GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Która grafike wybrac?

02.08.2006
11:48
[1]

White Star [ Legend ]

Która grafike wybrac?





ta 1 doradzil sprzedawca a 2 to pomysł kuzyna

02.08.2006
11:54
[2]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Radeon X800....
ale mi bardziej odpowiadaja GF znaczy firma Invidia ma podpisanych wiecej kontraktów z producentami gier. I dlatego sa bardziej kompatybilne

02.08.2006
12:07
[3]

Entek [ Legionista ]

Zdecydowanie tego 7600GS ma shadery 3.0, ultrashadow i wogóle jest nowocześniejszy a mógłbyś go nawet podkręcić do 7600GT a wtedy to już X800 wymięka

02.08.2006
12:28
smile
[4]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

zdecydowanie gf i z tego co widzę seria 7600 cały czas tanieje, ja się przymiezam do kupna tej karty bo 12 sierpnia moje urodzinyxD

02.08.2006
13:22
[5]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

kup obie.

02.08.2006
13:23
[6]

Andrew [ Pretorianin ]

Z tych dwóch, wybrałbym GeForce. Jest nowszy technologicznie i wydajny, i większość gier jest pod nVidia ;p

02.08.2006
13:28
smile
[7]

Mizferac [ Pretorianin ]

GeForce.

02.08.2006
13:35
smile
[8]

Gaara [ Senator ]

GeForce.

02.08.2006
13:36
smile
[9]

Sephirath [ Pretorianin ]

Geforce. Tyle, że weź GT a nie GS jeśli cię stać ;)

02.08.2006
13:41
[10]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Tia, bierz GF! Co z tego, że jest sporo słabszy od Radka. Ludzie, Radosław zjada 7600 GS, tutaj jest choćby test:


W większości testów wygrywa, bądź ma nieco większą wydajność od GF7600 GS.

Adamek18 -> Żadne konkrakty, zwykła współpraca marketingowa. Mogą być w niektórych grach korzyści na strone nVidii jeśli chodzi o wydajność, ale 7600 GS i tak ustępuje X800 GTO.

Sephirath -> GT to 300 zł więcej.

Wybierz więc X800 GTO, lub Galaxy (GALAXY) 7600 GS. Inne GS są o wiele słabsze od X800 GTO.

02.08.2006
14:58
[11]

mefek [ Pretorianin ]

geforce

03.08.2006
12:39
[12]

AyenoKanno [ DayWalker ]

GForce.Powód? nowocześniejsza,wydajniejsza,kompatybilniejsza i lepsza jakość obrazu.Zauważalnie lepsza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.