GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zajcef i Sprężynka Zajcefowa

01.08.2006
14:11
smile
[1]

sprezynka [ Pretorianin ]

Zajcef i Sprężynka Zajcefowa

Wszystkim naszym przyjaciołom, znajomym i przeciwnikom z CMHQ PL chcemy ogłosić, że w sobotę 29 lipca powiedzieliśmy sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem :)

Jak kogoś nie było niech żałuje :P Świadkiem był neXus, swoją obecnością zaszczycił nas także Llordus z małżonką i dzieciątkiem :)

A oto my z neXusem -------->


01.08.2006
14:17
smile
[2]

Jaskiniowiec [ Konsul ]

GRATULACJE

I życzę wam , aby rodzinka szybko się powiększyła...

01.08.2006
14:18
smile
[3]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gratulacje !

A dokąd podróż poślubna - Kubinka ? Bovington ? Aberdeen ? ;)

01.08.2006
14:19
smile
[4]

elv33 [ Konsul ]

Gratulacje !!!! Żeby wam się szczęściło na nowej drodze życia !!!!

01.08.2006
14:21
[5]

Llordus [ exile ]

jeszcze raz gratulacje ;)

01.08.2006
14:23
smile
[6]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Chcielibyśmy podziękować tym, którzy wspierali nas słowem i radą, a także "kibicowali" nam przez te dwa lata - państwu Llordusom, Rahowi, Feretriusowi, Hiwisowi, Qiuntusowi, Wigginsowi. A w szczególności neXusowi, który dzielnie pełnił rolę świadka, ale przede wszystkim baaardzo nam pomagał w trudnych chwilach...

Niektórzy pewnie pamiętają ;-)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2690842

01.08.2006
15:14
smile
[7]

RMATYSIAK [ Generaďż˝ ]

gratulacje
Ps niełamcie sie te najgorsze chwile jeszcze przed wami ;>

01.08.2006
16:48
smile
[8]

Agapow [ Pretorianin ]

gratulacje.
neXus wyszedł jak biznesmen ;-)

01.08.2006
17:10
smile
[9]

lt von Scheisse [ Pretorianin ]

Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)

Pozdrawiam

01.08.2006
18:43
smile
[10]

Ponche [ Legionista ]

GRATULACJE I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

01.08.2006
19:13
smile
[11]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

gratulacje;))

01.08.2006
20:31
smile
[12]

GenArieL [ Student Historii ]

WSZYSTKIEGO NAAAAAAJJJJJLEEEEPSZEGO. Mnóstwa dzieciaków, zdrowia i szczescia :) na nowej drodze zycia :)

01.08.2006
21:41
smile
[13]

maniak1988 [ Generaďż˝ ]

Gratuluje, życze zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz plutonu małych Zajcefków i Sprężynek

01.08.2006
22:35
smile
[14]

nu_clown [ Pretorianin ]

Serdeczne gratulacje dla obojga młodych Państwa!!!od razu mi się przypomniał ten wątek z Waszych zaręczyn...:)))) no i miałem okazję poznać Was osobiście na integracji u Adama (Sprężynka miała wtedy krótkie rekrutowe włosy:))) Do życzeń dołącza się oczywiście moja Narzeczona i Groszek, czyli nasze maleństwo, okresowo przebywające jeszcze w brzuszku u w/w mamusi :))))

01.08.2006
22:35
smile
[15]

MAROLL [ Legend ]

Musi sie udać bo to w moje urodziny było :P Najlepszego!

01.08.2006
23:21
smile
[16]

Misiek000 [ Centurion ]

Wszystkiego najlepszego w Nowym życiu. Chociaż mało o nim wiem bo mam 14 lat, to wiem że we Dwoje będzie Wam łatwiej.

Buziaki dla Was i przyszłej sekcji dzieciaków

01.08.2006
23:25
[17]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

no no no;D najlepszego co tylko mozna zyczyc:D hehe po nas przejma wldze na cmhq dzieciaki;)

01.08.2006
23:41
[18]

Llordus [ exile ]

w temacie dzieci ktore nas zastapia ;)
(fotka z wczoraj, nie moglem sie powstrzymac ;) )

01.08.2006
23:48
smile
[19]

Qiuntus [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego oraz niech sie spełnia wszystkie Wasze marzenia - te wielkie i te mniejsze!!!:)
Mnie na tym zdjeciu to tylko jakiegos tanka w tle brakuje;)

02.08.2006
00:38
smile
[20]

litlat [ Konsul ]

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

aha:
Małżeństwo to podróż w nieznane,
Więc życzymy Szczęśliwej podróży
;)

02.08.2006
00:40
smile
[21]

strelnikov [ Generaďż˝ ]

Zajcef i Sprężynka Zajcefowa -->

Gratulacje!!! Szczescia glownie zycze !!!! Oraz ... malych Zajcefkow;)))

02.08.2006
01:00
[22]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

wszystkiego najlepszego :)

spoiler start

ja i tak nadal nie wiem o co chodzi w CMHQ :/

spoiler stop

02.08.2006
03:53
smile
[23]

feretrius [ Centurion ]

Zajcef i Sprezynka......>>>Wygladacie wspaniale i bardzo zycze Wam wszystkiego najlepszego !

Llordus....>>>>

spoiler start

wlasnie patrze na zdjecie ...rozpoznalem mapke i widze z kim przegrywam ta walke....naprawde nie musiales mi tego robic , wpadne w jakas depresje :))

spoiler stop

02.08.2006
13:20
smile
[24]

gully_ [ Konsul ]

Gratulacje i NAJLEPSZEGO !

02.08.2006
14:52
[25]

Guderianka [ Konsul ]

gratulujemy!oby się wiodło:)

02.08.2006
16:19
[26]

mscor [ Chor��y ]

Życzenia równiez ode mnie. Najlepszego!

02.08.2006
16:33
[27]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

spoiler start

moze to uwaga nie na miejscu ale zauważyliscie że krawaty Zajcewa i Nexusa odchylają się do centrum?? Bardzo interesujące zjawisko')
spoiler stop

02.08.2006
16:38
smile
[28]

Darvin [ Pretorianin ]

.

02.08.2006
18:45
[29]

Lt Ursus [ Generaďż˝ ]

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Jak ochłoniecie to chyba pociągniemy tego sparra w AK który został troszkę zapomniany a jest dość ciekawy:)

02.08.2006
20:45
[30]

CMHQ_Widget [ Konsul ]

Wsiewo charasziewo, szto by chuj stajał i diengi były :D


i mam pytanko, który na zdjęciu to Nexus ? :D

03.08.2006
08:02
smile
[31]

Agapow [ Pretorianin ]

CMHQ_Widget --> ten który nie obejmuje panny młodej ;-)

03.08.2006
10:57
[32]

neXus [ Fallen Angel ]

Zajcef -> miło mi takie rzeczy słyszeć :)

Agapow -> to jeden z nielicznych wyjątków kiedy pojawiam się w takim stroju :)

CMHQ_Widget -> ciekawość widzę Cię zżera :P

03.08.2006
10:59
smile
[33]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Nie znam was ale i tak zycze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.