GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...::: Wasza Karczma - cz. 1 :::... Czyli co musi być w karczmie ?

02.08.2006
11:13
smile
[1]

Mordobijca [ Junior ]

...::: Wasza Karczma - cz. 1 :::... Czyli co musi być w karczmie ?

==WSTĘP==

Stworzyłem ten wątek , żebyście napisali , co musi być takiego w karczmie , abyście wyszli z niej całkowicie zadowoleni !

==KONIEC WSTĘPU==

Dla mnie w karczmie koniecznie musi być :

1.Dużo piwa ( tzn. tyle , żeby starczyło dla wszystkich )
2.Dobre żarcie
3.Wielki telewizor plaznowy do oglądania meczyków
4.Muzyka Techno


Nową część zakładam gdy napiszecie 180 postów


Miłego dnia :D ( mam nadzieje że w tej karczmie :D )

02.08.2006
11:33
smile
[2]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

z trzema punktami sie zgodze , ale z czwartym nie :P

02.08.2006
11:37
smile
[3]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

a ja się zgadzam prawie z 4 pkt ;) otóż brakuje mi tam słowa "Dobra" :P

02.08.2006
11:38
smile
[4]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

Mordobijca ---> wymagający jesteś , mi starczy 5 browców i sexy kelnerka :D

02.08.2006
12:50
smile
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

etam... byzydura:D

naprawdę dobra karczma musi:

-być nieduża, najlepiej mieszcząca nie więcej niż 20 osób
-mieć swój specyficzny klimat i zapach - mam tu na myśli jakieś stare mury, gołą cegłę i zapach ścian
-nie mieć okien, wszystko oświetlane lampami solnymi, świecami lub innym podobnym oświetleniem
-posiadać dobre piwo oczywiście, ale dobrze podane...
-mieć miłą obsługę. nie natrętną, nie gołe panienki... najlepiej w strojach charakterystycznych dla karczmy i żeby jedzenie i piwo podawali, a nie rzucali pod nos
-być podzielona na część dla palaczy i niepalących. oddzielone ścianą, żeby dym się nie przedostawał z jednej części do drugiej
-mieć muzykę nastrojową, w miarę współczesną, a nie jakąś gotycką, nie beatlessów, nie dode, nie techno... coś bardziej spokojnego:)
-telewizor może być, ale nie za głośno, bo ostatnio byłem w kawiarni gdzie trzeba było przekrzykiwać telewizor, a kelner nie chciał przyciszyć, bo dużo osób oglądało...
-musi być taka, że można przyjść z kumplami na piwo, pogadać, ale równie dobrze można przyjść z dziewczyną na romantyczną kolację;)
-być dość dobrze wystrojona, tak, żeby czasem można było gdzie zawiesić wzrok chcąc uniknąć ciągłego patrzenia na osobę z którą się jest.



od muzyki techno to są dyskoteki, puby i bary. karczma musi mieć swój urok i charakter, nie służyć tylko do wyżłopania piwa, ale do spędzenia wieczoru w miłej atmosferze:)

03.08.2006
10:00
smile
[6]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

Lysack ---> też jesteś wymagający !!!

Czy nikomu nie starczy poprostu sexi kelnerka i browce ?

03.08.2006
10:18
[7]

szogun007 [ Konsul ]

Slonik, wszystko pieknie ale zeby tak nie koniecznie dowody sprawdzali :D

03.08.2006
10:22
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

a mnie wystarczy tylko telewizor PLAZNOWY :)

03.08.2006
10:23
smile
[9]

MAROLL [ Legend ]

Top lista..

03.08.2006
10:40
smile
[10]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

szogun007 ---> ciekawe kto wymyślił te dowody ?! Pewnie pokolenie Kaczyńskich :P

03.08.2006
10:51
smile
[11]

Yaca Killer [ Regent ]

Mordobijca vel Słonik bez trąby --> Sprawia Ci radość pisanie do siebie? Może zacznij pisać pamiętniki, hmm?

03.08.2006
10:57
smile
[12]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Dobra Karczma musi miec:
- ta specyficzna atmosfere, dzieki ktorej zawsze chcielibysby do niej wracac,
- dobre napoje, nietylko piwo, chociaz ono oczywiscie tez,
- miłą obsługę,
- gości na poziomie, a nie jakies zwykle moczymordy,
- no i oczywiscie telewizor plaznowy :P

03.08.2006
11:02
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

W karczmie powinien być regulamin, lista stałych bywalców i koniecznie co pięć postów ktoś musi wklejać obrazek z puszką piwą, ewentualnie butelką. To jest wymóg. No i przy pierwszym wątku, koniecznie musi być "cz.1", żeby było widać, że to nie fuszerka. Jeszcze przydałby się napis "oficjalny" lub coś w tym stylu. Przez 100 postów w takim wątku stali bywalcy będą się witać oraz pisać w stylu *podchodzi do barmana i kupuje piwo* - wiadomo, bawimy się w MUDa. ;)

03.08.2006
11:30
smile
[14]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

Yaca Killer ---> co ty pieprzysz ? nie wypiłeś dzisiaj kawy czy co ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.