GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

html do allegro

03.08.2006
12:30
[1]

tygrysek [ behemot ]

html do allegro

jak wykonać taki układ ramek żeby poprawnie wyświetlany był na allegro -->

ramka ma być szerokości 800px, prawa pionowa belka dla informacji z 300px i wszystko żeby było wyśrodkowane


dziękuję za pomoc z pominięciem odsyłaczy do nauki języka HTML :)

03.08.2006
12:43
[2]

tygrysek [ behemot ]

zapomniałem obrazka

03.08.2006
12:45
[3]

Dzideek [ Konsul ]

najlepiej stwórz to na błędach, zrób wrzuć na allegro, zmień, i tak z 10 razy i będzie idealnie :)

03.08.2006
12:50
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

Spróbuj tak:
<center><iframe width="800"></iframe><br><iframe width="500"></iframe><iframe width="300"></iframe></center>

03.08.2006
12:52
[5]

Pik [ No Bass No Fun ]

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
<body>
<table width="100%" height="100" border="1">
<tr>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
</table>
<table width="100%" height="2000" border="1">
<tr>
<td width="70%">&nbsp;</td>
<td width="30%">&nbsp;</td>
</tr>
</table>
</body>
</html>

Operujac parametrami width i height zmieniaj szerokosc i dlugosc.

03.08.2006
12:53
[6]

tygrysek [ behemot ]

super, dziękuję

03.08.2006
13:15
[7]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

Pik --> wszystko pieknie tylko z tego co pamietam to allegro "wklada" twoj kod do wewnatrz swojego kodu i czesto sie wszystko rozjezdza, ale nie kwestionuje ze to zadziala ;] jednak pokusil bym sie o niestosowanie % wielkosci w width tylko raczej na sztywno zbudowal tabelke w zaleznosci od wielkosci tygryskowych banerow itd

03.08.2006
13:45
[8]

tygrysek [ behemot ]

ustawiłem sobie na sztywno szerokość frejma i wszystko śmiga idealnie :)

dziękuję za pomoc

03.08.2006
13:49
[9]

erton [ Fink ]

A sprawdzales rozne rozdzielczosci?

03.08.2006
13:57
[10]

tygrysek [ behemot ]

uznałem, że większosć przekracza rozdzielczość 800x600
mniejszość olewam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.