GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z autem

02.08.2006
23:45
[1]

PiTuCh... [ Pretorianin ]

Problem z autem

Czesc, dostalem Poloneza Caro i mam z problem i chcialbym sie dowiedziec moze sie ktos orientuje:

Jak sciagne tylne kolo i krece tarcza to co obrot lub dwa slychac tak jakby stukniecie, to samo jest podczas jazdy. Nie wystepuje to caly czas tylko jak "mu sie zachce". Nie jest to lozysko bo juz sprawdzalem.

Moje drugie pytanie to: moze mi ktos powiedziec w ktorym miejscu dolewa sie oleju do mechanizmu roznicowego.

02.08.2006
23:51
[2]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Mogles napisac w tytule watku ze to jest problem z polonezem a nie z autem:)

03.08.2006
00:15
smile
[3]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

OzOr---->
nie musisz być złośliwy xD

03.08.2006
00:32
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Jeśli chodzi o stuki to jestem prawie pewien,że dochodzą one z ośki w moście.

Olej wlewa się przez korek (śrubkę) znajdujący się na skrzyni biegów.

03.08.2006
08:36
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Koła zębate mechanizmu różnicowego znajdują się w moście napędowym , jedż lepiej do mechanika . Nie wiem dokładnie jak jest w polonezie , ale mosty mają podobną budowę . Na dole korek spustowy , na środku obudowy korek do kontroli i jednocześnie wlew . Do mostu należy wlewać olej przekładniowy zalecany przez producenta .

03.08.2006
08:51
[6]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

hehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.