gacek [ FISHKI dot NET ]
Jak zbudować jadalny komputer
Mniam

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
wygląda smakowicie :P

cycu2003 [ Legend ]
głodny sie zrobiłem od tego patrzenia

Yupix [ Pretorianin ]
Czego to ruscy nie wymysla.
Mizferac [ Pretorianin ]
Trochę niekompletny ale źle nie jest :)
Arczens [ Legend ]
Moze jadalny, ale ja bym tego nie ruszyl :)
robert461 [ Konsul ]
dorobil by jeszcze pare rzeczy i wsadzil zasilacz i wio
Kompo [ alkopoligamista ]
Nie wygląda smakowicie. :P
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Najlepsza jest karta graficzna, to chyba jakiś
Radeon :P

robert461 [ Konsul ]
a moze Geaforce 6800 Ultra

F.C BARCELONA [ Konsul ]
Mmmmmmmmmmm mniam
A GDZIE KARTY RAM???

MR.MANIAK [ Senator ]
Ide sobie zrobić śniadanie

Lysack [ Latino Lover ]
najlepszy dywan w krasnoludki:D z tego to tak właściwie tylko galaretki bym zjadł:D

Richie Schley [ Konsul ]
Super!

Slawekk [ Senator ]
Kiedys więźniowie robili z chleba szachy, a teraz kompa można zrobić.
"Razowy INSIDE"
jacek119 [ Konsul ]
mniam mniam

Janczes [ You'll never walk alone ]
Smacznego!