
Aen [ MatiZ ]
Dla fanów Thiefa :)
Filmik zrobiony przez fanów gry, obrazujący wszelkie błędy w tej znakomitej grze. Wszelkie dialogi są po francusku, jednak każdy fan Thiefa i Garretta połapie, o co chodzi
Herman_ [ Konsul ]
Dobre ;) 4+! ;)
$ebs Master [ Konsul ]
hehehe dobre, co nie zmienia faktu ze Thief jest gra przez duze Ż =]
BE_WANTED [ Konsul ]
Heh, najlepsze było jak sobie koło tych strażników na "luzaka" przeszedł :D
Aen [ MatiZ ]
up
Mi najbardziej podobała się strzała wodna. A tak z innej beczki, patrząc nawet na parę ujęc w tym filmiku, stwierdzam że Thief znakomicie nadawałby się do porządnej ekranizacji. Aż dziw (a może szczęście, patrząc na parę "perełek" na podstawie gier?) że nikt się za to jeszcze nie zabrał... Taki Christopher Nolan za kamerą, w roli głównej Christian Bale i mógł by byc miodzio film

Arxel [ Legend ]
heh wprawdzie nie gralem ale filmik spoko :) fajne to jak wali mu zaraz za glowy strzala.. myslalem ze padne na ziemie...
albo sam poczatek.. tu taki halas a oni nic :D
hehe musze zagrac w ta gierke :D
reksio [ Q u e e r ]
Arxel-> Graj graj, bo znakomita. Masz 3 części do nadrobienia ;]
Aha. A jak ktoś grał w Metal Gear Solid, to też znajdzie w tym filmiku coś znajomego :D :D
Isam [ Senator ]
musze przynac ze niezla skradanke odwalili w tym filmie :D
Scatterhead [ łapaj dzień ]
początek mnie rozwalił później to juz takie średnie