Grungowiec [ LENIWIEC ]
Firma kurierska "Siódemka", wasze opinie.
Zamówiłem sobie przesyłkę w pewnym sklepie internetowym, wybrałem przesyłkę kurierską firmy "Siódemka". W FAQ sklepu internetowego było napisane, że towar przyjdzie w 24h. Naprawdę są tacy szybcy?? Ktoś już korzystał z ich usług???
polak111 [ T42 ]
Przesyłkę dostarczą w 24h od chwili kiedy kurier dostanie tą przesylkę we własne ręce.
dzfonek [ Konsul ]
Siódemka jak każdy inny kurier odbiera paczke w jeden dzień i dowozi na drugi. I ot cała filozofia. Jest to w pełni możliwe.
SULIK [ olewam zasady ]
wczoraj okolo 13 sklep wyslal paczke do kuriera dzis okolo 12 kurier byl u mnie