tamci [ Konsul ]
ffdshow
Gdzies czytalem ze mozna robic screeny z filmow za pomoca ffdshow tylko trzeba to jakos w opcjach ustawic. Wie ktos jak to zrobic?
pecet007 [ Talk to the claw ]
Zaznacz ten kwadracik przy polu zrzut jak chcesz co ileśtam sekund, a normalnie to chyba wystarczy przycisk naciśnąć zrzut
tamci [ Konsul ]
U mnie jest jakos inaczej. Gdzie to jest na tym zdjeciu obok?
tamci [ Konsul ]
up

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Zainstaluj nowszą wersję kodeka i po angielsku ta opcja ZRZUT nazywa się GRAB.