GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

koncertówka Lao Che

01.08.2006
15:11
[1]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

koncertówka Lao Che

Czy ma ktoś nagranie mp3 z koncertu w Muzeum Powstania Warszawskiego (2005)?

Lub... z innej strony. Czy ktos może mi powiedzieć, jak zgrać dźwięk z nagrania video tegoż koncertu?

Będę wdzięczna...

01.08.2006
15:16
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

01.08.2006
15:44
[3]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

Hajle --> Dzięki, ale niewiele mi to daje.
Próbowałam nagrać. Powstaje plik z którego poza szumami i trzaskami niewiele można odsłuchać, jakby zgrywał dźwięk przez mikrofon, a nie o to mi chodzi... Raczej o program który zgrywałby dźwięk bezporednio z nagrania.

01.08.2006
16:01
[4]

beeria [ Generaďż˝ ]

virtual dub? ale nie pytaj jak, nie jestem ekspertem w tej kwestii:)

01.08.2006
16:03
[5]

Piotrek.K [ Dervish ]

Tak jak napisano wyzej -->> Virtual Dub -->>

Jak wczytasz plik to w menu dajesz File/Save as Wav i masz zgrany plik dzwiekowy...

01.08.2006
20:04
[6]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

Virtual dub byłby pewnie najprostrzym rozwiązaniem.. gdyby wczytał mi plik z koncertem.

Windows Movie Makerem nagrałam. Jakość co prawda rewelacyjna nie jest, ale może być.

Mimo wszystko dzieki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.