GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grasz na komórce?

02.08.2006
17:40
smile
[1]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Grasz na komórce?

Aż dziwne, ze na tak duzym forum nikt się tym nie zainteresował, bo i szczerze wątpie byście nie grali na swoich telefonach komórkowych :). Ja bardzo często, przede wszystkim w podróży sięgam po ten rodzaj rozrywki. I wlasnie stwierdzilem, ze chętnie sciagnalbym sobie kolejna gre na moj telefon, tylko nie mam pomyslu :P. Co byscie polecili?

Calkiem niedawno kupilem Real Football 2006. 11 zeta na Wapsterze, ale cóż - taniej nie było, gra od Gameloftu. Minął juz prawie miesiac i nie bylo dnia zebym codziennie chociaz jednego spotkania nie rozegrał. Zdecydowanie najlepsza "kopana" na komórki. Naprawdę polecam. I nie zaluje wydanej kwoty. I teraz wlasnie chcialbym sobie zakupic jakas gre, ktora mnie wciagnie, starczy na dlugo a przy okazji jest świetna :). Moze jakis manager pilkarski? Albo Splinter Cell jakis nowszy?

Czekam na Wasze sugestie :P. Moj telefon: Motorola v360.

02.08.2006
17:54
[2]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Może to Ci pomoże:)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4695497

02.08.2006
17:57
[3]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja gram bardzo często na komórce w czasie jakiejś podróży ;) Obecnie niemam żadnych ciekawych gierek, ale grałem na koloniach u kolegi w Splinter Cell'a Chaos Teory i polecam ;)

Teraz właśnie zamierzam ściągnąć Real Football 2006, bo widze że dużo znajomych mi ją polecało no i inni tez :P Tylko najpierw muszę sprawdzić czy pójdzie na mój telefon.

Moja komórka to : SonyEricsson T610

02.08.2006
18:00
smile
[4]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Thx.

Tak sie zastanawiam nad czyms z tej grupy:




Ale jestem tez wielki fanem Sid Meier's Pirates! i to kurcze wyglada zachecajaco:


Bede wdzieczny za jakies opinie ;P

02.08.2006
18:03
smile
[5]

Arxel [ Legend ]

ostatnoi w ogole niegram :) jakos poniekad mi sie znudzilo :) a szukac co ciekawszych giermi sie niechce:)
ale jak jestem w podrozy to owszem.. choc jak uda mi sie zabrac kosteczke rubika to wole ja ukladac niz grac na telefonie ;) glownie w pociagu ludzie sie gapia jakby niewiem na kogo :D

02.08.2006
19:16
[6]

kasiarz [ Legionista ]

ja w splinter cell. pandora tommorow

02.08.2006
19:20
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Pfff, pierwsza gra kupiona na jablerze i juz musze sie bawic w formularze gwarancyjne, bo linka od 30 minut nie podeslali _-_.

02.08.2006
19:42
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

ja mialem z 60 gierek na komie i prawie wszystkie przeszedłem,
moje ulubione to wszystkie splinter cell'e, tomb raider, pop, XIII,
a najbardziej podobaly mi sie speed chaster 3D(czy jakos tak)
i Asphalt: Urban GT 3D

02.08.2006
19:44
[9]

halohalohalo [ Konsul ]

- moze to pomoze

02.08.2006
19:47
[10]

Lucy_ [ Chor��y ]

3CD z gierkami na komórkę od kolegi... jednak z wrodzonego lenistwa nawet nie instalowałem.

Pewnego razu, gdy nudziło mi się niezmiernie, postanowiłem ściągnąć grę (brałem pod uwagę jedną). Po zassaniu na telefon, przyszedł SMS z grą i błędzie niedostępności karty sim. Pomyślałem przez chwilę- może nie mogą mi ściągnąć pieniędzy z komórki, w takim razie wykorzystam to i ściągnę jeszcze jakąś. Po ściągnięciu pięciu gier i dwóch tygodniach czekania przyszedł sms mówiący o aktualizacji konta. Wyłączam telefon, włączam ponownie... i około 5zł na koncie. Od teraz nie ściągam nic na komórkę (Traumatyczne wspomnienie i wogóle).

Co do jakości gier na telefony komórkowe- krótkie i niemrawe, nie ma to jak "snake", "pacman", lub "space invaders". Niestety dwóch ostatnich w wydaniu na telefon nie widziałem ;\

02.08.2006
19:48
smile
[11]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

w takim razie wykorzystam to i ściągnę jeszcze jakąś.
Twoja wina, jak cwaniaka chciales zgrywac :)

02.08.2006
19:51
[12]

halohalohalo [ Konsul ]

ja widzialem snake na kompie tylko

02.08.2006
20:11
[13]

TyTuSPL [ Love United ]

Miałem kiedyś na swoim SE T610 jakiegoś snake, ale był dużo gorszy od tego np. z nokii

02.08.2006
20:14
smile
[14]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

polecam splinter cwela

02.08.2006
21:35
[15]

Lojal [ Pretorianin ]

fajne jest: "lord of ring" i "prince of persia"

04.08.2006
00:15
smile
[16]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Hmmm... ja Wam powiem, ze z tym Jablerem to jakas sciema jest. 30 godzin mija, dwie reklamacje wyslalem, a gry jak nie bylo tak nie ma. A Loon sie nudzi. :P

04.08.2006
00:44
smile
[17]

reds23 [ redsov ]

gdy jestem w podozy lub mi sie nudzi w jakims publicznym miejscu, prawie zawsze mam przy sobie mp3 playera i wtedy nic wiecej do szczescia nie potrzeba :)

ale splinter cell wymiata :)

04.08.2006
08:36
[18]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ja mam w swoim wbudowane kulki i mi się nie nudzą :)
Swego czasu grałem w Worms World Party i Quake, ale to jednak za mały ekran na fps.

08.08.2006
15:01
[19]

Danielch [ Centurion ]

Nie zamierzam bulić po 10 zł na gry do telefonu, dlatego zgrywam je przez kompa

08.08.2006
15:25
smile
[20]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Gratulujemy postawy. Jak ciuchy w sklepach są drogie to bierzesz do plecaka zeby nikt nie widzial i wiejesz do domu? A w spozywczaku?

08.08.2006
15:32
[21]

jacek119 [ Konsul ]

a ktoś ma wormsy ??
jest na wapster.pl wygląda zachęcająco...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.