KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
koncertówka Lao Che
Czy ma ktoś nagranie mp3 z koncertu w Muzeum Powstania Warszawskiego (2005)?
Lub... z innej strony. Czy ktos może mi powiedzieć, jak zgrać dźwięk z nagrania video tegoż koncertu?
Będę wdzięczna...
Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
Hajle --> Dzięki, ale niewiele mi to daje.
Próbowałam nagrać. Powstaje plik z którego poza szumami i trzaskami niewiele można odsłuchać, jakby zgrywał dźwięk przez mikrofon, a nie o to mi chodzi... Raczej o program który zgrywałby dźwięk bezporednio z nagrania.
beeria [ Generaďż˝ ]
virtual dub? ale nie pytaj jak, nie jestem ekspertem w tej kwestii:)
Piotrek.K [ Dervish ]
Tak jak napisano wyzej -->> Virtual Dub -->>
Jak wczytasz plik to w menu dajesz File/Save as Wav i masz zgrany plik dzwiekowy...
KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
Virtual dub byłby pewnie najprostrzym rozwiązaniem.. gdyby wczytał mi plik z koncertem.
Windows Movie Makerem nagrałam. Jakość co prawda rewelacyjna nie jest, ale może być.
Mimo wszystko dzieki za pomoc