GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ukochany pluszak

01.08.2006
15:37
smile
[1]

Rezort [ Konsul ]

Ukochany pluszak

Jaki byl albo jest wasz ukochany pluszak
Bo moj byl kotek

01.08.2006
15:41
smile
[2]

Theocraft [ Pretorianin ]

nie wiem co to u mnie było... został mu tylko tułów... ale i tak go spaliłem... miałem wtedy chyba 7 lat, ale nie bójcie sie jestem spokojnym człowiekiem... czasem tylko jakoś odreagowuje ^^

01.08.2006
15:44
smile
[3]

Delilah [ Centurion ]

Mój chłopak :D hehe ;) a tak na poważnie to mam kociaka :) milusie stworzonko :D
No i zawsze były jakieś miśki... Moje albo mojej starszej siostry ;)

01.08.2006
15:45
smile
[4]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Ma na imię Feluś, jest królikiem. Dostałem go od Św. Mikołaja w wieku 3-4 lat, żyje do dziś leżąc spokojnie w moim pokoju :]

01.08.2006
15:45
[5]

Rezort [ Konsul ]

ten kociak to prawdziwy czy sztuczny

01.08.2006
15:45
smile
[6]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

A ja się podłączę trochę z innej beczki - ktoś zna dobry sklep z pluszakami w Warszawie? :)

01.08.2006
15:46
[7]

Rezort [ Konsul ]

moj kot tez zyje do dzis ma ok 12 lat

01.08.2006
15:46
[8]

Mizferac [ Pretorianin ]

Jak miałem 6 lat to dostałem misia.. Różowy kolor miał.. Nawet jakoś go ochrzciłem ale to było tak dawno temu że mi z głowy wyleciało..

01.08.2006
15:46
[9]

Rezort [ Konsul ]

nie mieszkam w warszawie

01.08.2006
15:46
[10]

Theocraft [ Pretorianin ]

Grungowiec ---> ten królik to pluszak, tak :D ? On ŻYJE? TY SIE W JAKIEGOŚ GENIUSZA BAWIŁEŚ :D?

01.08.2006
15:47
[11]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Hmm w sumie to mam kubusia, rocznik 98, i takiego psa z czapeczką, mój wujek go dostał na osiemnastkę, oddał go mi, teraz ten pies ma 20 lat.

01.08.2006
15:48
smile
[12]

Sidhe [ Konsul ]

jakiś miś...

powiesiłem go kiedyś na drzwiach i rzucałęm lotkami w niego....celowałem w heada 8D
Dziś Miś jest w underground ;P

01.08.2006
15:49
smile
[13]

Rezort [ Konsul ]

A ja se kupilem prawdziwego kota ( perskiego)

01.08.2006
15:50
smile
[14]

Rezort [ Konsul ]

Ja sie bawilem we fryzjera i opcinalem futerko pluszakom

01.08.2006
15:52
smile
[15]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Tak, ma się dobrze :]

01.08.2006
15:53
[16]

Mizferac [ Pretorianin ]

Rezort -- opcinałeś mówisz..

01.08.2006
15:55
smile
[17]

promyczek303 [ sunshine ]

a ja mialam takiego ogromnego misia na biegunach ;) najpierw stał sie z niego miś bez biegunów... potem miś bez łapy... aż w końcu miś bez łapy i głowy... Jak zaczęło sie z niego sypać to czym byl wypchany to rodzice mi go wyrzucili ;( ;( ;( po dziś mam depresje... :|

01.08.2006
15:55
[18]

Rezort [ Konsul ]

nooooo

01.08.2006
15:55
smile
[19]

Theocraft [ Pretorianin ]

Grungowiec ---> :D

ja mam konika małego, ale pluszaka! No i sie zastanawiam co z nim by tu tak... :D

01.08.2006
15:56
smile
[20]

master53 [ Hans Kloss ]

Grungowiec -----> Co ty go do USB podłączasz ?? :D

A co do tematu to miałem takiego fajnego kolorowego żółwia pluszaka :)

01.08.2006
15:58
[21]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

master53-->Cyfrówkę wyciągałem to kabelek obok położyłem, ot co :]

Prawde, że Feluś jest słodki??? :D

01.08.2006
15:58
smile
[22]

pizmak [ Generaďż˝ ]

To bydle. Dostalem na 18nastke:) Zabiera mi wszystkie dziewczyny, ktore przyprowadze do domu:(

01.08.2006
16:00
smile
[23]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Mój ukochany pluszak to taki fajny wielki czerwony zając :)

01.08.2006
16:05
smile
[24]

Theocraft [ Pretorianin ]

pizmak ---> :D taki słodziutki misio :P ożyw go :D

01.08.2006
16:07
smile
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

słodziutkie maleństwo >>>

01.08.2006
16:09
smile
[26]

pizmak [ Generaďż˝ ]

Theocraft -> Zglupiales? Pewnie by mnie przygniotl i udusil, za to ile razy byl maltretowany itp... ;)

01.08.2006
16:11
[27]

Theocraft [ Pretorianin ]

pizmak ---> jak Cię zabije to daj znak życia :)

01.08.2006
16:13
smile
[28]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

mój ulubiony pluszak to był żółwik

01.08.2006
16:40
smile
[29]

krejas [ Konsul ]

ja miałem kilka :P

najpierw był taki hipopotam, potem mały pingwin (właściwie pingwiny - bo zgubiłem chyba raz czy dwa tego pingwina, a moja mama kupowała wtedy nastepnego, żebym nie zauważył - i nigdy nie zauważyłem), nastepnie był taki większy pingwin, no i ostatecznie gęś

oczywiście w międzyczasie miałem tez kilka innych mniej istotnych: wielka małpa (która gubiła włosy :P), lwiątko i inne, których nie mogę sobie przypomnieć

ah ... kiedys to były czasy :P

01.08.2006
16:42
[30]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

ja miałem (mam nadal pod łóżkiem) taką zarąbistą krówke :D może kiedyś zrobie zdjęcie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.