mikmac [ Senator ]
zoltki jednak maja nasrane w glowie...
nie rozumiem ani slowa ale nie trzeba rozumiec....

moszeusz [ PSP OWNER ]
Buhahahahah, to jest ta ekipa, która bawiła się w bibliotece :D
uwielbiam gości :)

TyTuSPL [ Love United ]
to chyba było wiadome od dawna ;) przynajmniej dla mnie

Arczens [ Legend ]
Swietne maja te swoje konkursy, ale sie usmialem :)
Lysack [ Latino Lover ]
...stolcem rzadkim:D
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Macie link do biblioteki ?
mikmac [ Senator ]
i tak ktos zaraz napisze, ze bylo - ale nic to.
Film wart jest obejrzenia aby wbic sobie raz na zawsze do glowy:
NIGDY NIE WYJEZDZAJ DO DALEKIEJ AZJI - NIGDY NIE WIESZ NA JAKI KONKURS TRAFISZ NA MIEJSCU.
moszeusz [ PSP OWNER ]
wiesiek >>
tylko nie strzelaj czereśniami zza rogu ;)

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Ten odtstni był najlepszy

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
O nie moge
moszeusz [ PSP OWNER ]
Dlaczego pierwszy nie oberwał ? Inni mówili to samo (chyba:) i dostawali w nabiał :P
elv33 [ Konsul ]
przyjmowali to jak meżczyźni :P niee zamienił bym się z nimi :p
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
hehehe, dzieki
Ale pamietam taki filmik tez chyba w bibliotece, byl tam murzyn i byly inne kary, np gryzienie dziadka bez zebow czy cos takiego... bylo to na golu
Wie ktos o co mi chodzi i ma linka ?

elv33 [ Konsul ]
ten drugi link jeszcze lepszy :D

TyTuSPL [ Love United ]
wiesław2 --> chyba o to chodzi :
moszeusz [ PSP OWNER ]
tu jest z tym Murzynem
a tu jeden z moich ulubionych filmików :)

Mizferac [ Pretorianin ]
To wiadomo nie od dziś ale niektórych rzeczy mimo wszystko nie zrozumiem.
mikmac [ Senator ]
druga czesc biblioteki:
sebekg [ Generaďż˝ ]
wyczepiste:)

Arczens [ Legend ]
Ja juz płacze, nie daje rady :)

Dym14 [ _X_X_X_ ]
Rzeźniki
Lysack [ Latino Lover ]
mi to przypomina
"przed użyciem przeczytaj ulotkę bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"
a ta packa to taka motywacja:D

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Wlasnie o to :D THX

Gaara [ Senator ]
Ooo! Drugiej części nie widziałem:D

Janczes [ You'll never walk alone ]
Biedny jest ten okularnik..... 4 razy wylosował "czarna" karte....

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Kudre czego to ludzie nie wymysla, ale po
zoltkach to wszystkiego sie mozna spodziewac:P
Niezłe czuby.

master53 [ Hans Kloss ]
Buahahahaahahaahahahahaaha znowu te pojeby LOL

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Downs Atack
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Lol oni są najlepsi :D

Leilong [ Generaďż˝ ]
żółte jackasy