PiTuCh... [ Pretorianin ]
Problem z autem
Czesc, dostalem Poloneza Caro i mam z problem i chcialbym sie dowiedziec moze sie ktos orientuje:
Jak sciagne tylne kolo i krece tarcza to co obrot lub dwa slychac tak jakby stukniecie, to samo jest podczas jazdy. Nie wystepuje to caly czas tylko jak "mu sie zachce". Nie jest to lozysko bo juz sprawdzalem.
Moje drugie pytanie to: moze mi ktos powiedziec w ktorym miejscu dolewa sie oleju do mechanizmu roznicowego.
OzOr [ Generaďż˝ ]
Mogles napisac w tytule watku ze to jest problem z polonezem a nie z autem:)

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
OzOr---->
nie musisz być złośliwy xD
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Jeśli chodzi o stuki to jestem prawie pewien,że dochodzą one z ośki w moście.
Olej wlewa się przez korek (śrubkę) znajdujący się na skrzyni biegów.
mirencjum [ operator kursora ]
Koła zębate mechanizmu różnicowego znajdują się w moście napędowym , jedż lepiej do mechanika . Nie wiem dokładnie jak jest w polonezie , ale mosty mają podobną budowę . Na dole korek spustowy , na środku obudowy korek do kontroli i jednocześnie wlew . Do mostu należy wlewać olej przekładniowy zalecany przez producenta .
MacGawron [ Generaďż˝ ]
hehe