GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rome Total War... ktoś chętny na bitki?

02.08.2006
23:31
smile
[1]

Zgredd [ Pretorianin ]

Rome Total War... ktoś chętny na bitki?

No więc właśnie.... Ktoś chętny?

02.08.2006
23:33
smile
[2]

Andrew [ Pretorianin ]

Za późno ;p

02.08.2006
23:46
[3]

[PL]Klapaucjusz [ Legionista ]

ja moge, odezwij sie na moj gg: 5280460

03.08.2006
03:24
smile
[4]

gruby99999 [ Pretorianin ]

ja chętnie skopie ci tyłek moje gg 3844207 odezwij się

03.08.2006
03:58
smile
[5]

Zgredd [ Pretorianin ]

Hehe oke Panowie... póki co to jestem codzień po północy.

03.08.2006
07:52
smile
[6]

Dziarmaga [ Generaďż˝ ]

no hej ja chętny od dzisiaj raczej ;) ale nie tak późno ;) ty nocny marku ;)

03.08.2006
15:33
smile
[7]

Zgredd [ Pretorianin ]

Dziarmi Twoje chęci do ich urzeczywistnienia to jak celność T34 conscript do Pantery ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.