GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

program do katalogowania cd/dvd

03.08.2006
07:51
[1]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

program do katalogowania cd/dvd

Witam. Mam do Was takie pytanie czy ktos zna jakis naprawde fajny program do katalogowania zawartosci cd/dvd po polsku. Chodzi mi o taki program w ktorym bede mogl wpisac np komu pozyczylem plyte co na niej sie zjaduje i pare innych rzeczy. Mam sporo tych plyt cd i dvd i sie czesto gubie ze znalezieniem tego co szukam a jedynie co pamietam ze nagrywalem to co bylo mi potrzebne ale za jakis czas sie wraca do tych danych,tylko problem ze znalezieniem ich.

03.08.2006
08:00
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może ten , zamiast tytułu książki wpiszesz tytuł płyty i powinno być elegancko :


Domowa Biblioteczka

Bezpłatny program przeznaczony do przechowywania informacji o posiadanych zbiorach książkowych. Oprócz tak oczywistych informacji jak tytuły poszczególnych pozycji, program umożliwia wprowadzanie autora, gatunku i numeru egzemplarza (gdy piosiadamy więcej niż jeden tej samej pozycji). Przydatną opcją jest także wprowadzanie danych o osobie pożyczającej daną pozycję (nazwisko i data), dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować swój księgozbiór. Aplikacja umożliwia także tworzenie własnych nazw gatunków oraz eksport listy pozycji do Notatnika lub Excela.




Ja zrozumiałem , że gubisz się i chcesz zrobić porządek z płytkami CD/DVD i jeżeli zamiast książki wpisujesz nazwę płytki to jest to dobry program .

03.08.2006
08:04
[3]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

to nie ot nie chodzi mi o ksiazki tylko dane na cd/dvd

03.08.2006
08:35
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Moze Visual CD?

03.08.2006
08:57
[5]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Microsoft Excel?

Spójrz: www.spisfix.prv.pl

Lub w ostateczności był kiedyś taki program jak Agent CD.

03.08.2006
08:59
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Where is it?

03.08.2006
09:00
[7]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Neo Matrix - posłałem Ci mój spis na maila, zobacz sobie jak to w Excelu można ładnie zrobić.

03.08.2006
09:19
[8]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ja używam Advanced Disk Catalog

03.08.2006
09:28
[9]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

do fixus czemu nie moge pobrac tego pliku

03.08.2006
09:29
smile
[10]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

w pelni popieram propozycje U.V. Impalera... ten program jest na prawde w cyc ;]

03.08.2006
09:33
smile
[11]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Również polecam "Where is it?". Korzystam z niego już kilka lat i ani razu nie zawiódł mnie.

03.08.2006
09:40
[12]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

a macie spolszczenie do tej najnowszej wersji tego where is it

03.08.2006
09:56
[13]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

dobra spolszczenie mam tylko tera zpotrzebuje pomocy jak i z czym sie je w tym programie ktos mi pomoze bo w pomocy jest wszystko po ang a az tak dobry z anglika to ja nie jestem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.