
sprezynka [ Pretorianin ]
Zajcef i Sprężynka Zajcefowa
Wszystkim naszym przyjaciołom, znajomym i przeciwnikom z CMHQ PL chcemy ogłosić, że w sobotę 29 lipca powiedzieliśmy sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem :)
Jak kogoś nie było niech żałuje :P Świadkiem był neXus, swoją obecnością zaszczycił nas także Llordus z małżonką i dzieciątkiem :)
A oto my z neXusem -------->

Jaskiniowiec [ Konsul ]
GRATULACJE
I życzę wam , aby rodzinka szybko się powiększyła...

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gratulacje !
A dokąd podróż poślubna - Kubinka ? Bovington ? Aberdeen ? ;)

elv33 [ Konsul ]
Gratulacje !!!! Żeby wam się szczęściło na nowej drodze życia !!!!
Llordus [ exile ]
jeszcze raz gratulacje ;)

jiser [ generał-major Zajcef ]
Chcielibyśmy podziękować tym, którzy wspierali nas słowem i radą, a także "kibicowali" nam przez te dwa lata - państwu Llordusom, Rahowi, Feretriusowi, Hiwisowi, Qiuntusowi, Wigginsowi. A w szczególności neXusowi, który dzielnie pełnił rolę świadka, ale przede wszystkim baaardzo nam pomagał w trudnych chwilach...
Niektórzy pewnie pamiętają ;-)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2690842

RMATYSIAK [ Generaďż˝ ]
gratulacje
Ps niełamcie sie te najgorsze chwile jeszcze przed wami ;>

Agapow [ Pretorianin ]
gratulacje.
neXus wyszedł jak biznesmen ;-)

lt von Scheisse [ Pretorianin ]
Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)
Pozdrawiam

Ponche [ Legionista ]
GRATULACJE I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

swietlo [ Canaille Carthagienne ]
gratulacje;))

GenArieL [ Student Historii ]
WSZYSTKIEGO NAAAAAAJJJJJLEEEEPSZEGO. Mnóstwa dzieciaków, zdrowia i szczescia :) na nowej drodze zycia :)

maniak1988 [ Generaďż˝ ]
Gratuluje, życze zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz plutonu małych Zajcefków i Sprężynek

nu_clown [ Pretorianin ]
Serdeczne gratulacje dla obojga młodych Państwa!!!od razu mi się przypomniał ten wątek z Waszych zaręczyn...:)))) no i miałem okazję poznać Was osobiście na integracji u Adama (Sprężynka miała wtedy krótkie rekrutowe włosy:))) Do życzeń dołącza się oczywiście moja Narzeczona i Groszek, czyli nasze maleństwo, okresowo przebywające jeszcze w brzuszku u w/w mamusi :))))

MAROLL [ Legend ]
Musi sie udać bo to w moje urodziny było :P Najlepszego!

Misiek000 [ Centurion ]
Wszystkiego najlepszego w Nowym życiu. Chociaż mało o nim wiem bo mam 14 lat, to wiem że we Dwoje będzie Wam łatwiej.
Buziaki dla Was i przyszłej sekcji dzieciaków
gro_oby [ Generaďż˝ ]
no no no;D najlepszego co tylko mozna zyczyc:D hehe po nas przejma wldze na cmhq dzieciaki;)
Llordus [ exile ]
w temacie dzieci ktore nas zastapia ;)
(fotka z wczoraj, nie moglem sie powstrzymac ;) )

Qiuntus [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego oraz niech sie spełnia wszystkie Wasze marzenia - te wielkie i te mniejsze!!!:)
Mnie na tym zdjeciu to tylko jakiegos tanka w tle brakuje;)

litlat [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
aha:
Małżeństwo to podróż w nieznane,
Więc życzymy Szczęśliwej podróży
;)

strelnikov [ Generaďż˝ ]
Zajcef i Sprężynka Zajcefowa -->
Gratulacje!!! Szczescia glownie zycze !!!! Oraz ... malych Zajcefkow;)))
Scatterhead [ łapaj dzień ]
wszystkiego najlepszego :)

feretrius [ Centurion ]
Zajcef i Sprezynka......>>>Wygladacie wspaniale i bardzo zycze Wam wszystkiego najlepszego !
Llordus....>>>>

gully_ [ Konsul ]
Gratulacje i NAJLEPSZEGO !
Guderianka [ Konsul ]
gratulujemy!oby się wiodło:)
mscor [ Chor��y ]
Życzenia równiez ode mnie. Najlepszego!
swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Darvin [ Pretorianin ]
.
Lt Ursus [ Generaďż˝ ]
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Jak ochłoniecie to chyba pociągniemy tego sparra w AK który został troszkę zapomniany a jest dość ciekawy:)
CMHQ_Widget [ Konsul ]
Wsiewo charasziewo, szto by chuj stajał i diengi były :D
i mam pytanko, który na zdjęciu to Nexus ? :D

Agapow [ Pretorianin ]
CMHQ_Widget --> ten który nie obejmuje panny młodej ;-)
neXus [ Fallen Angel ]
Zajcef -> miło mi takie rzeczy słyszeć :)
Agapow -> to jeden z nielicznych wyjątków kiedy pojawiam się w takim stroju :)
CMHQ_Widget -> ciekawość widzę Cię zżera :P

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Nie znam was ale i tak zycze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia