GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Era młodych kulurystów?

03.08.2006
08:21
smile
[1]

Deead [ Saishuu Heiki ]

Era młodych kulurystów?

Tak sobie przeglądałem i znalazlem ciekawy? filmik. Co oni z tego dzieciaka zrobili ;/ Sprawdzicie i sami zobaczcie.

03.08.2006
08:25
smile
[2]

siwCa [ Legend ]

to nie dzieciak, to Panek i jego kreatyna :)

03.08.2006
08:37
[3]

Flet [ Fletomen ]

Jaki Pudzian ? Zjadłby go i nawet by przepijac nie musiał ;P

Ciekawie to nie wyglada. Brzuch ma taki jakis dziwny.

03.08.2006
08:45
[4]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Lol , rzeczywiście ten brzuch ma okropny :/ Pewnie od tych sterydów ma niestrawność :)

03.08.2006
08:45
[5]

zylla [ Dezerter ]

03.08.2006
08:50
[6]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Dotknalbym go i by sie zlozyl...

03.08.2006
08:52
[7]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Zylla jedno mi się podobało :)

"taki przyrost masy na naplecie roz...ałby mi pysk..." :D

03.08.2006
09:06
[8]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Wysportowana i ładnie wyrzeźbiona sylwetka jest fajna, ale jak widze spoconych, spuchniętych koksów to mi niedobrze.

03.08.2006
09:46
[9]

mastah xivah [ zablokuj ]



a teraz wyglą da tak:

03.08.2006
09:53
smile
[10]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Deead >> widziałem to rano. Jak dla mnie to jest obrzydliwe :|, a po zachowaniu dzieciaka wnioskuję, że rodzice go nie kochali

mastah >> jakaś taka spedalona facjata :)

03.08.2006
10:04
smile
[11]

wacek666 [ ]

jestem od niego 3 razy wiekszy a o mnie nikt nie mówi.Dziwne...

03.08.2006
10:09
smile
[12]

MAROLL [ Legend ]

03.08.2006
10:09
[13]

Mizferac [ Pretorianin ]

Wygląda co najmniej śmiesznie z taką klatą i dziecięcą twarzą w komplecie..

03.08.2006
10:24
smile
[14]

Yupix [ Pretorianin ]

Za pare lat może mu sie pogorszyc zdrowie, albo nawet umrzec. Nie powinnien tak sie nasterydowywac ;p

03.08.2006
10:25
smile
[15]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Ja nie będę za nim płakał

03.08.2006
10:31
smile
[16]

Arczens [ Legend ]

Jak mozna nie znac Panka :)

03.08.2006
10:37
smile
[17]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Rośnie jak na drożdzach z Czarnobyla :D

03.08.2006
11:32
smile
[18]

MR.MANIAK [ Senator ]

Widziałem już -- straszne to jest, nie chciałbym tak wyglądać

03.08.2006
11:47
smile
[19]

Him [ Transilvanian Hunger ]

Jeszcze parę lat i do piachu ,gdyż jego organizm nie wytrzyma.Nie żal mi takich głupców

03.08.2006
12:20
[20]

Aen [ MatiZ ]

Nie wygląda to dobrze

03.08.2006
12:40
smile
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

To jest obrzydliwe.....Zamiast bawić sie żołnierzykami i ciagnac dzieczyny za włosy całe dzieciństwo spędził na siłowni......

03.08.2006
13:54
[22]

tamci [ Konsul ]

Chodzi wam o to ze nie wyglada dobrze bo jest za mlody czy poprostu wogole wam sie taki wyglad nie podoba? Nie wiem czemu wszyscy jak widza kogos kto ma malo tluszczu jak ten dzieciak to mysli ze na bank bierze sterydy. Pewnie tak jest bo to rzeczywiscie wyglada nienaturalnie ale zeby tak wygladac wcale nie trzeba brac koksow. Stanson tez kiedys podobnie wygladal -->

03.08.2006
14:25
[23]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

tamci - To porównaj teraz gostka z tego zdjęcia do tego dziciaka (Który ma bagatela 6 lat), a potem pogadamy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.