GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co polecacie?

01.08.2006
14:18
smile
[1]

Alaris [ Pretorianin ]

Co polecacie?

Moja mama już kończy wyjeżdżać godziny na prawku, i zastanawia się nad kupnem pierwszego autka.

-cena 7000zł max.
-małe zużycie paliwa ~5L/100km
-silnik 1.4 max.

Co polecacie?

Ja się na tym nie znam :D Za młody jestem :P

01.08.2006
14:19
smile
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Musi mieć koniecznie szyby kuloodporne - na koniec świata jak znalazł !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.