
wsadd [ Pretorianin ]
Proste sposoby na łączenie napisów z filmem
Moje DVD nie odtwarza napisów z polską czcionką. Pozostaje mi jedynie łączenie napisów polskich z filmami. Domyślam się, że nie ja jeden mam taki problem :).
I tu mam prośbę do was - znacie może jakieś w miare proste sposoby na te łączenie napisów z polską czcionką z filmami? Do tej pory znalazłem to: ale jest tu dość sporo roboty, a i wymagany też jest program za jakieś pareset dolców (który nawet triala nie ma :/).
Ze wszelakie porady wielkie T.H.X!
wsadd [ Pretorianin ]
zUPuję