
karmol150 [ Pretorianin ]
splinter cell 3
Czy w MP tej gry grająć szpiegiem można krzystać z noża
McClanesHungOver2 [ Generaďż˝ ]
nie
pawcio005 [ Pretorianin ]
Czesc
Powiedzcie mi ak mam grac w/w gre przez internet?? Biore COOP wpisuje login, haslo i mam liste serverow?? Biore I i dalej nei wiem co pomocy!!!!
A w tej drugiej wersji VERSUS tam czeba sie logowac na UBI.COM??
pawcio005 [ Pretorianin ]
mały Up
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
W coopie - tak
W Vs. - nie