GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

<- Wife -> Swap na Polsacie...

03.08.2006
12:51
[1]

Dzideek [ Konsul ]

<- Wife -> Swap na Polsacie...

Wczoraj oglądałem i coś podejrzewam, że wszystko to pic na wodę, zatrudnieniu aktorzy - raz widziałem jak żona się odwróciła do męża i mówiła do niego jakby z kartki bo wydawało mi się, że nie patrzyła na niego tylko gdzieś za nim na kartkę.

03.08.2006
12:53
smile
[2]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

No i co z tego, ten program i tak jest do du*y i nie da się go oglądać, w porze jego emisji lecą ciekawsze programy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.