GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ffdshow

02.08.2006
15:51
[1]

tamci [ Konsul ]

ffdshow

Gdzies czytalem ze mozna robic screeny z filmow za pomoca ffdshow tylko trzeba to jakos w opcjach ustawic. Wie ktos jak to zrobic?

02.08.2006
15:54
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Zaznacz ten kwadracik przy polu zrzut jak chcesz co ileśtam sekund, a normalnie to chyba wystarczy przycisk naciśnąć zrzut

02.08.2006
16:11
[3]

tamci [ Konsul ]

U mnie jest jakos inaczej. Gdzie to jest na tym zdjeciu obok?

03.08.2006
09:25
[4]

tamci [ Konsul ]

up

03.08.2006
10:10
smile
[5]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Zainstaluj nowszą wersję kodeka i po angielsku ta opcja ZRZUT nazywa się GRAB.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.