GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co lepsze od Frapsa?

03.08.2006
09:51
[1]

*MRO* [ Centurion ]

Co lepsze od Frapsa?

Co jest lepsze? Filmiki są w jakimś "Normalnym" formacie, co mało zajmują i musi to być prosto obsługiwać. ?

03.08.2006
09:55
[2]

Mizferac [ Pretorianin ]

Wybierz coś sobie :

Zrzuty pulpitu są tylko w jednej kategori. Chodzi o zrzuty ekranu ( screenshoty )

03.08.2006
09:57
[3]

moszeusz [ PSP OWNER ]

*MRO* >> Game Cam, tylko musisz sobie witaminkę znaleść na necie :P

Mizferac >> zrzuty pulpitu ? A po co to mu ?:)

03.08.2006
10:05
[4]

maciek_ssi [ 2097 ]

moszeusz --> Nie trzeba żadnych cukierków. Wystarczy zainstalować starszą wersję:

03.08.2006
10:07
[5]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Jak chcesz zrzuty pulpitu to zainstaluj sobie jakiegoś trojana (lub zaawansowanego keyloggera)... :) Od razu zrzuty z necie będą. :)

03.08.2006
10:20
[6]

*MRO* [ Centurion ]

AviScreen Classic nie nagrywa dźwięku. Kapa. Jest jakiś co nagrywa dźwięki i taki co najmniej zamula kompa?

03.08.2006
10:38
[7]

Torn [ Legend ]

Jeżeli przeszkadza Ci wielkość plików po zrzucie frapsem i chcesz aby program kompresował film w locie to się przygotuj, że jeszcze bardziej "zamuli" Ci kompa - to jest nieuniknione, tym bardziej przy kompresji w locie.

Fraps zrzuca film w postaci surowego avi gotowego do obróbki - "komputer" już wtedy ma mnóstwo roboty - musi opiekować się grą, w którą grasz oraz jednocześnie zapisywać film - dysk też ma pewne techniczne możliwości ograniczające jego wydolność.

Załatw sobie Virtual Dub i filmy, które zrzucisz frapsem od razu po sesji nagraniowej kompresuj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.