tygrysek [ behemot ]
html do allegro
jak wykonać taki układ ramek żeby poprawnie wyświetlany był na allegro -->
ramka ma być szerokości 800px, prawa pionowa belka dla informacji z 300px i wszystko żeby było wyśrodkowane
dziękuję za pomoc z pominięciem odsyłaczy do nauki języka HTML :)
tygrysek [ behemot ]
zapomniałem obrazka
Dzideek [ Konsul ]
najlepiej stwórz to na błędach, zrób wrzuć na allegro, zmień, i tak z 10 razy i będzie idealnie :)
M'q [ Schattenjäger ]
Spróbuj tak:
<center><iframe width="800"></iframe><br><iframe width="500"></iframe><iframe width="300"></iframe></center>
Pik [ No Bass No Fun ]
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
<body>
<table width="100%" height="100" border="1">
<tr>
<td> </td>
</tr>
</table>
<table width="100%" height="2000" border="1">
<tr>
<td width="70%"> </td>
<td width="30%"> </td>
</tr>
</table>
</body>
</html>
Operujac parametrami width i height zmieniaj szerokosc i dlugosc.
tygrysek [ behemot ]
super, dziękuję
Mindlord [ Generaďż˝ ]
Pik --> wszystko pieknie tylko z tego co pamietam to allegro "wklada" twoj kod do wewnatrz swojego kodu i czesto sie wszystko rozjezdza, ale nie kwestionuje ze to zadziala ;] jednak pokusil bym sie o niestosowanie % wielkosci w width tylko raczej na sztywno zbudowal tabelke w zaleznosci od wielkosci tygryskowych banerow itd
tygrysek [ behemot ]
ustawiłem sobie na sztywno szerokość frejma i wszystko śmiga idealnie :)
dziękuję za pomoc
erton [ Fink ]
A sprawdzales rozne rozdzielczosci?
tygrysek [ behemot ]
uznałem, że większosć przekracza rozdzielczość 800x600
mniejszość olewam