GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komunikator !!!!!!!

03.08.2006
00:54
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

komunikator !!!!!!!

potrzebowalbym komunikator ktory pozwoli mi pisac na numer ICQ ..... ale ICQ mi nie dziala ... bo moj brat cos zablokowal ... prosze o iste komukatorow ktore umozliwija komunikacje z ICQ

03.08.2006
00:56
smile
[2]

kasztaneczuszek [ Legend ]

* Jabber
* AIM
* MSN Messenger.

* AQQ (polski multikomunikator)
* Ayttm
* Centericq
* Fire
* Gaim
* GnomeICU (wcześniej GtklICQ)
* Kopete
* Konnekt (polski multikomunikator)
* Licq
* mICQ
* Miranda IM
* Trillian
* YSM

03.08.2006
00:57
[3]

Paul12 [ Buja ]

Przy okazji zapytam - jest wtyczka do Konnekta, która obsługuje sieć AIM?

03.08.2006
01:03
[4]

HENIO55 [ Konsul ]

a moglby mi ktos zalozyc konto na ICQ i mi przeslac dane ... plis bo mi brat wogole zablokowal ..... uzytwownik heniowaty55
haslo : blablabla

plis

03.08.2006
01:06
[5]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Konnekt to polski multi komunikator internetowy z możliwością obsługi takich sieci jak: Gadu-Gadu, Tlen, Lan, Jabber i nie tylko dzięki protokołom sieci Jabber obsługuje także WPKontakt, ICQ, Yahoo, MSN, AIM oraz wszystkie standardy jakie dajne nam sieć Jabber! Ale to jeszcze nie wszystko co ma nam do zaoferowania Konnekt, zainstaluj i przekonaj się sam/a...

03.08.2006
01:14
smile
[6]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Nie ma czystej wtyczki,trzeba się bawić przez transporty na serwerach jabberowskich.
Sprytnie to zamaskowali: '*' hehehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.