GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

splinter cell 3

01.08.2006
16:07
smile
[1]

karmol150 [ Pretorianin ]

splinter cell 3

Czy w MP tej gry grająć szpiegiem można krzystać z noża

01.08.2006
16:09
[2]

McClanesHungOver2 [ Generaďż˝ ]

nie

06.08.2006
09:13
[3]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Czesc

Powiedzcie mi ak mam grac w/w gre przez internet?? Biore COOP wpisuje login, haslo i mam liste serverow?? Biore I i dalej nei wiem co pomocy!!!!
A w tej drugiej wersji VERSUS tam czeba sie logowac na UBI.COM??

06.08.2006
09:44
[4]

pawcio005 [ Pretorianin ]

mały Up

06.08.2006
09:48
[5]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

W coopie - tak
W Vs. - nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.