GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się stało z niektórymi Legendami?

02.08.2006
23:27
smile
[1]

Andrew [ Pretorianin ]

Co się stało z niektórymi Legendami?

Przykłady:

https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=41144
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=525

02.08.2006
23:28
smile
[2]

TyTuSPL [ Love United ]

wcieło ich. pewnie im się poprostu znudziło forum

02.08.2006
23:31
[3]

Lysack [ Latino Lover ]

ten drugi to niezły spamer musiał być, skoro napisał prawie 8 tysiecy postów, a ostatniego napisał w 2001:)

mnie bardziej interesuje co się stało z
Ko [Sepultura]

02.08.2006
23:35
[4]

Andrew [ Pretorianin ]

Lysack --> chyba dostał bana, bo w sygnaturce ma "R.I.P."

02.08.2006
23:40
[5]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

albo moze jescze na urlopie są

02.08.2006
23:44
smile
[6]

.:Jj:. [ The Force ]

Geez tyle postów :) Ostro. Powinien być jakiś rejestr najlepszych, tzn najdłużej przebywających osób na forum i oczywiście równocześnie mocno udzielających się. Żeby juniorzy mieli z czego przykład brać.

02.08.2006
23:45
[7]

Arczens [ Legend ]

Ladnie przez troche ponad pol roku prawie 8 k postow :)

02.08.2006
23:47
[8]

Lysack [ Latino Lover ]

Arczens -> a ten pierwszy przez 5 miechów i 3 dni ponad 12 tysięcy:D

kurna, 5 miesięcy i 3 dni to około 150dni.

12030 : 150 = 80,2 posta dziennie:)

02.08.2006
23:49
smile
[9]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Lysack:

Ko=toolish

02.08.2006
23:49
smile
[10]

Arcy Hp [ Legend ]

Obecny ;D

02.08.2006
23:51
smile
[11]

Gaara [ Senator ]

Ja nie z tych czasów;]

02.08.2006
23:53
[12]

Promyk [ Sylwester B. ]

Magini - jak ostatni post tak stary - jest w komentarzach... pewnie są nowsze w archiwum... komentarze nie są archiwizowane... więc nie było to napisane w pół roku...

03.08.2006
00:03
[13]

Mizferac [ Pretorianin ]

Zastanawia mnie co masz na myśli mówiąc Legendy.. Ludzi którzy na forum są przynajmniej od 5 lat czy ludzi którzy zdążyli te 6K postów natrzaskać.

03.08.2006
00:10
[14]

Gaara [ Senator ]

Mizferac -> 6k

03.08.2006
00:12
smile
[15]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

chyba mu chodziło o stopień

03.08.2006
00:13
[16]

halski88 [ Pan Prezes ]

zapomniej hasła do konta;)

03.08.2006
01:07
[17]

bartek [ ]

Nawet nie zauważyłem, że K@mila nie ma... :o A ten drugi to musiał być srogi zawodnik, bo go nigdy nie widziałem? Ach, te "legendy" ;)

03.08.2006
01:10
[18]

ssummoner [ ]

Magini pamiętam z "Opowieści GRY-OnLine" w Hyde Parku, miała tam rólkę

03.08.2006
01:13
[19]

halohalohalo [ Konsul ]

zapewne wroca.Tak jak ten jeden

03.08.2006
01:22
smile
[20]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Z K@milem to sie swego czasu zadawałem i to sporo ;). Potem dostal bana, zalozyl jakas inna ksywke, ale forum mu sie znudzilo i teraz podobno czyta je od czasu do czasu. Ale juz z nim z 2 lata nie gadalem :).

03.08.2006
01:23
[21]

Andrew [ Pretorianin ]

Loon --> dostałeś wcześniej bana?

03.08.2006
01:35
smile
[22]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ekhm, to takie intymne pytanie. Tak, dostalem i z perspektywy czasu widze, ze mi sie należał ;-).

03.08.2006
01:38
[23]

halohalohalo [ Konsul ]

ja go na jednym forum widzialem ale nie pamietam linka

03.08.2006
02:06
smile
[24]

blazerx [ lateral thinking ]

e tam nowe przyjda

stare odchodzi nowe i lepsze nadchodzi

03.08.2006
02:08
[25]

Andrew [ Pretorianin ]

nowe i lepsze nadchodzi

Chyba gorsze ;p

03.08.2006
02:15
[26]

wysiu [ ]

Hej Andrew, zmieniles wlasnie stopnia, widze:)

03.08.2006
02:21
[27]

Andrew [ Pretorianin ]

wysiu --> to ty jesteś tym słynnym Aim_Botem? :) Powiedz szczerze, czemu nie założyłeś ani jednego wątku? :o

03.08.2006
02:23
smile
[28]

zarith [ ]

ta wersja wysia nie ma tego w oprogramowaniu:>

03.08.2006
02:23
[29]

wysiu [ ]

Nie umiem...:( Worry not, kiedys moze mi sie uda..

03.08.2006
02:24
smile
[30]

Andrew [ Pretorianin ]

Powinni zrobić Upgrade ;p

03.08.2006
02:27
smile
[31]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Jak próbowali mu to zaimplementować to sie forum wywalilo na 3 dni. Nie ma sensu. ;)

03.08.2006
02:35
smile
[32]

Mortan [ ]

wysiu nie zalozyl zadnego wątku, zeby wszyscy sie go pytali czemu nie załozył żadnego wątku.

03.08.2006
02:37
smile
[33]

Andrew [ Pretorianin ]

Jest jeszcze jakiś Legend oprócz wysia, który nie założył ani jednego wątku? ;p

03.08.2006
02:54
smile
[34]

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]

Obecny!

03.08.2006
02:56
smile
[35]

Andrew [ Pretorianin ]

Szef Nazguli --> nie liczysz się, bo jeszcze nie jesteś Legend-arny na tym forum ;]

03.08.2006
02:57
smile
[36]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Moge sie zalozyc, ze wysiu zalozyl niejeden watek, ale z innej ksywy ;).

03.08.2006
02:57
smile
[37]

Andrew [ Pretorianin ]

Loon --> też tak myślę. Pytanie tylko: co to za ksywa? ;]

03.08.2006
03:02
[38]

wysiu [ ]

Loon --> Przyjmuje zaklad, jaka stawka?

03.08.2006
03:03
smile
[39]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Wysiu - tradycyjna, ale kto rozstrzygnie :)?

03.08.2006
03:07
[40]

Andrew [ Pretorianin ]

ja ;p

03.08.2006
03:09
smile
[41]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Andrew - tak w ogole to wpadles "hejo, jestem", nic o sobie nie powiedziales. Weź no sie przedstaw, ile lat, jakie hobby, czym sie zajmujesz, etc. ^^

03.08.2006
03:10
[42]

wysiu [ ]

Niestety nikt nie bylby w stanie rozstrzygnac. Moge jedynie dac slowo - moje jedyne ksywki to wysiu i wysia. Nie bawie sie w jakies bzdety, a gdybym mial pytanie, to zwyczajnie bym je zadal, bez podchodow. Wierzysz lub nie.

Loon --> Brak koniecznosci:) Naprawde. Nie czuje potrzeby oglaszania na forum swoich spraw, a na pytania sam moge znalezc odpowiedzi.

03.08.2006
03:11
smile
[43]

Andrew [ Pretorianin ]

Loon -->

OK ;]

18 wiosen
Hobby - gry komputerowe i motoryzacja
Obecnie mam wakacje, a po nich 3 LO


Co do wysia, to IMO postawił sobie za cel nie robienie wątków, przez co stał się słynnym Aim_Botem :D

03.08.2006
03:12
smile
[44]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Wierze. Drugie pytanie - czy nigdy nie czules potrzeby zalozenia wątku? Czemu tego nie robisz? Upór i konsekwencja, przybrana poza "twardziela" czy też po prostu brak takiej konieczności?

03.08.2006
03:13
smile
[45]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Andrew - łooo, to rejestrowales sie tu jak dzieciak byles, dysponujesz czyms takim jak komunikator internetowy typu gg, tlen, skype (tak wlasnie pedofile zdobywają potencjalne ofiary ;))?

edit: zacytuje sam siebie ;)
łooo, to rejestrowales sie tu jak dzieciak byles
co za zbieg okolicznosci, to zupelnie jak ja

do reszty forumowiczow: przepraszam, ale późna pora i troche mi nie służy... ;)

03.08.2006
03:14
smile
[46]

Andrew [ Pretorianin ]

Dysponuję. Właśnie miałem zmieniać nr GG na nowy, i jutro to zrobię ;p

wysiu --> jesteś aim_botem który jest masterem Google? ;]

03.08.2006
03:16
smile
[47]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ok to jak sobie wstawisz to weź i zasygnalizuj to jakos ;).

03.08.2006
03:16
smile
[48]

^quqoch^ [ Patryk ]

Pierwszy raz widze, zeby wysiu tyle napisal.

03.08.2006
03:17
smile
[49]

Andrew [ Pretorianin ]

Najlepsze jest to, że weszłem tu przypadkiem wczoraj, i przyponiałem sobie login i hasło ]:->

03.08.2006
03:19
smile
[50]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

weszłem?

Eee, ja Cie chcialem zwerbować do (!) plejbeku (!) (xD) a Ty z takim weszłem wyjeżdzasz, pff :-).
Ide spac, późno juz jest troszkę ;).

03.08.2006
03:22
smile
[51]

Andrew [ Pretorianin ]

No ja też spadam spać ;]

Dobrej nocki all ;p

03.08.2006
03:29
smile
[52]

Lysack [ Latino Lover ]

jak to dobrze, że adamek poszedl spac po dobranocce, bo gugoch znowu sie nadyma, hahaha
o tym to ja chyba nigdy nie zapomne:D

a wysiu i tak jest podejrzany:)

a pamiętacie wysiu 2.0 ?

03.08.2006
03:31
smile
[53]

^quqoch^ [ Patryk ]

Dzis sie nie nadymam, bo sie trochu spilem i teraz pije Muszynianke, ona nie wzmaga nadymania.

03.08.2006
09:12
smile
[54]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

ten cały k@mil ma niezły ranking był na forum pół roku i zbił 12000 postów to ile on musiał pisac dziennie??? nawet dziśaj po trzech latach ma prawie średnio 9 postów dziennie o kutwa!!

03.08.2006
09:52
[55]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

to przeciez nomalne, w kazdej karczmie tyle pisza

03.08.2006
12:46
smile
[56]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ale on rzeczywiscie duzo pisal i wcale nie w karczmach ;-).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.