GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program

03.08.2006
10:11
[1]

Dony_Brasco [ Konsul ]

Program

Szukam programu ktory pozwolił by mi edytowac grawiki np tapety itp prosze o pomoc.

03.08.2006
10:18
smile
[2]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Photoshop ;) (ale nie myśl że ten program jest taki prosty w obsłudze jak paint)
Paint ;)

03.08.2006
10:28
smile
[3]

robert461 [ Konsul ]

Adobe Photoshop ale on troche kosztuje

03.08.2006
10:29
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Gimp jest darmowym programem dla grawików.

03.08.2006
10:29
[5]

Cainleen [ Pretorianin ]

03.08.2006
10:30
smile
[6]

robert461 [ Konsul ]

Do grafy tez uzywam Corela ale on tez kosztuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.