White Star [ Legend ]
Jaki jest adres blogu Marcinkiewicza?
??
pizmak [ Generaďż˝ ]
halski88 [ Pan Prezes ]
blog.onet.pl :) rox!

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Styl jego wypocin jest tak samo smieszny jak jego wyglad, zachowanie i sposob mowienia.
A tu lepszy adres:

Gaara [ Senator ]
A jakie komentarze:D
np:
Oszukujesz wszystkich i siebie też,spakuj się i wracaj do ...
... Gorzowa,w Warszawie nie ma dla Ciebie miejsca. My tu nie lubimy Ch..ów na kaczych łapach.
Hah:D
Mizferac [ Pretorianin ]
Żałosne są tego typu komentarze...