GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proste sposoby na łączenie napisów z filmem

03.08.2006
11:31
smile
[1]

wsadd [ Pretorianin ]

Proste sposoby na łączenie napisów z filmem

Moje DVD nie odtwarza napisów z polską czcionką. Pozostaje mi jedynie łączenie napisów polskich z filmami. Domyślam się, że nie ja jeden mam taki problem :).

I tu mam prośbę do was - znacie może jakieś w miare proste sposoby na te łączenie napisów z polską czcionką z filmami? Do tej pory znalazłem to: ale jest tu dość sporo roboty, a i wymagany też jest program za jakieś pareset dolców (który nawet triala nie ma :/).

Ze wszelakie porady wielkie T.H.X!

03.08.2006
12:13
[2]

wsadd [ Pretorianin ]

zUPuję

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.