GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy podoba Wam się...

02.08.2006
00:43
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Czy podoba Wam się...

...własne ciało? Takie ciekawe pytanie, trochę nad tym ostatnio myślałem, ale bez konkretnych wniosków ;)

02.08.2006
00:45
[2]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Ja się sobie nie podobam . Nie wiem czemu

02.08.2006
00:47
[3]

Yo5H [ Jackpot! ]

jasne.. swietnie sie w nim czuje ;p ale juz widze ten watek: faceci beda pisac ze ok, a baby i metro ze nie ;D

02.08.2006
00:48
smile
[4]

Joshua1990 [ Konsul ]

Wodzu jest metro??? :D

02.08.2006
00:48
smile
[5]

Arczens [ Legend ]

Tak mi sie przypomnialo:

"To moje cialo i bede je mył tak szybko jak mi sie podoba ! "

02.08.2006
00:49
[6]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

A od kiedy to metro umie pisac?? :P

A ja sie sobie nie podobam, ale kupilem se atlasa
i zamiezam to zmienic .

Atlas --Klej okej :P

02.08.2006
00:51
smile
[7]

Yo5H [ Jackpot! ]

coolerek89 jest glazurą??? :D

02.08.2006
00:59
[8]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

mi tam sie podoba, a mam wybor? :P

02.08.2006
01:01
smile
[9]

kasztaneczuszek [ Legend ]

mi najbardziej podoba sie odcinek od pasa w dół aż do górnej parti ud.. dokładnie między nogami....

02.08.2006
01:13
[10]

moszeusz [ PSP OWNER ]

cooler będzie niuchał klej, żeby stracić na wadze :D

ja się sobie nie podobam :) nie wiem co zrobić z włosami ( na głowie) i mógłbym zrzucić kilka kilo :)

02.08.2006
01:14
[11]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Ja jakoś sobie się nie pasuje, wolałbym mieć rogi, ogon i kostny pancerz w newralgicznych punktach... na serio to nie jest joke !!!

02.08.2006
01:18
smile
[12]

Deepdelver [ Legend ]

UltRafaga --> rogi da się załatwić. :)

02.08.2006
01:19
[13]

moszeusz [ PSP OWNER ]

ogon też, wsadzimy Ci w d... kija :)

02.08.2006
01:20
smile
[14]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

moszeusz --> Chcesz dostać z pół obrotu rozmiękłym makaronem ??? :P

Edit: To się przygotuj na moją tajną broń: wywar z mortadeli !!!

02.08.2006
01:21
smile
[15]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Ha! W starciu ze mną nie pomoże ci nawet woda po parówkach

02.08.2006
01:25
smile
[16]

Mati176 [ Supervisor ]

kasztaneczuszek---> Wymiatasz, r3spect m8!

02.08.2006
01:26
smile
[17]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Kasztaneczuszek - mam tu coś dla Ciebie:

02.08.2006
01:35
[18]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Tak, podoba mi sie:)

02.08.2006
01:36
[19]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Loon --> very funny :P

Mati176 --> wiem wiem ;]


Dunkana pomine bo mi klawiatury szkoda ;/


Zielona Żabka --> nie tylko Tobie, heh.. :)

02.08.2006
03:08
[20]

Chacal [ Senator ]

Tylko czekać, aż ktoś napisze, że chciałby się przelecieć.

02.08.2006
04:22
smile
[21]

Mizferac [ Pretorianin ]

Dokąd przelecieć? To i ja się może zabiore.

02.08.2006
08:13
[22]

mastah xivah [ zablokuj ]

Czasami mam na siebie ochote. Nic pozatym.

02.08.2006
08:18
smile
[23]

siwCa [ Legend ]

Podczas dlugich, zimowych wieczorow lubie polozyc sie przed lustrem, nago i marzyc. jak by to bylo cudownie kochac sie z takim przystojniakiem.. <marzyciel>

02.08.2006
08:25
smile
[24]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Mnie tam się sylwetka poboba (dość umięśniona i zadbana) tylko ryj,tak to już nie twarz ale ryj ja mam,i to mi się nie podoba :)

02.08.2006
08:37
[25]

Apocalyptiq [ Konsul ]

no cóż - niby mi sie podoba ale 193cm w wieku 15 lat to troche dużo...

02.08.2006
08:57
smile
[26]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

ja mam 183 cm w 15 lat .

02.08.2006
09:04
[27]

mirencjum [ operator kursora ]

stg+ ---> nie wpadaj w kompleksy , jest wiele ryjów na świecie , da się z tym żyć --->

02.08.2006
09:30
[28]

Sznurówka [ Pretorianin ]

Ja sie sobie podobam ;))

02.08.2006
09:31
smile
[29]

stg+ [ Generaďż˝ ]

<--- mirencjum

o w morde jaki "ryyyyyj" :D

02.08.2006
11:03
smile
[30]

Olek12 [ Pomocnik ]

Adamek18<---- to tak samo jak ja;) i baaaaaaaardzo się sobie podobam:D jak byłem młodszy to prawie wpadłem w samozachwyt :D

02.08.2006
11:10
smile
[31]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

ja się sobie podobam ( i płci przeciwnej przedewszystkim), nie mniej jednak przydała by mi się dieta, bo ważę przynajmniej 3-5 kilo wiecej niz bym chiał/ powinienem

02.08.2006
11:16
smile
[32]

Deepdelver [ Legend ]

Adamek18 --> na mój gust nie masz więcej jak 165cm
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5277121

Odnośnie tematu - nie narzekam, ale bardziej podoba mi się ciało FF. :)

02.08.2006
11:38
smile
[33]

Coy2K [ Veteran ]

<<< siwCa

02.08.2006
11:38
smile
[34]

Kompo [ alkopoligamista ]

Zdecydowanie wolę ciało mojej dziewczyny.

02.08.2006
11:39
smile
[35]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

jak zrzuce 5 kilo to będzie mi sie podobać ;P

02.08.2006
11:44
smile
[36]

LechuMaster [ Centurion ]

nie mam zadnych zastrzerzen do swojego ciala... naraze jest mi w nim dobrze:P

02.08.2006
11:49
smile
[37]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Jak dla mnie świetne ;P Dla innych już trochę mniej, ale nie moge narzekać... :P

02.08.2006
11:50
smile
[38]

cycu2003 [ Legend ]

moze byc, przydaloby sie troche wiecej mięśni...

02.08.2006
21:32
[39]

req_ [ has aides ]

Tak.

02.08.2006
21:34
smile
[40]

mastahaha [ Centurion ]

Nie. Wole kobiece ciala.

02.08.2006
22:11
smile
[41]

$heyk [ Master Chief ]

Dobrze jest! :)

02.08.2006
22:16
smile
[42]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Zielona Żabka --> nie tylko Tobie, heh.. :)

co racja to racja... :D

02.08.2006
22:18
[43]

Khelben [ PointGuard ]

Podobałoby mi się, jeżeli zamiast marnych 183 cm, miałbym około 198-203cm.

02.08.2006
22:22
smile
[44]

Gaara [ Senator ]

mirencjum

02.08.2006
22:57
smile
[45]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

pewnie że mi się podoba :P

02.08.2006
23:06
[46]

hohner111 [ TransAm ]

calkiem ok ale...robi mi sie oponka powoli co mnie wkurza ;P

03.08.2006
00:48
smile
[47]

Lysack [ Latino Lover ]

jak dla mnie może być:) chociaż chciałbym mieć troszkę szerszą klatę:D

ale ogólnie coraz częściej słyszę pozytywne opinie co do mojego ciała więc nie jest chyba tak najgorzej:) kiedyś się sobie nie podobałem, a teraz już mi przeszło:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.