GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firefox i Cult3D

03.08.2006
10:08
smile
[1]

Cainleen [ Pretorianin ]

Firefox i Cult3D

Witam.
Jak usunąć to rozszerzenie z Firefoksa?

03.08.2006
10:17
smile
[2]

Cainleen [ Pretorianin ]

Dobra sprawa załatwiona. Zainstalowałem to coś jeszcze raz i... znikneło wreszcie z okienka rozszerzeń!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.