Apocalyptiq [ Konsul ]
Dwa pytania do webmasterów...help
1. Musze zrobić liste dji. Obok ksywy ma sie znajdować numer gg. Potrzebuje skrypt który będzie wyświetlał aktualny status i gdy słoneczko/ksywa zostanie kliknięte wyświetli sie okno dialogowe gg.
2. Druga sprawa - chodzi o to zeby wyświetlały mi sie na stronie informacje na temat radia internetowego. Czyli jaka trwa aktualnie audycja i kto gra.
Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrower dla wszystkich:)
wi3dzmin [ Konsul ]
co do tego statusu gg to jest jakaś prosta komenda... może jest na stronie gadu gadu... ja osobiście jej nie pamiętam...
A, żeby otworzyło się gg to trzeba objąć to słoneczko odnośnikiem i jako href tez dać odpowiednią komendę... najprościej to znajdź jakąś stronę z czymś takim i zajrzyj do źródła :)
2. Nie cholery nie wiem :P Jakoś to chyba z winamoem trzeba podłączyć, albo ręcznie zmieniać... nie wiem, nie moja działka...