GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sos czosnkowy vs sos pomidorowy!

01.08.2006
14:43
smile
[1]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Sos czosnkowy vs sos pomidorowy!

Arcywazna sprawa, ktora spedza mi sen z powiek - jaki sos wolicie do pizzy - czosnkowy czy pomidorowy? Osobiscie preferuje pomidorowy :-).

01.08.2006
14:44
smile
[2]

wafelskate [ A Fire Inside ]

Zdecydowanie czosnkowy :)

01.08.2006
14:45
[3]

Sznurówka [ Pretorianin ]

Osobiście zdecydowanie wole czosnkowy.

01.08.2006
14:46
smile
[4]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Czosnkowy :) i/lub oby dwa :)

01.08.2006
14:47
smile
[5]

Sandro [ GOL ]

Loon - cóż za zbieg okoliczności! Właśnie za parę minut zamierzam zabrać się za pizzę! :)

Ta akurat będzie bez sosu, ale jeśli już to preferuję pomidorowy.

01.08.2006
14:47
[6]

twostupiddogs [ Senator ]

Nieosobiście, wolę oba.

01.08.2006
14:49
[7]

Arxel [ Legend ]

oba ;p
pomidorowy na spod, czosnkowy na gore :D
oczywiscie oba wlasnej roboty. nie uznaje kupnych :)

01.08.2006
14:49
smile
[8]

polak111 [ T42 ]

Czosnkowy!

01.08.2006
14:50
smile
[9]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Sandro - ja wlasnie finiszuje, stad zapewne wziela sie ta rozkminka. ^^
Matko, ale sie objadlem ;)...

01.08.2006
14:52
[10]

Herman_ [ Konsul ]

Do pizzy pomidorowy a do grilla za**** jest czosnkowy ..mmm apetytu mi narobiliscie ;)

01.08.2006
14:53
smile
[11]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

pomidorowy!

01.08.2006
14:53
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ktos ostatnio dobrze zaproponowal. Trzeba uruchomic na Golu automat do tworzenia watkow w serii 'versus'. Wybieramy sobie co tam ma byc vs. czego i goł. Bedzie szybciej i jeszcze glupiej -->

01.08.2006
14:54
[13]

Lojal [ Pretorianin ]

Raczej pomidorowy

01.08.2006
14:56
smile
[14]

Sandro [ GOL ]

cykliści

01.08.2006
14:56
smile
[15]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Rothon - toć kazdy glupi widzi, ze ten watek pod publiczke jest i nie ma sie co spodziewać szczególnie odkrywczych dyskusji na temat sensu życia i poczatków wszechświata, takze z truizmami nie wyjeżdzaj :).

01.08.2006
15:03
smile
[16]

Coolfon [ Zaleś ]

Wybrał bym czosnkowy, ale jak bym miał dwa to bym je pomieszał ;] Zawsze tak robie jak mam ketchup i majonez.

01.08.2006
15:04
smile
[17]

Delilah [ Centurion ]

Zdecydowanie pomidorowy i żaden inny !!!

01.08.2006
15:05
smile
[18]

False [ Up ]

Ja wole pomidorowy.

01.08.2006
15:09
[19]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

czosnkowy :)

01.08.2006
15:13
[20]

mastah xivah [ zablokuj ]

Czosnkowy najlepszy. Potem ludzie wiedzą, że jesteś już po obiedzie ;]

01.08.2006
15:13
smile
[21]

Madril [ I Want To Believe ]

Czosnkowy. :D

01.08.2006
15:15
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]

Na randce z dziewczyna tylko czosnkowy!

01.08.2006
15:16
[23]

kiowas [ Legend ]

Słodko-kwaśny.

01.08.2006
15:23
[24]

wysiu [ ]

"Rothon - toć kazdy glupi widzi, ze ten watek pod publiczke jest i nie ma sie co spodziewać szczególnie odkrywczych dyskusji na temat sensu życia i poczatków wszechświata, takze z truizmami nie wyjeżdzaj :)."
A. Czyli jak ktos publicznie smaruje sie kupą, to mozna mu zwrocic uwage. Ale jesli powie, ze WIE, ze ta kupa smierdzi, to wszystko jest w porzadku.

01.08.2006
15:25
smile
[25]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Zdecydowanie czosnkowy.

01.08.2006
15:27
smile
[26]

Mizferac [ Pretorianin ]

Zależy z jakimi składnikami ma to być pizza.. Niemniej obydwa sosy są dobre :)

01.08.2006
15:28
smile
[27]

marcin94 [ Piesiec ]

To i to :)

01.08.2006
15:35
smile
[28]

master53 [ Hans Kloss ]

Pomidorowy ROX

01.08.2006
15:36
smile
[29]

Hitmanio [ Legend ]

Do pizzy? Pomidorowy, czosnkowy zawsze daję do grilla (potrawy z grilla)

01.08.2006
15:39
smile
[30]

Rezort [ Konsul ]

czosnkowy

01.08.2006
16:04
[31]

Yupix [ Pretorianin ]

Pomidorowy. Na czosnek jestem niestety uczulony.

01.08.2006
16:09
smile
[32]

©®© [ Generaďż˝ ]

Do pizzy tylko pomidorowy !

01.08.2006
16:09
smile
[33]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Wysiu - niezbyt trafne porównanie ;-)

01.08.2006
16:12
[34]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Pomidorowy. Najlepiej taki jak w Da Grasso:)

01.08.2006
16:13
[35]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Baaaardzo nie lubię czosnku, więc tylko pomidorowy.

01.08.2006
16:15
smile
[36]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

to zależy jaka pizza jak wegetarianska to czosnkowy a jak z mięsem to pomidorowy

01.08.2006
16:17
[37]

halski88 [ Pan Prezes ]

czosnkowy!

01.08.2006
16:55
[38]

s_i [ Pretorianin ]

zdecydowanie czosnkowy

01.08.2006
17:06
smile
[39]

cienki bolo [ Konsul ]

Oba są dobre.Nie skupiajmy się na jednym.W życiu ważne jest urozmaicenie.

02.08.2006
18:44
smile
[40]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

^

02.08.2006
18:49
smile
[41]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Pomidorowy rzeźnik z dodatkiem chili i cayena

02.08.2006
18:51
smile
[42]

pauleta [ Paula :) ]

zdecydowanie do pizzy lub frytek sos......








czosnkowy :)

02.08.2006
18:52
smile
[43]

cycu2003 [ Legend ]

pomidorowy, choc lubie je mieszać

02.08.2006
18:53
[44]

xmajorx [ Gladiator ]

Czosnkowy jak już ktoś napisał do grilla, mięs itp. a pomidorowy do pizzy. Oprócz tego do mięs świetny jest koperkowy i koktajlowy (czy jakoś tak) :)

02.08.2006
18:53
[45]

mineral [ Paragon ]

Czosnkowy tylko na grilla!

02.08.2006
18:55
smile
[46]

Minas Morgul [ Senator ]

xmajorx - nie bluźnij.
4 lata temu spróbowałem pizzy z czosnkowym i teraz... jak tylko nie mam w lodówce sosu czosnkowego, a zamawiam pizze, dostaję ataku szału połączonego z wydalaniem moczu.

02.08.2006
18:55
smile
[47]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

obydwa są dobre.

02.08.2006
18:58
smile
[48]

xmajorx [ Gladiator ]

Minas Morgul --> spróbuj, przekonasz się ;)

02.08.2006
19:22
smile
[49]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jak mam sie całować z dziewczyną to zdecydowanie czosnkowy

02.08.2006
19:27
[50]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Czosnkowy RULEZ

spoiler start
Czosnek !!!!!!!!!!!!!!
spoiler stop

02.08.2006
19:32
[51]

blackhood [ Jedi Knight ]

czosnkowy ofkoz

02.08.2006
19:36
[52]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ja lubie i ten i ten,
a pizzy nie jadam , wiec nie wiem ktory do niej bedzie lepszy

02.08.2006
19:39
[53]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Czosnkowy :)

02.08.2006
19:42
smile
[54]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Pomidorowy, aale ogólnie to wolę meksykański

---->

02.08.2006
19:42
[55]

Lucy_ [ Chor��y ]

Oczywiście że czosnkowy... ta moc w ustach, a zwłaszcza oddechu, mniamh.

Z pizzą, a jak :]

02.08.2006
20:02
[56]

Ramz [ Generaďż˝ ]

Zdecydowanie czosnkowy

02.08.2006
20:27
[57]

halski88 [ Pan Prezes ]

zglodnialem... niech ten watek opadnie....:)

02.08.2006
20:38
[58]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

halski 88 - ja też, dlatego pocierpimy razem,

czosnkowy do Hawajskiej, do zwykłej też, natomiast do pepperoni pomidorowy. Innych nie jadam :)

02.08.2006
20:44
smile
[59]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

nienawidze czosnku pod każdą postacią więc zostaje pomidorowy, hola hola ja przecież nienawidze pizzy!

02.08.2006
20:57
[60]

Gravious Samurai [ Pretorianin ]

Do pizzy pomidorowy, wszędzie indziej rządzi czosnek, czosnek - pokarm bogów

03.08.2006
11:19
smile
[61]

The Joker [ Konsul ]

A ja nie lubie czosnku, a zdecydowanie wole sos czosnkowy od pomidorowego. ;)

03.08.2006
12:09
smile
[62]

Diobeuek [ Konsul ]

Wolę pomieszane :D

OT
<---

03.08.2006
12:10
[63]

Kompo [ alkopoligamista ]

Pomidorowy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.