
Deead [ Saishuu Heiki ]
Era młodych kulurystów?
Tak sobie przeglądałem i znalazlem ciekawy? filmik. Co oni z tego dzieciaka zrobili ;/ Sprawdzicie i sami zobaczcie.

siwCa [ Legend ]
to nie dzieciak, to Panek i jego kreatyna :)
Flet [ Fletomen ]
Jaki Pudzian ? Zjadłby go i nawet by przepijac nie musiał ;P
Ciekawie to nie wyglada. Brzuch ma taki jakis dziwny.
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Lol , rzeczywiście ten brzuch ma okropny :/ Pewnie od tych sterydów ma niestrawność :)
zylla [ Dezerter ]
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Dotknalbym go i by sie zlozyl...
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Zylla jedno mi się podobało :)
"taki przyrost masy na naplecie roz...ałby mi pysk..." :D
przemek__ [ PRZEMEK ]
Wysportowana i ładnie wyrzeźbiona sylwetka jest fajna, ale jak widze spoconych, spuchniętych koksów to mi niedobrze.
mastah xivah [ zablokuj ]
a teraz wyglą da tak:

moszeusz [ PSP OWNER ]
Deead >> widziałem to rano. Jak dla mnie to jest obrzydliwe :|, a po zachowaniu dzieciaka wnioskuję, że rodzice go nie kochali
mastah >> jakaś taka spedalona facjata :)

wacek666 [ ]
jestem od niego 3 razy wiekszy a o mnie nikt nie mówi.Dziwne...

MAROLL [ Legend ]
Mizferac [ Pretorianin ]
Wygląda co najmniej śmiesznie z taką klatą i dziecięcą twarzą w komplecie..

Yupix [ Pretorianin ]
Za pare lat może mu sie pogorszyc zdrowie, albo nawet umrzec. Nie powinnien tak sie nasterydowywac ;p

moszeusz [ PSP OWNER ]
Ja nie będę za nim płakał

Arczens [ Legend ]
Jak mozna nie znac Panka :)

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Rośnie jak na drożdzach z Czarnobyla :D

MR.MANIAK [ Senator ]
Widziałem już -- straszne to jest, nie chciałbym tak wyglądać

Him [ Transilvanian Hunger ]
Jeszcze parę lat i do piachu ,gdyż jego organizm nie wytrzyma.Nie żal mi takich głupców
Aen [ MatiZ ]
Nie wygląda to dobrze

Janczes [ You'll never walk alone ]
To jest obrzydliwe.....Zamiast bawić sie żołnierzykami i ciagnac dzieczyny za włosy całe dzieciństwo spędził na siłowni......
tamci [ Konsul ]
Chodzi wam o to ze nie wyglada dobrze bo jest za mlody czy poprostu wogole wam sie taki wyglad nie podoba? Nie wiem czemu wszyscy jak widza kogos kto ma malo tluszczu jak ten dzieciak to mysli ze na bank bierze sterydy. Pewnie tak jest bo to rzeczywiscie wyglada nienaturalnie ale zeby tak wygladac wcale nie trzeba brac koksow. Stanson tez kiedys podobnie wygladal -->
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
tamci - To porównaj teraz gostka z tego zdjęcia do tego dziciaka (Który ma bagatela 6 lat), a potem pogadamy.