GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czym sie rozni 6810 od 6800 i czy warto kupic ktorys z nich ?

03.08.2006
00:17
smile
[1]

krol_adminow [ Chor��y ]

czym sie rozni 6810 od 6800 i czy warto kupic ktorys z nich ?

to co w temacie!!

03.08.2006
00:18
[2]

Lysack [ Latino Lover ]

6810 jest o 10 większe od 6800


6810 - 6800 = 10

prosta matematyka

a od kiedy można kupić cyfry?

spoiler start
domyślam się, że chodzi o nokie ale nie ma tego napisanego
spoiler stop

03.08.2006
00:26
smile
[3]

N2 [ negroz ]

Toz przecież 6810 jest telefonem o wiele nowszym od 6800 trzy zakresowym jest przede wszystkim. POza tym ma dodanych kilka pierdółek takich jak np. przeglądarkę xHTML, bluetooth, dyktafon czy wybieranie głosowe.

A czy warto? Powiem szczerze, że juz nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.