GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki!!!

02.08.2006
23:38
smile
[1]

BROS [ Konsul ]

Szukam piosenki!!!

w radiu słyszałem fajowy kawałek jakby coś z techna na końcu każdego wersa kolesiówka śpiewała (...)superstar rock superstar(...)

02.08.2006
23:40
[2]

moszeusz [ PSP OWNER ]

po polsku śpiewała ?

03.08.2006
00:10
[3]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Wanda I Banda - Hi fi

03.08.2006
00:15
smile
[4]

moszeusz [ PSP OWNER ]

chyba raczej Dj Adamus Hi Fi Superstar, bo Wanda i Banda pod techno raczej nie podchodzi

03.08.2006
00:27
smile
[5]

BROS [ Konsul ]

mozeusz--->zgadza sie ta piosenka nazywa sie DJ Adamus & Mafia Mike-HI FI Superstar (Orginal mix)

dzięki wszystkim za pomoc!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.