GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firma kurierska "Siódemka", wasze opinie.

01.08.2006
14:25
[1]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Firma kurierska "Siódemka", wasze opinie.

Zamówiłem sobie przesyłkę w pewnym sklepie internetowym, wybrałem przesyłkę kurierską firmy "Siódemka". W FAQ sklepu internetowego było napisane, że towar przyjdzie w 24h. Naprawdę są tacy szybcy?? Ktoś już korzystał z ich usług???

01.08.2006
14:27
[2]

polak111 [ T42 ]

Przesyłkę dostarczą w 24h od chwili kiedy kurier dostanie tą przesylkę we własne ręce.

01.08.2006
14:28
[3]

dzfonek [ Konsul ]

Siódemka jak każdy inny kurier odbiera paczke w jeden dzień i dowozi na drugi. I ot cała filozofia. Jest to w pełni możliwe.

01.08.2006
14:30
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

wczoraj okolo 13 sklep wyslal paczke do kuriera dzis okolo 12 kurier byl u mnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.