
Zgredd [ Pretorianin ]
Rome Total War... ktoś chętny na bitki?
No więc właśnie.... Ktoś chętny?

Andrew [ Pretorianin ]
Za późno ;p
[PL]Klapaucjusz [ Legionista ]
ja moge, odezwij sie na moj gg: 5280460

gruby99999 [ Pretorianin ]
ja chętnie skopie ci tyłek moje gg 3844207 odezwij się

Zgredd [ Pretorianin ]
Hehe oke Panowie... póki co to jestem codzień po północy.

Dziarmaga [ Generaďż˝ ]
no hej ja chętny od dzisiaj raczej ;) ale nie tak późno ;) ty nocny marku ;)

Zgredd [ Pretorianin ]
Dziarmi Twoje chęci do ich urzeczywistnienia to jak celność T34 conscript do Pantery ...