GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nintendo 64

01.08.2006
16:59
smile
[1]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Nintendo 64

Ma ktoś tu na forum to cudowne dziecko Nintendo? Jak wrażenia? Gadamy tutaj o tej dość mało popularnej i zapomnianej (niestety) konsoli :) jeżeli wątek sie przyjmie bedzie można zrobić wątek seryjny

01.08.2006
17:02
smile
[2]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ja kiedyś ostro grałem (od kuzyna konsolke miałem na dość długo), ostatnio chciałem kupić ale nie opłacało mi się ;) lepsze PS2 :] Ale mam wielki szacunek dla Big N za tą platforme i za gry na nią. Zelda, Mario, Conker: Bad Fur Day, Perfect Dark !! :) itd itp :) w każdy z tych gier grałem i każda jest fenomelnana

01.08.2006
17:03
[3]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ja kupiłem ostatnio , mam jak dotąd Zelda:Ocarina of Time , Wave Race, Turok2: Seeds of Evil , w drodze jest Mario 64 i Starfox :) kasy nie miałem na tyle żeby PS2 kupic ;/ wiec wybralem ją :D

01.08.2006
17:05
[4]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

:) No i spoko. Mógłbyś jeszcze jakąś fotą zarzucić :] Załatw sobie jeszcze Paper Mario, Conkera i Perfect Dark :)

01.08.2006
17:06
[5]

Logadin [ People Can Fly ]

Gdzieś się wala - wraz z Mario 64, Fighters Destiny, Turokami i jakimiś pomniejszymi cartami :)

01.08.2006
17:07
[6]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

fotą nie mam jak zarzucić - wygląd standardowo czarny ;] ale na Perfekt Dark sie czaje oraz Banjo and Kazooie :) Paper Mario na allegro nie dostaniesz a w Conkera gralem chwile na emu i mi sie nie spodobal :P

01.08.2006
17:49
[7]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

^

01.08.2006
17:57
smile
[8]

Deepdelver [ Legend ]

Kiedyś na tym sporo grałem. Oczywiście w doskonałą Zeldę, ale też Mario (zdobyłem o ile pamietam wszystkie gwiazdki), Wave Race, Star Wars, Starfox (do dziś brzmią mi w uszach niektóre komunikaty) i Holy Magic Century (czy jakoś tak). Bardzo zacna maszynka do gier.

01.08.2006
19:02
smile
[9]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Ja kiedyś miałem ale się pozbyłem ze względów finansowych bo to były czasy kiedy gry na tą konsolę kosztowały nawet 350 zł a trzeba było kupić jakiś komputer:) W sumie kupiłem dwie gry i się wymieniałem tak że pograłem sobie w kilkanaście tytułów.
Kupiłem ją głównie dla gry Mario 64 (genialna gierka), a później wyszło jeszcze kilka killerów jak chociażby GoldenEye 007, którego przeszedłem wzdłóż i wszerz tak w single player jak i w multi ze znajomym. Po prostu cud, miód i orzeszki :) Muzyka z niektórych misji chodziła za mną tygodniami i śniła mi się po nocach a nie tak dawno dzięki internetowi mogłem sobie posłuchać całej ścieżki dźwiękowej z tej gry na Winampie.
Jest to pozycja obowiązkowa dla posiadacza Nintendo 64. Szkoda tylko że zanim wyszła "tak jakby" kontynuacja czyli Perfect Dark to już konsolę sprzedałem i nie miałem okazji w nią zagrać.

01.08.2006
19:04
smile
[10]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

teraz gry po 20-40 zł chodzą , chyba że jakieś rarytasy typu 007 czy Majora's Mask to po 70-90 zł :) ale bez Expansion Packa ani rusz :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.