Dzideek [ Konsul ]
<- Wife -> Swap na Polsacie...
Wczoraj oglądałem i coś podejrzewam, że wszystko to pic na wodę, zatrudnieniu aktorzy - raz widziałem jak żona się odwróciła do męża i mówiła do niego jakby z kartki bo wydawało mi się, że nie patrzyła na niego tylko gdzieś za nim na kartkę.

Grungowiec [ LENIWIEC ]
No i co z tego, ten program i tak jest do du*y i nie da się go oglądać, w porze jego emisji lecą ciekawsze programy.