ 256Ramu i karcie GForce 5200 128/128, wiec duzych wymagan nie ma:P

09.08.2006
18:33
[209]

Przemo_888 [ Piroman ]

A ja mam pytanie które demo jest najbardziej obszerne.czyli że wiecej rzeczy można robić i dłuzej sie gra??

I pytałem sie o Combat Wings jakby tak mógł ktoś mi odp na to pytanie:)

09.08.2006
19:34
[210]

halski88 [ Pan Prezes ]

wielkość dema nie zależy od długości gry.

09.08.2006
20:39
[211]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

Kolczes- "Demo Fratra-..."

bo wg tworcow tej gry tak to sie wlasnie powinno odmieniac ;p

09.08.2006
20:53
smile
[212]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Teraz przesadzili. Kto jest tak głupi by dawać 1zł więcej za pismoi komputerowe które prenumeruje już pare lat? :)

09.08.2006
20:59
smile
[213]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Andre770 --> A kto każe prenumeratorom dopłacać?

09.08.2006
21:12
[214]

claudespeed18 [ zią ]

kto mi powie jaka muza leci w SRS?tylko nie ogolem a dosc konkretnie...
pytam bo nie mam czasu grac, a pogralbym w wyscigi tyle ze nie wiem czy warto wlasnie w te

09.08.2006
21:24
[215]

Przemo_888 [ Piroman ]

claudespeed18---->Dla mnie to SRS ma troche dziwny model jazdy.jak z flipera.Mi Underground 2 jakoś lepiej przypadł do gustu.

10.08.2006
08:17
[216]

smuggler [ Patrycjusz ]

Smuggler->Gry swietne nie ma co,lecz...W SRS jazda jest strasznie plastikowa i wg. mnie N4S:U2 jest ciut lepszy.

>>>No ba, moim zdaniem Ferrari tez jest troszke lepszy od Volkswagena Passata... :). Ale to nie zmienia faktu, ze i Passatem mozna jezdzic z przyjemnoscia

Pozatym zauwazylem literowke:)W opisie dema Fratera jest napisane - "Demo Fratra-...".

>>>A jakbys poczytal betatest tej gry, to bys wiedzial, ze tak wlasnie odmieniaja nazwe gry tworcy, wiec...

No ale coz kazdemu moze sie zdarzyc.I mam pytanie:W co obecnie pogrywasz?:]

>>>W kulki :). A wczoraj skonczylem Preya.

10.08.2006
09:14
smile
[217]

hctkko [ The Prodigy ]

Trochę przeczytałem, trochę pograłem. Teksty: jeden z lepszych numerów: temat numeru świetny, w recenzjach kilka samochodówek, Prey, test nowych procesorów od Intela - z takimi rzeczami nie mogło przecież być inaczej :) Na płytkach też wypasik :) SRS - oo, czegoś takiego było mi trzeba. W resztę nie grałem. Podsumowując, miodzio :)

10.08.2006
09:34
smile
[218]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Smuggler->Moje nie dopatrzenie dopiero dzis to przeczytalem:].Sorki


A co do SRS to fakt,ale za 15zeta z premiera BAD DAY LA to rak ryba:P

10.08.2006
10:55
[219]

Przemo_888 [ Piroman ]

smuggler----->w październiku musicie dać coś ostrego bo cybergra podobno ma dać Flat-Out.Moglibyście dać jakiś nowych Cossacksów albo Rome:Total War.Albo poprostu coś fajnego:)

10.08.2006
11:22
smile
[220]

Yupix [ Pretorianin ]

Cos jest u mnie nie tak z Bad Day LA. Instaluje sie do momentu pliku woman04.am2

10.08.2006
13:09
[221]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Przemo_888 ---> Właśnie muszą dać coś słabego, bo chce kupi tą cyber gre!!! Chociaż "Kozaków" mogliby dać, bo ta gra mnie nie interesuje. :)

10.08.2006
13:12
[222]

smuggler [ Patrycjusz ]

Przemo-888

To sie da, co sie ma - a akurat Cybergra naszym bezposrednim konkurentem nie jest. Pozyjemy, zobaczymy, co kot przyniesie :)

10.08.2006
13:14
[223]

Deepdelver [ Legend ]

Smuggler --> co z działem "Gry wiecznie żywe"?

10.08.2006
13:15
smile
[224]

Kompo [ alkopoligamista ]

Oraz tym, co polecaliście m.in. książki. :)

10.08.2006
13:24
smile
[225]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Smuggler---> Co wyście zrobili z "Na Luzie"?? Same komentarze z mistrzostw. Nie mogliście dać chociaż kilka noramnych textów??

10.08.2006
15:12
[226]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Podczas instalacji Call of Juarez pokazuje mi sie coś takiego ->>
Niestety demko dalej odmawia posłuszeństwa nawet jak wyłącze antywira(który pokazuje, mam nadzieje fałszywe ostrzeżenie)
Macie jakiś pomysł co sie dzieje i jak to zainstalować?

10.08.2006
15:38
[227]

claudespeed18 [ zią ]

znowu nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie(post 214), chyba nikt nie gral w te gre...
czy ja zawsze musze prowokowac zeby otrzymac odpowiedz?!?!przeciez po to jest chyba forum czy nie?

10.08.2006
15:47
smile
[228]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

kilka uwag odnośnie BDLA:

- [screen] to nie jest łom :P

słownik PWN -› łom m IV, D. -u, Ms. ~mie; lm M. -y
1. «drąg stalowy na końcu zaostrzony lub spłaszczony, służący do rozbijania, kruszenia czegoś, podważania ciężarów itp.»

wikipedia -› Łom to narzędzie składające się z metalowego pręta z jednym zakrzywionym końcem i spłaszczonym drugim końcem, często jest zaopatrzony we wcięcie na zakrzywionym końcu służące do wyciagania gwoździ. Łom służy jako dźwignia do rozdzielania dwóch przedmiotów lub do wyjmowania gwoździ. Łomy są często wykorzystywane do otwierania drewnianych skrzyń.

- W opcjach gry, mamy 2 przyciski:
"Cofnij" - wracamy do menu głównego
"Ogólne" - no właśnie, ustawiają opcje domyślne. Czyżby przy polonizacji nie dało się ramki powiększyć?

10.08.2006
17:06
smile
[229]

Sznapi [ Parufka ]

piokos-->Przecież ten "łom" to parodia HL-a.;) Poza tym na początku było że to klucz do opon.

10.08.2006
21:35
[230]

...NathaN... [ The Godfather ]

Po co dajecie trailer CoD 3 skoro nie wychodzi na PC ?

11.08.2006
07:39
smile
[231]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Jakieś pomysły co do mojego problemu ?

11.08.2006
08:21
smile
[232]

aledlaczego [ Legionista ]

Mnie zastanawia i coraz bardziej irytuje jeden fakt, mianowicie po cholerę zamieszczacie kilka razy ten sam trailer?
Filmik z Quake Wars (ten sam) zamieściliście już TRZY razy. To jakiś obłęd. Czy naprawdę, nie można jakoś inaczej spożytkować tego miejsca na DVD?

11.08.2006
08:32
[233]

smuggler [ Patrycjusz ]


[223]
Deepdelver

Smuggler --> co z działem "Gry wiecznie żywe"?

>>>Nic, wroci w
Kompo

Oraz tym, co polecaliście m.in. książki. :)

>>>To samo.



Kozi2004 [ Generał ]

Smuggler---> Co wyście zrobili z "Na Luzie"?? Same komentarze z mistrzostw. Nie mogliście dać chociaż kilka noramnych textów??


>>>A nie ma? Nie desperuj. Mundial raz na 4 lata, jeden numer mozna mu poswiecic...


[230]
...NathaN...

Po co dajecie trailer CoD 3 skoro nie wychodzi na PC ?

>>>Raz, ze do konca nic nie wiadomo na bank. Dwa, ze jesli nawet nie wyjdzie, to choc filmiki mozna obejrzec...


aledlaczego -> Mowisz? No coz, niedopatrzenie najwyrazniej. Zdarza sie czasem. Ale TRZY razy? Chyba przesadziles TROSZKE?

11.08.2006
08:52
smile
[234]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Smuggler, a może ty masz jakiś pomysł, dlaczego nie moge zainstalować Call of Juarez?

Czy ktokolwiek juz to instalował ? Czy też były problemy czy tylko u mnie ?
Kurde, musze to zobaczyć:)

14.08.2006
09:17
smile
[235]

keczap [ Chor��y ]

Dzisiaj sobie policzylem, ze mam juz 111 numerow CDA na polce. Troche sie wygiela, to chyba czas ja odchudzic. Tylko co zrobic z tymi skarbami?

14.08.2006
10:05
[236]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

keczap --> A co się robi ze skarbami? Zakop je w ogródku ;)

15.08.2006
17:56
smile
[237]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Numer jest super kupiłem go i uważam że Bad Day LA jest bardzo fajne. Ocena 7+/10. Przeszedłem BDLA.

15.08.2006
17:58
smile
[238]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Nie moglibyście od czasu do czasu wrzucić jakiejś oryginalnej gierki? Same spolszczenia, tragedia...

15.08.2006
18:01
[239]

blackhood [ Jedi Knight ]

mariaczi ---> Mi Call of Juarez się zainstalował bez problemu, niestety tylko na to pytanie potrafię odpowiedzieć.

15.08.2006
18:15
[240]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

blackhood <- dzięki ! Już sobie poradziłem, musiałem odinstalować antyvira:)

Teraz nie moge zagrać w Combat Wings! Gdy włączam wychodzi komunikat, że coś jest z savegame itd. Nie jestem w domu wiec najwyzej screena dam potem! Ehh coś ostanio mam pecha do płytek z cda :)

16.08.2006
10:35
smile
[241]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Ja kupilem i spodobalo mi się Bad Day LA ale bardziej Street Racing Syndycate
Smugg chyba zapomnial info zrobić a numer już dawno wyszedl

16.08.2006
10:50
[242]

F.J. [ Pretorianin ]

Smug rulez! A tym kto w 08/06 był antyfanem, który dostał szału w SwS, był Smaggler.

16.08.2006
11:07
[243]

hohner111 [ TransAm ]

BDLA wogole mi nie przypadl do gustu...taki badziew jakis...

za to SRS rządzi :D

17.08.2006
14:30
[244]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Super, kupiłem CDA dla Street Racing Syndicate. Gra zainstalowana, menu działa, filmiki działają, ale jak już ma się rozpocząć jazda to pojawia się błąd SRS.exe i po zabawie. Czy ktoś się z tym spotkał i wie co należy zrobić?

17.08.2006
14:47
[245]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Coś cda mnie w tym miesiącu nie lubi :) Oto kolejny problem(Combat Wings) --->
Jakieś pomysły co z tym zrobić?

18.08.2006
16:23
[246]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

upne !

19.08.2006
17:01
[247]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

W AR na stronie 144 w niebieskiej ramce jest " Koncik antyfanów" i wypowiedz jednego z nich , a pod spodem komentarze forumowiczów. Czy te komentarze są z GOLa? Nicki takie znajome ;)

19.08.2006
17:05
smile
[248]

Buggi [ Konsul ]

Komentarze też golowe

22.08.2006
13:54
[249]

blackhood [ Jedi Knight ]

Świetny jest teks Cormaca na 52 stronie. Niektórym forumowiczom rzeczywiście przydałoby się sprawdzanie wypowiedzi w wordzie zanim ją zatwierdzą. Jak widzę np. antywirós, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

22.08.2006
14:00
smile
[250]

suchypg [ Chor��y ]

ten numer jest nawet ,nawet :)

23.08.2006
21:54
smile
[251]

pawelcz3 [ Konsul ]

Extra Numer !!!

23.08.2006
22:49
[252]

claudespeed18 [ zią ]

jakos tego numeru nie chce mi sie czytac....moze to przez milosc

25.08.2006
21:36
smile
[253]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

W CDA są : Robi27 , KRIS_007 , Freak On A Leash , ....:::JaRo:::.... , .:Jj:. , Narmo , PatriciusG

25.08.2006
22:43
smile
[254]

$heyk [ Master Chief ]

Dobry numer. I Boże pobłogosław Empik :)

spoiler start
Nie trzeba płacić, aby napawać się przyjemnością płynącą z czytania AR :D
spoiler stop

29.08.2006
12:28
[255]

KaeSiak [ Centurion ]

Ciekawe co ten stary smuggler szykuje nam na następny numer :>

29.08.2006
12:41
smile
[256]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

KaeSiak ---> Napewno

spoiler start
FEAR Combat i Guilty Gear X2 Reload
spoiler stop
. Więcej dowiemy sie jeszcze dziś.

01.09.2006
16:17
[257]

smuggler [ Patrycjusz ]

A w ogole to ja sie zegnam na tydzien, biore maly urlop, wracam juz po premierze CDA (11.09) wiec - milej lektury :)

01.09.2006
16:20
[258]

Buggi [ Konsul ]

Po co w starym wątku piszesz , zakręcony jesteś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.