
stanson [ Szeryf ]
Eurorest - 14 wakacyjnych nocy za free?
Z tego co sie doczytalem, wygrywajac jeden czek mozna pojechac do ktoregos z hoteli na 14 gratisowych dni i nocy. Jedynymi oplatami maja byc - wyzywienie i samodzielny dojazd. Stalem sie dosc przypadkowo posiadaczem jednego czeku, zastanawiam sie, moze ktos z Was ma z tym jakies doswiadczenia? Gdzie moze byc haczyk? Czy moze zarcie jest tak drogie, ze wychodzi na jedno jakby sie wykupilo noclegi...? Ewentualnie Wasze opinie o tym mile widziane..
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Haczyk moze byc w tym, ze jedzenie ktore bedziesz musial obowiazkowo wykupic, pokryje koszty pobytu.

Boroova [ Lazy Bastard ]
Stanson - w tamtym watku cwaniakujesz, jak to czlowiek nie powinien dawac sie "dymac"...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5311669&N=1
...a tu zadajesz takie dziecinne pytania.
Co do pytania - TO JEST PRZEKRET! Bylo o tym juz pare watkow.

stanson [ Szeryf ]
Boroova --> jakbys uzyl szarych komorek to byc moze zaskoczysz, ze wlasnie nie daje sie dymac zbierajac informacje na ten temat.
Ciekawi mnie po prostu, gdzie jest haczyk a jak nie masz nic do dodania na temat to wypad.

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Albo haczykiem jest OBOWIĄZKOWY, PŁATNY udział w organizowanych przez hotel "atrakcjach" typu połykacze ognia, tańce regionalne, wycieczki "ku czci", zwiedzanie muzeów z dojazdem ... itd. Niezależnie od tego czy przyjdziesz czy nie - jest to dodawane do Twojego rachunku pod pozycją np. "dodatkowe" (tam gdzie masz płatne kanały tv, usługi "spoza menu":>
Tak czy inaczej to ściema i nie należy się tym podniecać :P

piokos [ Malpa w czerwonym ]
stanson => widzisz tę trójeczkę na samej górze strony spod linka, którego umieściłeś w pierwszym poście? Ten facet też dostał taki czek. Pani po lewej myśli sobie "Jestem jak lewe jajo", pani po prawej "Jestem jak prawe jajo", a fotograf " Ten koleś nie wie w jakiego ch*** go zrobili".
Par. 10. Klient wykorzystujący czek hotelowy Eurorest zobowiązany jest, w momencie przybycia do Hotelu, do wykupienia obowiązujących Klientów Systemu Eurorest całodziennych stawek żywieniowych w ilości równej liczbie planowanych noclegów.
już wiesz gdzie haczyk

Boroova [ Lazy Bastard ]
Stanson - Posluchaj "cwaniaczku" nie masz monopolu na jechanie innych uzytkownikow forum. W temacie o PZU pojechales kolesia za to ze pyta sie czy walczyc o swoje z zakladem ubezpieczen. A teraz zadajesz podobne pytanie (czyli - zasiegasz opinii innych) i juz jestes nietykalny!
Czyli ty mozesz innych krytykowac, ale nie odwrotnie. Wyobraz sobie, ze uzywam szarych komorek od czasu do czasu i czytuje twoje "wypociny" na forum. Za kazdym razem probujesz udowodnic jaki to z ciebie "kozak", a udowadniasz cos innego.
piokos [ Malpa w czerwonym ]
Boroova => wyluzuj, co się tak nakręcasz?

el f [ RONIN-SARMATA ]
"W zamian za 14 bezpłatnych noclegów zobowiązany jesteś do:
1. Wysłania 1 wiadomości e-mail do 7 znajomych o treści zawartej na stronie Jak otrzymać czek? - tą drogą rozpowszechniasz wieść o naszej Akcji i tym samym przyczyniasz się do propagowania działalności hoteli współtworzących Akcję Eurorest.
2. Uiszczenia jedynej opłaty w kwocie 77,90 zł 48,90 zł tytułem pokrycia kosztów przygotowania, wydruku, przesłania materiałów i emisji bonu pieniężnego, którym jest czek hotelowy Eurorest (Dlaczego opłata? - przeczytaj).
Uwaga! Dzięki staraniom Eurorest udało się czasowo obniżyć wysokość opłaty. Dzisiaj gwarantowana obniżona opłata: 48,90 zł"
te 77,90 jest przekreślone.