Tramwajarz_Ziemniak [ Junior ]
DOBRE ŚNIADANIE
Co oceniacie jako najlepsze śniadanie.

MR.MANIAK [ Senator ]
Jajecznica na szynce albo pizza

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
pizza lub platki na mleku

Kompo [ alkopoligamista ]
Kawa, bułki z masłem i szynką, potem papieros.

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Chlebek, szyneczka i ogóreczek

LechuMaster [ Centurion ]
oczywiscie kawka... lub kakao... bulki z serem:D:D
magister blokers [ Generaďż˝ ]
Jajecznica na bekonie, tylko nie można jeść zbyt często bo się przynudzi, wręcz przeciwnie im rzadziej tym lepiej smakuje....
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
tosty takie jak moja starsza robi :) <mniam>
platki
jajecznica z boczkiem szynka czosnkiem i szczypiorą z cebula ..
White Star [ Legend ]
cholera i smaku mi narobili :) przez Was musze isc do kuchni ;]
kanapki z zoltym serem...
Arczens [ Legend ]
Zapiekanki :)
jajecznica z boczkiem szynka czosnkiem i szczypiorą z cebula ..
Ktos z LPR powinien zabronic takich rzeczy to jest aspołeczne.

F.C BARCELONA [ Konsul ]
Jajecznica na szynce i cebuli, a do picia kakaułko:)
Sznurówka [ Pretorianin ]
jajecznica na szynce z pomidorami i serem żółtym
Danley [ Pontifex Maximus ]
Jakis napój i nic więcej :D

Gaara [ Senator ]
zęby są dobre:)
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Klopsy :D

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Codziennie wchodze na gol i codziennie inny watek na temat sniadania. Ja nie lubie sniadań, bo mi sie nie chce jesc z rana :|

Sidhe [ Konsul ]
1: Chlebek z serem zółtym i kakałko <mniaaaaaam>
2: Płatki kukurydziane z mlekiem...
mefek [ Pretorianin ]
pizza i hamburger

Andrew [ Pretorianin ]
Bekon + jajeczniczka + kawka + paróweczka ;p

BE_WANTED [ Konsul ]
Jaja smażone na boczku :]
ew. kanapeczki z żółtym serkiem i szyneczką lub płatki na mleku
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Ja przepadam za zapiekankami z weki, z serem, szynką i ketchupem. O wiele lepiej to smakuje niż tosty. Mniam ;)

Mizferac [ Pretorianin ]
Be_Wanted -- Niezłe :)

Gaara [ Senator ]
Be_Wanted -- Niezłe :)

kiowas [ Legend ]
Samo zdrowe żarcie widzę :))
Mój codzienny zestaw to miseczka płatków owsianych i kukurydzianych z maślanką, czasem zagryziona kanapką z miodem - energetyczny zestaw białek, węglowodanów i glukozy stawiający na nogi.

MAROLL [ Legend ]
Tzw hafenfloki czyli płatki owsiane na mleku + bułeczka maczana :)

Paul12 [ Buja ]
To?

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ja codziennie rano jem korn flejksy z mlekiem i danio :)

Andrew [ Pretorianin ]
Paul12 --> dokładnie ;p

BE_WANTED [ Konsul ]
Dobra, mixujemy wszystkie śniadania z tego wątku... >>
Adamss [ beer & chill ]
Jajecznica lub parówy :).

Andrew [ Pretorianin ]
Jutro (dziś) zmucę angielskie śniadanie, bo już teraz jestem głodny, a nie będę zamawiał Pizzy, bo wszystkich pobudzę :/
Kto zobaczy ten wątek teraz, prawdopodobnie zgłodnieje ]:->
Mortan [ ]
amerykanskie sniadanie :
Biscuits, gravy, sausage, bacon
paskudztwo straszne :]

Andrew [ Pretorianin ]
;p >
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Olej na patelnie
Cebula do srodka
Kawałek kiełbasy
Na koniec jak wszystko się podsmaży 3 jajka do środka.

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]
Frytki z rożna!
siwCa [ Legend ]
1. Parowki, musztarda, ketchup, buleczki, herbartka z limonka.
2. Karczek pieczony, swiezzy chlebek, ogorek konserwowy tudziez kiszony, taka sama herbata :)
3. i tak zjem wszystko, ale powyzsze byly moimi ulubioinymi.
4. Platki na sniadania - suxx :P
Bury Pies [ Konsul ]
1. zimna pizza
2. kanapki z kurczakiem w sosie curry z ananasem
3. sałatka owocowa
blazerx [ lateral thinking ]
cwiartka zolądkowej i sloik kiszonych ogorkow
smoqu [ Pretorianin ]
płatki owsiane, kefir, banan, orzeszki, troche miodu, mleka - wszystko miksuje i wypijam
a godzinke pozniej:
chlebek, szynka/kiełbaska, pomidorek, liść sałąty lodowej, ciut majonezu
herbata zielona z miodem i cytryną
ewentualnie od czasu do czasu ser biały ze śmietaną i szczypiorkiem, kilka kromek z masłem i kakałko :]

Andrew [ Pretorianin ]
Zaraz na angielskie śniadanko, bo dopiero wstałem.
Leilong [ Generaďż˝ ]
płatki

N2 [ negroz ]
Widzę, że większość je jak amerykanie. Płatki ew. jajecznica z bekonem. To pierwsze bardzo zdrowe, drugie wbrew pozorom bardzo szkodliwe dla organizmu i niesamowicie kaloryczne. Ja osobiście jem jakies kanapeczki, chelebek+szyneczka/ser+ketchup pudliszki. Po czym zapijam to wszystko napojem gazowanym :] Wiem, że niezdrowo, no, ale cóż nie przepadam za herbatą w ciepłe dni.
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Andrew--> a czemu noż jest w kakale?

Andrew [ Pretorianin ]
To łyżeczka w kawie ze śmietanką <lol> :D
Tym też nie pogardzę :) >

DKAY [ Generaďż˝ ]
Ja koniecznie kawka i do tego bardzo chętnie ( i równie rzadko) świerze bułeczki z masłem i miodem:)
Zazwyczaj jednak jestem już spóźniony jak wstaję więc bułeczki można między bajki włożyć:)
Leilong [ Generaďż˝ ]
Juz nic

Słonik bez trąby [ Legionista ]
świeża bułeczka i jogurt do picia ! pychota
smoqu [ Pretorianin ]
słonik --> to sie człowieku najesz ;)
niewiem czy wiecie ale tak naprawde śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia dlatego nie warto sobie żałować jedzenia ale z drugiej strony nie powinno to być wszystko co nam się pod ręke nawinie
najwazniejsze są weglowodany ale nie takie z cukierków ;) czy płatków typu Chocapic...najlepszym jego źródłem są płatki owsiane, chleb wieloziarnisty, owoce i tego powinno być najwiecej żeby mieć siłe na cały dzień :)
drugim waznym składnikiem jest białko więc wcinamy sery ( najlepiej biały ), jajka ( najlepiej gotowane ) ew jakieś wędliny, a także mleko, jogurty, kefiry
tłuszcze lepiej omijać z daleka zwłaszcza jakiś smalec, mocno przysmażone potrawy itp
troche przeraża mnie to jak widze ze ludzie jedzą pizze na śniadanie i popijają napojem gazowanym ;)
tak radzi dr.smoqu ;)
smacznego
Chacal [ Senator ]
zależy od dnia... dziś kawa i papieros i na nic więcej nie mam ochoty.
Ame_ [ Generaďż˝ ]
płatki na mleku
ser bialy z miodem
nalesniki z dzemem lub czekoladą
do picia mleko, kakao lub dobra herbata, zalezy od dania
A.

promyczek303 [ sunshine ]
--> tosty + kawa rozpszczalna ze smietanką
--> płatki z mlekiem
--> jogurt naturalny + rodzynki i inne bakalie + soczek pomarańczowy
<mniam> ;)

Coolabor [ Piękny Pan ]
[17] > "(...)kakałko"
:DDD LOL

igier01 [ Konsul ]
bułeczka z zółtym serem i pomidorem!!!
<MNIAM>

Gaara [ Senator ]
kurczak z rożna z ostrym sosem:)

adri1000 [ Pretorianin ]
pizza albo płatki na mleku lub grzanki z dżemem

zawodowieckuba [ Pretorianin ]
niegdys jejecznica z cebulka i szyneczka. Teraz gustuje w kiełbasce z patelni i do tego kanapeczki z pomidorkiem i ketchup lub musztarda. :):)
mmmnnnnnnniiiaaaam:D

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
pizza albo spaghetti albo kebab albo omlet albo twaróg z pomidorem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
nie jadam sniadania :D pierwszy posilek jem okolo 15-16 :P ostatni okolo 3-4 :D wiec cniadanie jem na kolacje :P a na kolacje chleb z serem :D

zelka [ Strider ]
Musli

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Łyk wódeczki.