NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
pytanie o gre rign's' rool
Czy ktos wie cos na temat wydanie tej gry wydaje mi sie ze ta gra powinna w ym roku ujrzec swiatlo dzienne ale moze sie myle wiec pytam sie Was o info.
NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
nie to tylko ten Rig'n'Roll to jest symylator ciezarowek rosyjski oddzial podobno pracuje nad nia