
Rezort [ Konsul ]
Ukochany pluszak
Jaki byl albo jest wasz ukochany pluszak
Bo moj byl kotek

Theocraft [ Pretorianin ]
nie wiem co to u mnie było... został mu tylko tułów... ale i tak go spaliłem... miałem wtedy chyba 7 lat, ale nie bójcie sie jestem spokojnym człowiekiem... czasem tylko jakoś odreagowuje ^^

Delilah [ Centurion ]
Mój chłopak :D hehe ;) a tak na poważnie to mam kociaka :) milusie stworzonko :D
No i zawsze były jakieś miśki... Moje albo mojej starszej siostry ;)

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Ma na imię Feluś, jest królikiem. Dostałem go od Św. Mikołaja w wieku 3-4 lat, żyje do dziś leżąc spokojnie w moim pokoju :]
Rezort [ Konsul ]
ten kociak to prawdziwy czy sztuczny

Bramkarz [ brak abonamentu ]
A ja się podłączę trochę z innej beczki - ktoś zna dobry sklep z pluszakami w Warszawie? :)
Rezort [ Konsul ]
moj kot tez zyje do dzis ma ok 12 lat
Mizferac [ Pretorianin ]
Jak miałem 6 lat to dostałem misia.. Różowy kolor miał.. Nawet jakoś go ochrzciłem ale to było tak dawno temu że mi z głowy wyleciało..
Rezort [ Konsul ]
nie mieszkam w warszawie
Theocraft [ Pretorianin ]
Grungowiec ---> ten królik to pluszak, tak :D ? On ŻYJE? TY SIE W JAKIEGOŚ GENIUSZA BAWIŁEŚ :D?
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Hmm w sumie to mam kubusia, rocznik 98, i takiego psa z czapeczką, mój wujek go dostał na osiemnastkę, oddał go mi, teraz ten pies ma 20 lat.

Sidhe [ Konsul ]
jakiś miś...
powiesiłem go kiedyś na drzwiach i rzucałęm lotkami w niego....celowałem w heada 8D
Dziś Miś jest w underground ;P

Rezort [ Konsul ]
A ja se kupilem prawdziwego kota ( perskiego)

Rezort [ Konsul ]
Ja sie bawilem we fryzjera i opcinalem futerko pluszakom

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Tak, ma się dobrze :]
Mizferac [ Pretorianin ]
Rezort -- opcinałeś mówisz..

promyczek303 [ sunshine ]
a ja mialam takiego ogromnego misia na biegunach ;) najpierw stał sie z niego miś bez biegunów... potem miś bez łapy... aż w końcu miś bez łapy i głowy... Jak zaczęło sie z niego sypać to czym byl wypchany to rodzice mi go wyrzucili ;( ;( ;( po dziś mam depresje... :|
Rezort [ Konsul ]
nooooo

Theocraft [ Pretorianin ]
Grungowiec ---> :D
ja mam konika małego, ale pluszaka! No i sie zastanawiam co z nim by tu tak... :D

master53 [ Hans Kloss ]
Grungowiec -----> Co ty go do USB podłączasz ?? :D
A co do tematu to miałem takiego fajnego kolorowego żółwia pluszaka :)
Grungowiec [ LENIWIEC ]
master53-->Cyfrówkę wyciągałem to kabelek obok położyłem, ot co :]
Prawde, że Feluś jest słodki??? :D

pizmak [ Generaďż˝ ]
To bydle. Dostalem na 18nastke:) Zabiera mi wszystkie dziewczyny, ktore przyprowadze do domu:(

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Mój ukochany pluszak to taki fajny wielki czerwony zając :)

Theocraft [ Pretorianin ]
pizmak ---> :D taki słodziutki misio :P ożyw go :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
słodziutkie maleństwo >>>

pizmak [ Generaďż˝ ]
Theocraft -> Zglupiales? Pewnie by mnie przygniotl i udusil, za to ile razy byl maltretowany itp... ;)
Theocraft [ Pretorianin ]
pizmak ---> jak Cię zabije to daj znak życia :)

tommy_1234 [ Pretorianin ]
mój ulubiony pluszak to był żółwik

krejas [ Konsul ]
ja miałem kilka :P
najpierw był taki hipopotam, potem mały pingwin (właściwie pingwiny - bo zgubiłem chyba raz czy dwa tego pingwina, a moja mama kupowała wtedy nastepnego, żebym nie zauważył - i nigdy nie zauważyłem), nastepnie był taki większy pingwin, no i ostatecznie gęś
oczywiście w międzyczasie miałem tez kilka innych mniej istotnych: wielka małpa (która gubiła włosy :P), lwiątko i inne, których nie mogę sobie przypomnieć
ah ... kiedys to były czasy :P
PunkNotDead [ Lion of Judah ]
ja miałem (mam nadal pod łóżkiem) taką zarąbistą krówke :D może kiedyś zrobie zdjęcie :D