
W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Two Chinese Boys - Da DA Da da
Nie wiem czy było ale po prostu świetnie zrobione . Zawsze przy nich sie dusze ze śmiechu

Sidhe [ Konsul ]
Dzieki Wodzu! Wielkie dzieki...naśmiałem sie za całą sale <lol2>

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Upne :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Oni wymiatają!!

hamburger 7 [ Pretorianin ]
Niezłe :)

pauleta [ Paula :) ]
oOoO hahaha !
DA DA DA xD

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
buheheh :D:D swietne :D
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Naprawdę świetne :D

mirencjum [ operator kursora ]
fajne

MAROLL [ Legend ]
Łyczek [ Legend ]
Może być.