GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DOBRE ŚNIADANIE

02.08.2006
11:36
[1]

Tramwajarz_Ziemniak [ Junior ]

DOBRE ŚNIADANIE

Co oceniacie jako najlepsze śniadanie.

02.08.2006
11:43
smile
[2]

MR.MANIAK [ Senator ]

Jajecznica na szynce albo pizza

02.08.2006
11:45
smile
[3]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

pizza lub platki na mleku

02.08.2006
11:46
smile
[4]

Kompo [ alkopoligamista ]

Kawa, bułki z masłem i szynką, potem papieros.

02.08.2006
11:47
smile
[5]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Chlebek, szyneczka i ogóreczek

02.08.2006
11:48
smile
[6]

LechuMaster [ Centurion ]

oczywiscie kawka... lub kakao... bulki z serem:D:D

02.08.2006
11:49
[7]

magister blokers [ Generaďż˝ ]

Jajecznica na bekonie, tylko nie można jeść zbyt często bo się przynudzi, wręcz przeciwnie im rzadziej tym lepiej smakuje....

02.08.2006
11:49
[8]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

tosty takie jak moja starsza robi :) <mniam>

platki

jajecznica z boczkiem szynka czosnkiem i szczypiorą z cebula ..

02.08.2006
11:49
[9]

White Star [ Legend ]

cholera i smaku mi narobili :) przez Was musze isc do kuchni ;]

kanapki z zoltym serem...

02.08.2006
11:53
[10]

Arczens [ Legend ]

Zapiekanki :)

jajecznica z boczkiem szynka czosnkiem i szczypiorą z cebula ..

Ktos z LPR powinien zabronic takich rzeczy to jest aspołeczne.

02.08.2006
12:09
smile
[11]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Jajecznica na szynce i cebuli, a do picia kakaułko:)

02.08.2006
12:14
[12]

Sznurówka [ Pretorianin ]

jajecznica na szynce z pomidorami i serem żółtym

02.08.2006
12:16
[13]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Jakis napój i nic więcej :D

02.08.2006
12:20
smile
[14]

Gaara [ Senator ]

zęby są dobre:)

02.08.2006
12:23
[15]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Klopsy :D

02.08.2006
12:23
smile
[16]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Codziennie wchodze na gol i codziennie inny watek na temat sniadania. Ja nie lubie sniadań, bo mi sie nie chce jesc z rana :|

02.08.2006
12:45
smile
[17]

Sidhe [ Konsul ]

1: Chlebek z serem zółtym i kakałko <mniaaaaaam>
2: Płatki kukurydziane z mlekiem...

02.08.2006
13:12
[18]

mefek [ Pretorianin ]

pizza i hamburger

02.08.2006
13:14
smile
[19]

Andrew [ Pretorianin ]

Bekon + jajeczniczka + kawka + paróweczka ;p

02.08.2006
13:16
smile
[20]

BE_WANTED [ Konsul ]

Jaja smażone na boczku :]

ew. kanapeczki z żółtym serkiem i szyneczką lub płatki na mleku

02.08.2006
13:16
[21]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Ja przepadam za zapiekankami z weki, z serem, szynką i ketchupem. O wiele lepiej to smakuje niż tosty. Mniam ;)

02.08.2006
13:31
smile
[22]

Mizferac [ Pretorianin ]

Be_Wanted -- Niezłe :)

02.08.2006
13:32
smile
[23]

Gaara [ Senator ]

Be_Wanted -- Niezłe :)

02.08.2006
13:39
smile
[24]

kiowas [ Legend ]

Samo zdrowe żarcie widzę :))

Mój codzienny zestaw to miseczka płatków owsianych i kukurydzianych z maślanką, czasem zagryziona kanapką z miodem - energetyczny zestaw białek, węglowodanów i glukozy stawiający na nogi.

02.08.2006
13:41
smile
[25]

MAROLL [ Legend ]

Tzw hafenfloki czyli płatki owsiane na mleku + bułeczka maczana :)

02.08.2006
13:42
smile
[26]

Paul12 [ Buja ]

To?

02.08.2006
13:55
smile
[27]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ja codziennie rano jem korn flejksy z mlekiem i danio :)

02.08.2006
13:58
smile
[28]

Andrew [ Pretorianin ]

Paul12 --> dokładnie ;p

02.08.2006
14:04
smile
[29]

BE_WANTED [ Konsul ]

Dobra, mixujemy wszystkie śniadania z tego wątku... >>

02.08.2006
14:07
[30]

Adamss [ beer & chill ]

Jajecznica lub parówy :).

03.08.2006
02:34
smile
[31]

Andrew [ Pretorianin ]



Jutro (dziś) zmucę angielskie śniadanie, bo już teraz jestem głodny, a nie będę zamawiał Pizzy, bo wszystkich pobudzę :/

Kto zobaczy ten wątek teraz, prawdopodobnie zgłodnieje ]:->

03.08.2006
02:39
[32]

Mortan [ ]

amerykanskie sniadanie :

Biscuits, gravy, sausage, bacon

paskudztwo straszne :]

03.08.2006
02:41
smile
[33]

Andrew [ Pretorianin ]

;p >

03.08.2006
04:02
[34]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Olej na patelnie
Cebula do srodka
Kawałek kiełbasy
Na koniec jak wszystko się podsmaży 3 jajka do środka.

03.08.2006
04:12
smile
[35]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Frytki z rożna!

03.08.2006
04:48
[36]

siwCa [ Legend ]

1. Parowki, musztarda, ketchup, buleczki, herbartka z limonka.
2. Karczek pieczony, swiezzy chlebek, ogorek konserwowy tudziez kiszony, taka sama herbata :)
3. i tak zjem wszystko, ale powyzsze byly moimi ulubioinymi.
4. Platki na sniadania - suxx :P

03.08.2006
05:05
[37]

Bury Pies [ Konsul ]

1. zimna pizza
2. kanapki z kurczakiem w sosie curry z ananasem
3. sałatka owocowa

03.08.2006
06:32
[38]

blazerx [ lateral thinking ]

cwiartka zolądkowej i sloik kiszonych ogorkow

03.08.2006
10:53
[39]

smoqu [ Pretorianin ]

płatki owsiane, kefir, banan, orzeszki, troche miodu, mleka - wszystko miksuje i wypijam

a godzinke pozniej:

chlebek, szynka/kiełbaska, pomidorek, liść sałąty lodowej, ciut majonezu
herbata zielona z miodem i cytryną

ewentualnie od czasu do czasu ser biały ze śmietaną i szczypiorkiem, kilka kromek z masłem i kakałko :]

03.08.2006
10:54
smile
[40]

Andrew [ Pretorianin ]

Zaraz na angielskie śniadanko, bo dopiero wstałem.

03.08.2006
11:07
[41]

Leilong [ Generaďż˝ ]

płatki

03.08.2006
11:08
smile
[42]

N2 [ negroz ]

Widzę, że większość je jak amerykanie. Płatki ew. jajecznica z bekonem. To pierwsze bardzo zdrowe, drugie wbrew pozorom bardzo szkodliwe dla organizmu i niesamowicie kaloryczne. Ja osobiście jem jakies kanapeczki, chelebek+szyneczka/ser+ketchup pudliszki. Po czym zapijam to wszystko napojem gazowanym :] Wiem, że niezdrowo, no, ale cóż nie przepadam za herbatą w ciepłe dni.

03.08.2006
11:09
[43]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Andrew--> a czemu noż jest w kakale?

03.08.2006
11:10
smile
[44]

Andrew [ Pretorianin ]

To łyżeczka w kawie ze śmietanką <lol> :D

Tym też nie pogardzę :) >

03.08.2006
11:14
smile
[45]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Ja koniecznie kawka i do tego bardzo chętnie ( i równie rzadko) świerze bułeczki z masłem i miodem:)

Zazwyczaj jednak jestem już spóźniony jak wstaję więc bułeczki można między bajki włożyć:)

03.08.2006
11:20
[46]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Juz nic

03.08.2006
11:20
smile
[47]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

świeża bułeczka i jogurt do picia ! pychota

03.08.2006
15:27
[48]

smoqu [ Pretorianin ]

słonik --> to sie człowieku najesz ;)

niewiem czy wiecie ale tak naprawde śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia dlatego nie warto sobie żałować jedzenia ale z drugiej strony nie powinno to być wszystko co nam się pod ręke nawinie

najwazniejsze są weglowodany ale nie takie z cukierków ;) czy płatków typu Chocapic...najlepszym jego źródłem są płatki owsiane, chleb wieloziarnisty, owoce i tego powinno być najwiecej żeby mieć siłe na cały dzień :)
drugim waznym składnikiem jest białko więc wcinamy sery ( najlepiej biały ), jajka ( najlepiej gotowane ) ew jakieś wędliny, a także mleko, jogurty, kefiry
tłuszcze lepiej omijać z daleka zwłaszcza jakiś smalec, mocno przysmażone potrawy itp

troche przeraża mnie to jak widze ze ludzie jedzą pizze na śniadanie i popijają napojem gazowanym ;)

tak radzi dr.smoqu ;)
smacznego

03.08.2006
15:30
[49]

Chacal [ Senator ]

zależy od dnia... dziś kawa i papieros i na nic więcej nie mam ochoty.

03.08.2006
16:10
[50]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

płatki na mleku

ser bialy z miodem

nalesniki z dzemem lub czekoladą

do picia mleko, kakao lub dobra herbata, zalezy od dania

A.

03.08.2006
20:54
smile
[51]

promyczek303 [ sunshine ]

--> tosty + kawa rozpszczalna ze smietanką

--> płatki z mlekiem

--> jogurt naturalny + rodzynki i inne bakalie + soczek pomarańczowy

<mniam> ;)

03.08.2006
21:04
smile
[52]

Coolabor [ Piękny Pan ]

[17] > "(...)kakałko"

:DDD LOL

03.08.2006
22:00
smile
[53]

igier01 [ Konsul ]

bułeczka z zółtym serem i pomidorem!!!
<MNIAM>

03.08.2006
22:04
smile
[54]

Gaara [ Senator ]

kurczak z rożna z ostrym sosem:)

04.08.2006
15:51
smile
[55]

adri1000 [ Pretorianin ]

pizza albo płatki na mleku lub grzanki z dżemem

04.08.2006
16:02
smile
[56]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

niegdys jejecznica z cebulka i szyneczka. Teraz gustuje w kiełbasce z patelni i do tego kanapeczki z pomidorkiem i ketchup lub musztarda. :):)
mmmnnnnnnniiiaaaam:D

04.08.2006
16:20
smile
[57]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

pizza albo spaghetti albo kebab albo omlet albo twaróg z pomidorem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.08.2006
16:33
smile
[58]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie jadam sniadania :D pierwszy posilek jem okolo 15-16 :P ostatni okolo 3-4 :D wiec cniadanie jem na kolacje :P a na kolacje chleb z serem :D

04.08.2006
16:37
smile
[59]

zelka [ Strider ]

Musli

04.08.2006
18:12
smile
[60]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Łyk wódeczki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.