Mefisto26 [ Legionista ]
LAN w XP ! HELP
sprawa jest tego typu
mamy 2 kopy polaczone ze soba za posrednictwem routera. wszystko pieknie dzialalo, az tu nagle
..JEb.. i brak dostepu
konfiguracja na routrze niezmieniła sie w systemie tez nie, tylko wl i wyl udostepniane zasoby.
Próbowalismy tez podlaczyc na sztywno kompy, niestety ta sama sytuacja. (NIEMASZ UPRAWNIEN)
Wl uprawnienia dla wszystkich (pełny dostep) i dalej to samo)
Proszę o pomoc w tej sprawie, moze zapomniaem juz jak konfig. połączenie sieciowe, moze ktos przypomniec mi :)
Proszę tez o pomoc przy konfiguracji 2 kopow na sztywno. Wiem ze maska ma byc ta sama, ip to wiadomo :) (inne) a jak wyglada sytuacja z DNS ??

legrooch [ MPO Squad Member ]
Sprawdź uprawnienia NTF i uprawnienia do share'ów.
Coś tu skopałeś. I sprawdź, czy dalej jest wyshare'owany folder :)