
BROS [ Konsul ]
Szukam piosenki!!!
w radiu słyszałem fajowy kawałek jakby coś z techna na końcu każdego wersa kolesiówka śpiewała (...)superstar rock superstar(...)
moszeusz [ PSP OWNER ]
po polsku śpiewała ?
piokos [ Malpa w czerwonym ]
Wanda I Banda - Hi fi

moszeusz [ PSP OWNER ]
chyba raczej Dj Adamus Hi Fi Superstar, bo Wanda i Banda pod techno raczej nie podchodzi

BROS [ Konsul ]
mozeusz--->zgadza sie ta piosenka nazywa sie DJ Adamus & Mafia Mike-HI FI Superstar (Orginal mix)
dzięki wszystkim za pomoc!!!