
^quqoch^ [ Patryk ]
Piwo oczyści środowisko!
Dziewczyny, chłopaki - do roboty, starać się o otręby, walczmy o ekologię bez wytchnienia i z całym poświęceniem! Ziemia nie może czekać!

szogun007 [ Konsul ]
"Piwo, piwo, piwo zmienia swiat" Ferdek Kiepski mial racje, pijmy jak najwiecej, wiecej wyprodukuja i ziemia bedzie czystsza :D
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Wiedziałem, że jednak ratuję świat ;)
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Panie i panie piwo pozowoli uratować nasze śniadanie.
Dobrzy ludzie wypijcie i się opijcie bo to pozwoli wyzwolić naszą kochaną planetę ze zanieczyszczeń :)
robal [ Konsul ]
czulem instyktownie ze nie bez przyczyny pije tyle piwa codzienne

Lysack [ Latino Lover ]
witajcie zbawiciele:D uratujmy razem świat:D
zapytam na podstawie komentarzu z onetu:
czy pijąc mocniejsze piwa ratuję świat bardziej?
Madziara333 [ Upadły Anioł ]
A mi mowili zeby tyle nie pic :D Nie ma bata teraz będę pic jeszcze wiecej :)

siwCa [ Legend ]
Kontynuujmy nasz dzielo.Kiedys moze zagoscimy na kartach historii obok Napoleona czy innego 'wielkiego' :):)

mineral [ Paragon ]
(...)A Kościół katolicki wrogiem państwa, bo ogłasza sierpień jako miesiąc bez alkoholu.

Adamss [ beer & chill ]
Nareszcie dostrzegli to co widzieliśmy od 12 roku życia!
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ide zaraz do sklepu po 2 puszki zubra, wkoncu zrobie dobry uczynek, nie? :P

Aaron [ Niedźwiedź ]
Powinni mnie z otwrtymi rękoma przyjąć do Greenpeace :D

leszo [ I Can't Dance ]
i prawidłowo

kasztaneczuszek [ Legend ]
Piwa, piwa dajcie!! :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Nie ma to jak połaczyć przyjemne z pożytecznym :D