GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dwa pytania do webmasterów...help

01.08.2006
17:07
[1]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Dwa pytania do webmasterów...help

1. Musze zrobić liste dji. Obok ksywy ma sie znajdować numer gg. Potrzebuje skrypt który będzie wyświetlał aktualny status i gdy słoneczko/ksywa zostanie kliknięte wyświetli sie okno dialogowe gg.

2. Druga sprawa - chodzi o to zeby wyświetlały mi sie na stronie informacje na temat radia internetowego. Czyli jaka trwa aktualnie audycja i kto gra.

Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrower dla wszystkich:)

01.08.2006
18:16
[2]

wi3dzmin [ Konsul ]

co do tego statusu gg to jest jakaś prosta komenda... może jest na stronie gadu gadu... ja osobiście jej nie pamiętam...

A, żeby otworzyło się gg to trzeba objąć to słoneczko odnośnikiem i jako href tez dać odpowiednią komendę... najprościej to znajdź jakąś stronę z czymś takim i zajrzyj do źródła :)

2. Nie cholery nie wiem :P Jakoś to chyba z winamoem trzeba podłączyć, albo ręcznie zmieniać... nie wiem, nie moja działka...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.