GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łączenie filmu z napisami - problem.

01.08.2006
15:29
[1]

wsadd [ Pretorianin ]

Łączenie filmu z napisami - problem.

Moje DVD nie obsługuje napisów z polskimi literami. Polskie litery zamieniają się w krzaczory i rózne tego typu symbole i (ponoć) nic się nie da z tym zrobić. OK. Wpadłem na pomysł, żeby po prostu połączyć napisy (z pl literami) z filmem i gra gitara. Niestety, pojawiły się dwa problemy.

Na poczatek. Dorwałem się do instrukcji, wg której najpierw zapisuje napisy.txt na format .ssa [używam subtitletoolen'a]. Następnie używam VirtualDubMod'a. Pojawiają następujące problemy:

1. Jak zmniejszyć czcionkę i zmienić jej żółty kolor na inny?
2. Jak można zauważyć, polskie litery tracą ogonki i kreseczki... jak to naprawić?!

Z góry dzięki za pomoc. Jesli znacie inne sposoby łaczenia napisów z filmami albo inne programy, które z tego zadania się świetnie spisują - walcie! Chciałbym już dzisiaj ząłatwić ten problem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.