GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

www.footballer.pl - szukam konta

01.08.2006
15:15
smile
[1]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

www.footballer.pl - szukam konta

Witam

Ma ktoś może do oddania konto na tej stronie . Chciałbm sprawdzić jak się sprawuję ta gra a nie chce czekać na pełną wersję . W zamian mogę dać konto w Tibi z 13 i 15 lvl które póxniej można sprzedać jakiemuś facetowi za kratę piwa :)



Pozdrawiam . Wodzu

01.08.2006
15:57
[2]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

O ile kojarzę autora gry "Sil" z innej jego gry, Twój Piłkarz, czy jakoś tak - w zeszłym roku przez forum robił, to nie nastawiaj się na ciekawą grę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.