
Andrew [ Pretorianin ]
Co się stało z niektórymi Legendami?
Przykłady:
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=41144
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=525

TyTuSPL [ Love United ]
wcieło ich. pewnie im się poprostu znudziło forum
Lysack [ Latino Lover ]
ten drugi to niezły spamer musiał być, skoro napisał prawie 8 tysiecy postów, a ostatniego napisał w 2001:)
mnie bardziej interesuje co się stało z
Ko [Sepultura]
Andrew [ Pretorianin ]
Lysack --> chyba dostał bana, bo w sygnaturce ma "R.I.P."
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
albo moze jescze na urlopie są

.:Jj:. [ The Force ]
Geez tyle postów :) Ostro. Powinien być jakiś rejestr najlepszych, tzn najdłużej przebywających osób na forum i oczywiście równocześnie mocno udzielających się. Żeby juniorzy mieli z czego przykład brać.
Arczens [ Legend ]
Ladnie przez troche ponad pol roku prawie 8 k postow :)
Lysack [ Latino Lover ]
Arczens -> a ten pierwszy przez 5 miechów i 3 dni ponad 12 tysięcy:D
kurna, 5 miesięcy i 3 dni to około 150dni.
12030 : 150 = 80,2 posta dziennie:)

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Lysack:
Ko=toolish

Arcy Hp [ Legend ]
Obecny ;D

Gaara [ Senator ]
Ja nie z tych czasów;]
Promyk [ Sylwester B. ]
Magini - jak ostatni post tak stary - jest w komentarzach... pewnie są nowsze w archiwum... komentarze nie są archiwizowane... więc nie było to napisane w pół roku...
Mizferac [ Pretorianin ]
Zastanawia mnie co masz na myśli mówiąc Legendy.. Ludzi którzy na forum są przynajmniej od 5 lat czy ludzi którzy zdążyli te 6K postów natrzaskać.
Gaara [ Senator ]
Mizferac -> 6k

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
chyba mu chodziło o stopień
halski88 [ Pan Prezes ]
zapomniej hasła do konta;)
bartek [ ]
Nawet nie zauważyłem, że K@mila nie ma... :o A ten drugi to musiał być srogi zawodnik, bo go nigdy nie widziałem? Ach, te "legendy" ;)
ssummoner [ ]
Magini pamiętam z "Opowieści GRY-OnLine" w Hyde Parku, miała tam rólkę
halohalohalo [ Konsul ]
zapewne wroca.Tak jak ten jeden

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Z K@milem to sie swego czasu zadawałem i to sporo ;). Potem dostal bana, zalozyl jakas inna ksywke, ale forum mu sie znudzilo i teraz podobno czyta je od czasu do czasu. Ale juz z nim z 2 lata nie gadalem :).
Andrew [ Pretorianin ]
Loon --> dostałeś wcześniej bana?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ekhm, to takie intymne pytanie. Tak, dostalem i z perspektywy czasu widze, ze mi sie należał ;-).
halohalohalo [ Konsul ]
ja go na jednym forum widzialem ale nie pamietam linka

blazerx [ lateral thinking ]
e tam nowe przyjda
stare odchodzi nowe i lepsze nadchodzi
Andrew [ Pretorianin ]
nowe i lepsze nadchodzi
Chyba gorsze ;p
wysiu [ ]
Hej Andrew, zmieniles wlasnie stopnia, widze:)
Andrew [ Pretorianin ]
wysiu --> to ty jesteś tym słynnym Aim_Botem? :) Powiedz szczerze, czemu nie założyłeś ani jednego wątku? :o

zarith [ ]
ta wersja wysia nie ma tego w oprogramowaniu:>
wysiu [ ]
Nie umiem...:( Worry not, kiedys moze mi sie uda..

Andrew [ Pretorianin ]
Powinni zrobić Upgrade ;p

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Jak próbowali mu to zaimplementować to sie forum wywalilo na 3 dni. Nie ma sensu. ;)

Mortan [ ]
wysiu nie zalozyl zadnego wątku, zeby wszyscy sie go pytali czemu nie załozył żadnego wątku.

Andrew [ Pretorianin ]
Jest jeszcze jakiś Legend oprócz wysia, który nie założył ani jednego wątku? ;p

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]
Obecny!

Andrew [ Pretorianin ]
Szef Nazguli --> nie liczysz się, bo jeszcze nie jesteś Legend-arny na tym forum ;]

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Moge sie zalozyc, ze wysiu zalozyl niejeden watek, ale z innej ksywy ;).

Andrew [ Pretorianin ]
Loon --> też tak myślę. Pytanie tylko: co to za ksywa? ;]
wysiu [ ]
Loon --> Przyjmuje zaklad, jaka stawka?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Wysiu - tradycyjna, ale kto rozstrzygnie :)?
Andrew [ Pretorianin ]
ja ;p

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Andrew - tak w ogole to wpadles "hejo, jestem", nic o sobie nie powiedziales. Weź no sie przedstaw, ile lat, jakie hobby, czym sie zajmujesz, etc. ^^
wysiu [ ]
Niestety nikt nie bylby w stanie rozstrzygnac. Moge jedynie dac slowo - moje jedyne ksywki to wysiu i wysia. Nie bawie sie w jakies bzdety, a gdybym mial pytanie, to zwyczajnie bym je zadal, bez podchodow. Wierzysz lub nie.
Loon --> Brak koniecznosci:) Naprawde. Nie czuje potrzeby oglaszania na forum swoich spraw, a na pytania sam moge znalezc odpowiedzi.

Andrew [ Pretorianin ]
Loon -->
OK ;]
18 wiosen
Hobby - gry komputerowe i motoryzacja
Obecnie mam wakacje, a po nich 3 LO
Co do wysia, to IMO postawił sobie za cel nie robienie wątków, przez co stał się słynnym Aim_Botem :D

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Wierze. Drugie pytanie - czy nigdy nie czules potrzeby zalozenia wątku? Czemu tego nie robisz? Upór i konsekwencja, przybrana poza "twardziela" czy też po prostu brak takiej konieczności?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Andrew - łooo, to rejestrowales sie tu jak dzieciak byles, dysponujesz czyms takim jak komunikator internetowy typu gg, tlen, skype (tak wlasnie pedofile zdobywają potencjalne ofiary ;))?
edit: zacytuje sam siebie ;)
łooo, to rejestrowales sie tu jak dzieciak byles
co za zbieg okolicznosci, to zupelnie jak ja
do reszty forumowiczow: przepraszam, ale późna pora i troche mi nie służy... ;)

Andrew [ Pretorianin ]
Dysponuję. Właśnie miałem zmieniać nr GG na nowy, i jutro to zrobię ;p
wysiu --> jesteś aim_botem który jest masterem Google? ;]

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ok to jak sobie wstawisz to weź i zasygnalizuj to jakos ;).

^quqoch^ [ Patryk ]
Pierwszy raz widze, zeby wysiu tyle napisal.

Andrew [ Pretorianin ]
Najlepsze jest to, że weszłem tu przypadkiem wczoraj, i przyponiałem sobie login i hasło ]:->

Loon [ jaki by tu stopien? ]
weszłem?
Eee, ja Cie chcialem zwerbować do (!) plejbeku (!) (xD) a Ty z takim weszłem wyjeżdzasz, pff :-).
Ide spac, późno juz jest troszkę ;).

Andrew [ Pretorianin ]
No ja też spadam spać ;]
Dobrej nocki all ;p

Lysack [ Latino Lover ]
jak to dobrze, że adamek poszedl spac po dobranocce, bo gugoch znowu sie nadyma, hahaha
o tym to ja chyba nigdy nie zapomne:D
a wysiu i tak jest podejrzany:)
a pamiętacie wysiu 2.0 ?

^quqoch^ [ Patryk ]
Dzis sie nie nadymam, bo sie trochu spilem i teraz pije Muszynianke, ona nie wzmaga nadymania.

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
ten cały k@mil ma niezły ranking był na forum pół roku i zbił 12000 postów to ile on musiał pisac dziennie??? nawet dziśaj po trzech latach ma prawie średnio 9 postów dziennie o kutwa!!
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
to przeciez nomalne, w kazdej karczmie tyle pisza

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ale on rzeczywiscie duzo pisal i wcale nie w karczmach ;-).