GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dla fanów Thiefa :)

01.08.2006
21:53
smile
[1]

Aen [ MatiZ ]

Dla fanów Thiefa :)

Filmik zrobiony przez fanów gry, obrazujący wszelkie błędy w tej znakomitej grze. Wszelkie dialogi są po francusku, jednak każdy fan Thiefa i Garretta połapie, o co chodzi


01.08.2006
22:02
[2]

Herman_ [ Konsul ]

Dobre ;) 4+! ;)

01.08.2006
22:15
[3]

$ebs Master [ Konsul ]

hehehe dobre, co nie zmienia faktu ze Thief jest gra przez duze Ż =]

01.08.2006
22:32
[4]

BE_WANTED [ Konsul ]

Heh, najlepsze było jak sobie koło tych strażników na "luzaka" przeszedł :D

08.08.2006
00:01
[5]

Aen [ MatiZ ]

up

Mi najbardziej podobała się strzała wodna. A tak z innej beczki, patrząc nawet na parę ujęc w tym filmiku, stwierdzam że Thief znakomicie nadawałby się do porządnej ekranizacji. Aż dziw (a może szczęście, patrząc na parę "perełek" na podstawie gier?) że nikt się za to jeszcze nie zabrał... Taki Christopher Nolan za kamerą, w roli głównej Christian Bale i mógł by byc miodzio film

08.08.2006
00:15
smile
[6]

Arxel [ Legend ]

heh wprawdzie nie gralem ale filmik spoko :) fajne to jak wali mu zaraz za glowy strzala.. myslalem ze padne na ziemie...
albo sam poczatek.. tu taki halas a oni nic :D

hehe musze zagrac w ta gierke :D

08.08.2006
00:21
[7]

reksio [ Q u e e r ]

Arxel-> Graj graj, bo znakomita. Masz 3 części do nadrobienia ;]

Aha. A jak ktoś grał w Metal Gear Solid, to też znajdzie w tym filmiku coś znajomego :D :D

08.08.2006
00:34
[8]

Isam [ Senator ]

musze przynac ze niezla skradanke odwalili w tym filmie :D

08.08.2006
02:16
[9]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

początek mnie rozwalił później to juz takie średnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.