White Star [ Legend ]
Która grafike wybrac?
ta 1 doradzil sprzedawca a 2 to pomysł kuzyna
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
Radeon X800....
ale mi bardziej odpowiadaja GF znaczy firma Invidia ma podpisanych wiecej kontraktów z producentami gier. I dlatego sa bardziej kompatybilne
Entek [ Legionista ]
Zdecydowanie tego 7600GS ma shadery 3.0, ultrashadow i wogóle jest nowocześniejszy a mógłbyś go nawet podkręcić do 7600GT a wtedy to już X800 wymięka

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
zdecydowanie gf i z tego co widzę seria 7600 cały czas tanieje, ja się przymiezam do kupna tej karty bo 12 sierpnia moje urodzinyxD
kaban1 [ Generaďż˝ ]
kup obie.
Andrew [ Pretorianin ]
Z tych dwóch, wybrałbym GeForce. Jest nowszy technologicznie i wydajny, i większość gier jest pod nVidia ;p

Mizferac [ Pretorianin ]
GeForce.

Gaara [ Senator ]
GeForce.

Sephirath [ Pretorianin ]
Geforce. Tyle, że weź GT a nie GS jeśli cię stać ;)
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Tia, bierz GF! Co z tego, że jest sporo słabszy od Radka. Ludzie, Radosław zjada 7600 GS, tutaj jest choćby test:
W większości testów wygrywa, bądź ma nieco większą wydajność od GF7600 GS.
Adamek18 -> Żadne konkrakty, zwykła współpraca marketingowa. Mogą być w niektórych grach korzyści na strone nVidii jeśli chodzi o wydajność, ale 7600 GS i tak ustępuje X800 GTO.
Sephirath -> GT to 300 zł więcej.
Wybierz więc X800 GTO, lub Galaxy (GALAXY) 7600 GS. Inne GS są o wiele słabsze od X800 GTO.
mefek [ Pretorianin ]
geforce
AyenoKanno [ DayWalker ]
GForce.Powód? nowocześniejsza,wydajniejsza,kompatybilniejsza i lepsza jakość obrazu.Zauważalnie lepsza.