GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piwo oczyści środowisko!

03.08.2006
11:26
smile
[1]

^quqoch^ [ Patryk ]

Piwo oczyści środowisko!

Dziewczyny, chłopaki - do roboty, starać się o otręby, walczmy o ekologię bez wytchnienia i z całym poświęceniem! Ziemia nie może czekać!

03.08.2006
11:28
smile
[2]

szogun007 [ Konsul ]

"Piwo, piwo, piwo zmienia swiat" Ferdek Kiepski mial racje, pijmy jak najwiecej, wiecej wyprodukuja i ziemia bedzie czystsza :D

03.08.2006
11:30
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Wiedziałem, że jednak ratuję świat ;)

03.08.2006
11:30
[4]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Panie i panie piwo pozowoli uratować nasze śniadanie.
Dobrzy ludzie wypijcie i się opijcie bo to pozwoli wyzwolić naszą kochaną planetę ze zanieczyszczeń :)

03.08.2006
11:32
[5]

robal [ Konsul ]

czulem instyktownie ze nie bez przyczyny pije tyle piwa codzienne

03.08.2006
11:47
smile
[6]

Lysack [ Latino Lover ]

witajcie zbawiciele:D uratujmy razem świat:D


zapytam na podstawie komentarzu z onetu:

czy pijąc mocniejsze piwa ratuję świat bardziej?

03.08.2006
11:48
[7]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

A mi mowili zeby tyle nie pic :D Nie ma bata teraz będę pic jeszcze wiecej :)

03.08.2006
11:51
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

Kontynuujmy nasz dzielo.Kiedys moze zagoscimy na kartach historii obok Napoleona czy innego 'wielkiego' :):)

03.08.2006
11:55
smile
[9]

mineral [ Paragon ]

(...)A Kościół katolicki wrogiem państwa, bo ogłasza sierpień jako miesiąc bez alkoholu.

03.08.2006
12:01
smile
[10]

Adamss [ beer & chill ]

Nareszcie dostrzegli to co widzieliśmy od 12 roku życia!

03.08.2006
12:20
[11]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ide zaraz do sklepu po 2 puszki zubra, wkoncu zrobie dobry uczynek, nie? :P

03.08.2006
12:25
smile
[12]

Aaron [ Niedźwiedź ]

Powinni mnie z otwrtymi rękoma przyjąć do Greenpeace :D

03.08.2006
12:27
smile
[13]

leszo [ I Can't Dance ]

i prawidłowo

03.08.2006
12:29
smile
[14]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Piwa, piwa dajcie!! :)

03.08.2006
12:31
smile
[15]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nie ma to jak połaczyć przyjemne z pożytecznym :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.