HENIO55 [ Konsul ]
komunikator !!!!!!!
potrzebowalbym komunikator ktory pozwoli mi pisac na numer ICQ ..... ale ICQ mi nie dziala ... bo moj brat cos zablokowal ... prosze o iste komukatorow ktore umozliwija komunikacje z ICQ

kasztaneczuszek [ Legend ]
* Jabber
* AIM
* MSN Messenger.
* AQQ (polski multikomunikator)
* Ayttm
* Centericq
* Fire
* Gaim
* GnomeICU (wcześniej GtklICQ)
* Kopete
* Konnekt (polski multikomunikator)
* Licq
* mICQ
* Miranda IM
* Trillian
* YSM
Paul12 [ Buja ]
Przy okazji zapytam - jest wtyczka do Konnekta, która obsługuje sieć AIM?
HENIO55 [ Konsul ]
a moglby mi ktos zalozyc konto na ICQ i mi przeslac dane ... plis bo mi brat wogole zablokowal ..... uzytwownik heniowaty55
haslo : blablabla
plis
kasztaneczuszek [ Legend ]
Konnekt to polski multi komunikator internetowy z możliwością obsługi takich sieci jak: Gadu-Gadu, Tlen, Lan, Jabber i nie tylko dzięki protokołom sieci Jabber obsługuje także WPKontakt, ICQ, Yahoo, MSN, AIM oraz wszystkie standardy jakie dajne nam sieć Jabber! Ale to jeszcze nie wszystko co ma nam do zaoferowania Konnekt, zainstaluj i przekonaj się sam/a...

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Nie ma czystej wtyczki,trzeba się bawić przez transporty na serwerach jabberowskich.
Sprytnie to zamaskowali: '*' hehehe