xircom [ Generaďż˝ ]
Czy podoba Wam się...
...własne ciało? Takie ciekawe pytanie, trochę nad tym ostatnio myślałem, ale bez konkretnych wniosków ;)
W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Ja się sobie nie podobam . Nie wiem czemu
Yo5H [ Jackpot! ]
jasne.. swietnie sie w nim czuje ;p ale juz widze ten watek: faceci beda pisac ze ok, a baby i metro ze nie ;D

Joshua1990 [ Konsul ]
Wodzu jest metro??? :D

Arczens [ Legend ]
Tak mi sie przypomnialo:
"To moje cialo i bede je mył tak szybko jak mi sie podoba ! "
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
A od kiedy to metro umie pisac?? :P
A ja sie sobie nie podobam, ale kupilem se atlasa
i zamiezam to zmienic .
Atlas --Klej okej :P

Yo5H [ Jackpot! ]
coolerek89 jest glazurą??? :D
Scatterhead [ łapaj dzień ]
mi tam sie podoba, a mam wybor? :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
mi najbardziej podoba sie odcinek od pasa w dół aż do górnej parti ud.. dokładnie między nogami....
moszeusz [ PSP OWNER ]
cooler będzie niuchał klej, żeby stracić na wadze :D
ja się sobie nie podobam :) nie wiem co zrobić z włosami ( na głowie) i mógłbym zrzucić kilka kilo :)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Ja jakoś sobie się nie pasuje, wolałbym mieć rogi, ogon i kostny pancerz w newralgicznych punktach... na serio to nie jest joke !!!

Deepdelver [ Legend ]
UltRafaga --> rogi da się załatwić. :)
moszeusz [ PSP OWNER ]
ogon też, wsadzimy Ci w d... kija :)

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
moszeusz --> Chcesz dostać z pół obrotu rozmiękłym makaronem ??? :P
Edit: To się przygotuj na moją tajną broń: wywar z mortadeli !!!

moszeusz [ PSP OWNER ]
Ha! W starciu ze mną nie pomoże ci nawet woda po parówkach

Mati176 [ Supervisor ]
kasztaneczuszek---> Wymiatasz, r3spect m8!

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Kasztaneczuszek - mam tu coś dla Ciebie:
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Tak, podoba mi sie:)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Loon --> very funny :P
Mati176 --> wiem wiem ;]
Dunkana pomine bo mi klawiatury szkoda ;/
Zielona Żabka --> nie tylko Tobie, heh.. :)
Chacal [ Senator ]
Tylko czekać, aż ktoś napisze, że chciałby się przelecieć.

Mizferac [ Pretorianin ]
Dokąd przelecieć? To i ja się może zabiore.
mastah xivah [ zablokuj ]
Czasami mam na siebie ochote. Nic pozatym.

siwCa [ Legend ]
Podczas dlugich, zimowych wieczorow lubie polozyc sie przed lustrem, nago i marzyc. jak by to bylo cudownie kochac sie z takim przystojniakiem.. <marzyciel>

stg+ [ Generaďż˝ ]
Mnie tam się sylwetka poboba (dość umięśniona i zadbana) tylko ryj,tak to już nie twarz ale ryj ja mam,i to mi się nie podoba :)
Apocalyptiq [ Konsul ]
no cóż - niby mi sie podoba ale 193cm w wieku 15 lat to troche dużo...

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
ja mam 183 cm w 15 lat .
mirencjum [ operator kursora ]
stg+ ---> nie wpadaj w kompleksy , jest wiele ryjów na świecie , da się z tym żyć --->
Sznurówka [ Pretorianin ]
Ja sie sobie podobam ;))

stg+ [ Generaďż˝ ]
<--- mirencjum
o w morde jaki "ryyyyyj" :D

Olek12 [ Pomocnik ]
Adamek18<---- to tak samo jak ja;) i baaaaaaaardzo się sobie podobam:D jak byłem młodszy to prawie wpadłem w samozachwyt :D

Raz3r [ Generaďż˝ ]
ja się sobie podobam ( i płci przeciwnej przedewszystkim), nie mniej jednak przydała by mi się dieta, bo ważę przynajmniej 3-5 kilo wiecej niz bym chiał/ powinienem

Deepdelver [ Legend ]
Adamek18 --> na mój gust nie masz więcej jak 165cm
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5277121
Odnośnie tematu - nie narzekam, ale bardziej podoba mi się ciało FF. :)

Coy2K [ Veteran ]
<<< siwCa

Kompo [ alkopoligamista ]
Zdecydowanie wolę ciało mojej dziewczyny.

Słonik bez trąby [ Legionista ]
jak zrzuce 5 kilo to będzie mi sie podobać ;P

LechuMaster [ Centurion ]
nie mam zadnych zastrzerzen do swojego ciala... naraze jest mi w nim dobrze:P

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Jak dla mnie świetne ;P Dla innych już trochę mniej, ale nie moge narzekać... :P

cycu2003 [ Legend ]
moze byc, przydaloby sie troche wiecej mięśni...
req_ [ has aides ]
Tak.

mastahaha [ Centurion ]
Nie. Wole kobiece ciala.

$heyk [ Master Chief ]
Dobrze jest! :)

PunkNotDead [ Lion of Judah ]
Zielona Żabka --> nie tylko Tobie, heh.. :)
co racja to racja... :D
Khelben [ PointGuard ]
Podobałoby mi się, jeżeli zamiast marnych 183 cm, miałbym około 198-203cm.

Gaara [ Senator ]
mirencjum

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]
pewnie że mi się podoba :P
hohner111 [ TransAm ]
calkiem ok ale...robi mi sie oponka powoli co mnie wkurza ;P

Lysack [ Latino Lover ]
jak dla mnie może być:) chociaż chciałbym mieć troszkę szerszą klatę:D
ale ogólnie coraz częściej słyszę pozytywne opinie co do mojego ciała więc nie jest chyba tak najgorzej:) kiedyś się sobie nie podobałem, a teraz już mi przeszło:D